Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Działasz w branży usługowej, produkcyjnej lub handlowej w Kielcach albo okolicach? Prowadzisz stronę internetową, ale nie generuje ona zadowalających wyników? Liczba klientów pozyskanych przez internet nie jest zadowalająca? Zacznij od audytu SEO swojej strony internetowej! Mamy w tym wieloletnie doświadczenie – jesteśmy jedną z wiodących agencji SEO w Polsce z bogatym portfolio skutecznych realizacji. Dzięki audytowi odkryjemy i wskażemy Ci wszelkie niedoskonałości i błędy, które sprawiają, że Twoja strona nie generuje takich wyników, jakie powinna!

Na czym polega audyt SEO?

Audyt SEO polega na przeanalizowaniu każdego elementu strony internetowej – od kodu napisanego przez programistę aż po zamieszczone w obrębie witryny treści. Audyt SEO pozwala wychwycić wszelkie nieprawidłowości i wskazać sposoby ich rozwiązania. Dzięki audytowi można dowiedzieć się, jak witryna jest postrzegana przez roboty indeksujące, czy zawiera błędy programistyczne oraz jakiej jakości są zamieszczone na stronie treści. Celem tych działań jest odkrycie błędów i stworzenie strategii umożliwiającej ich naprawę.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Kielce


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Kielce oferta

  Bez konkretnego planu działania niemożliwe jest podjęcie skutecznej kampanii SEO. Wyłącznie profesjonalnie wykonany audyt pozwala na ocenę obecnej sytuacji, wychwycenie błędów i zaplanowanie kolejnych działań. Nie ufaj firmom, które twierdzą, że wystarczy szybki przegląd, aby zacząć działać. U nas możesz mieć pewność, że do sprawy podejdziemy poważnie i zrobimy wszystko, aby zapewnić możliwie najlepsze wyniki.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  Każda strona składa się z kodu – napisanego przez programistę lub wygenerowanego przez system. Podczas analizy on-page to właśnie w nim będziemy szukać ewentualnych błędów i nieprawidłowości. Dodatkowo przyjrzymy się tekstom, wpisom i opisom pod kątem zawartości merytorycznej, poprawności oraz jakości. Przeanalizujemy wykorzystane słowa kluczowe i sprawdzimy ich skuteczność. Jednym zdaniem – sprawdzimy, jak jest zbudowana strona i co można poprawić.

  Analiza off-page

  Działania SEO obejmują też aspekt poza stroną internetową. Dotyczy to widoczności jej w sieci poprzez obecność odnośników do niej w różnorodnych zakątkach internetu. Należy pamiętać, że słabej jakości linki mogą być nawet nie tyle neutralne, ile szkodliwe w oczach Google. Dzięki audytowi SEO odnajdziemy wszystkie odnośniki do Twojej strony i będziemy mogli wskazać listę tych, które należy usunąć.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różni się audyt przeprowadzony przez specjalistów od takiego, który wykonany został amatorsko, z użyciem bezpłatnych narzędzi znalezionych w internecie?

  Darmowe narzędzia nie umożliwiają przeprowadzenia dogłębnej analizy problemu. Dzięki nim można zbadać tylko kilka elementów składających się na skomplikowaną całość. Jest więc mało prawdopodobne, że z pomocą narzędzi tego typu uda Ci się znaleźć przyczyny Twoich kłopotów, a następnie rozwiązać problemy. Najbardziej rozsądnym wyjściem z tej sytuacji wydaje się być powierzenie zadania przeprowadzenia audytu SEO profesjonalnej firmie, takiej jak IcomSEO. Jeżeli zmagasz się z opisanymi w tym artykule problemami ze stroną internetową, jak najszybciej skontaktuj się z naszą firmą, abyśmy mogli bezzwłocznie podjąć działania naprawcze. Zadzwoń do nas lub napisz, wspólnie ustalimy strategię dalszego działania.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO