Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Narzekasz na niezbyt dużą liczbę osób odwiedzających Twoją stronę? Liczba rejestracji lub zamówień nie rośnie, a wręcz spada? Profesjonalny audyt SEO Twojej witryny, jaki przeprowadzą profesjonaliści z naszej firmy, pomoże odpowiedzieć na pytanie- jakie są przyczyny Twoich problemów? Po tym, gdy zostaną one już odnalezione, podpowiemy Ci, jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby dotykające Cię kłopoty zniknęły.

Czym jest audyt SEO?

Jest to zestaw działań podjętych przez firmę zajmującą się przeprowadzaniem takiego audytu ( np. IcomSEO ), których celem jest znalezienie wszystkich przyczyn wystąpienia problemów z niską pozycją strony w rankingu wyszukiwarki Google. W ramach tych działań sprawdzone zostanie m.in. jak strona widziana jest z pozycji wyszukiwarki i czy można stwierdzić istnienie błędów w jej kodzie źródłowym. Po przeprowadzeniu audytu powinno być wiadomo,co należy zrobić, aby możliwe było wyświetlanie się danej witryny na znacznie wyższych pozycjach we wspomnianym powyżej rankingu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Częstochowa


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Częstochowa oferta

  Umożliwia on głęboką analizę problemu i dotarcie do jego sedna. Tylko audyt może zapewnić tak dokładne zbadanie sprawy. Pobieżna analiza nie spowoduje, że znaleziona zostanie przyczyna kłopotów. Jeżeli problem z niewielkim zainteresowaniem stroną ze strony internautów trwa już dłuższy czas, nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o zamówieniu audytu SEO w profesjonalnej, zajmującej się jego wykonywaniem firmie. Takiej jak IcomSEO.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  W jej ramach dokładnie przyjrzymy się Twojej stronie internetowej. Istotna dla nas będzie zarówno jej funkcjonalność, jak i wygląd. Kontroli podlegać będą takie istotne elementy, jak: kod źródłowy, poziom merytoryczny umieszczonych na stronie treści oraz sposób użycia w nich słów kluczowych. Po zakończeniu analizy otrzymasz od nas informację dotyczącą tego, co na Twojej stronie działa tak, jak powinno, a co musi ulec zmianie. Wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy, jasno i wyraźnie wskażemy przyczyny Twoich problemów.

  Analiza off-page

  Podczas jej trwania sprawdzone zostanie, jak Twoja strona internetowa widziana jest z perspektywy sieci www. Zbadamy np. to, na jakich witrynach umieszczone są linki prowadzące do Twojej strony. Ważne jest to, aby znajdowały się one tylko w takich miejscach w internecie, które budzą zaufanie osób je odwiedzających. Jeżeli odkryjemy, że niektóre z tych linków mogą stanowić niebezpieczeństwo dla internautów,usuniemy je. Będziemy informować Cię na bieżąco o wszystkich podejmowanych przez nas działaniach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różni się audyt przeprowadzony przez specjalistów od takiego, który wykonany został amatorsko, z użyciem bezpłatnych narzędzi znalezionych w internecie?

  Darmowe narzędzia nie umożliwiają przeprowadzenia dogłębnej analizy problemu. Dzięki nim można zbadać tylko kilka elementów składających się na skomplikowaną całość. Jest więc mało prawdopodobne, że z pomocą narzędzi tego typu uda Ci się znaleźć przyczyny Twoich kłopotów, a następnie rozwiązać problemy. Najbardziej rozsądnym wyjściem z tej sytuacji wydaje się być powierzenie zadania przeprowadzenia audytu SEO profesjonalnej firmie, takiej jak IcomSEO. Jeżeli zmagasz się z opisanymi w tym artykule problemami ze stroną internetową, jak najszybciej skontaktuj się z naszą firmą, abyśmy mogli bezzwłocznie podjąć działania naprawcze. Zadzwoń do nas lub napisz, wspólnie ustalimy strategię dalszego działania.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO