Dlaczego warto jest zamówić usługę o nazwie audyt SEO dla swojej strony internetowej?

Narzekasz na niską jakość ruchu na Twojej stronie? Liczba zamówień lub rejestracji nie zadowala Cię? Powierz zadanie przeprowadzenia audytu SEO swojej strony agencji marketingowej z Lublina, która od lat obecna jest w branży IT. Dzięki naszym działaniom wszystkie przyczyny tego, że Twoja witryna znajduje się na odległym miejscu w rankingu wyników Google zostaną usunięte. Kiedy awansuje ona na znacznie wyższą pozycję,zauważysz pozytywne zmiany w postaci wartościowego ruchu na stronie i zwiększonej liczby zamówień. Dzięki temu sytuacja finansowa Twojej firmy znacznie się poprawi.

Czym jest audyt SEO?

Jest to zestaw czynności przeprowadzonych przez specjalistów SEO, których celem jest znalezienie wszystkich przyczyn tego, że strona znajduje się na odległym miejscu rankingu wyników Google. Kontroli poddany będzie zarówno kod źródłowy strony, jak i umieszczone na niej treści. Po znalezieniu przyczyny problemu administratorowi witryny zostaną przedstawione sposoby na jego wyeliminowanie. Powinien on zdać się na opinię profesjonalisty i zgodzić się na ich wdrożenie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Krasnystaw


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO- oferta

  Tylko szczegółowa analiza sposobu funkcjonowania strony internetowej może pozwolić na wykrycie wszystkich nieprawidłowości, przez które znajduje się ona na tak odległym miejscu w rankingu wyszukiwarki. Specjaliści z agencji IcomSEO potrafią właśnie taką analizę przeprowadzić, mają w tym ogromne doświadczenie. Wśród naszych klientów byli już właściciele stron z Krasnegostawu.

  Analiza on-page
  W jej ramach zostanie przeprowadzona analiza kodu źródłowego strony pod kątem jego poprawności. Sprawdzone zostanie również to, jak wysoka jest jakość treści umieszczonych na tej witrynie. Wzięty pod uwagę będzie tutaj dobór słów kluczowych i sposób ich zastosowania.

  Analiza off-page
  Polega ona na kontroli tego, jak dana strona jest postrzegana z punktu widzenia sieci internetowej. Inaczej mówiąc jest to próba spojrzenia na nią okiem internauty. W ramach tej analizy zostanie sprawdzone to, gdzie umieszczone są linki do niej prowadzące. Być może niektóre z nich znajdują się w tych miejscach w sieci, które są potencjalnie niebezpieczne dla odwiedzających je osób. Takie linki zostaną usunięte.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Jaka jest różnica pomiędzy audytem SEO profesjonalnie przeprowadzonym przez specjalistów, a tym, który został wykonany amatorsko przy pomocy znalezionych w internecie darmowych programów?

  Bezpłatne programy znalezione w sieci pozwalają na przeprowadzenie pobieżnej analizy problemu, która z całą pewnością nie doprowadzi do znalezienia wszystkich nieprawidłowości. Jeżeli więc ktoś namawia Cię do wykonania audytu z użyciem bezpłatnego narzędzia z internetu to wiedz o tym, że albo nie posiada on odpowiedniej wiedzy na temat SEO, albo celowo próbuje wprowadzić Cię w błąd. Nie warto ryzykować, najlepiej jest zlecić zadanie przeprowadzenia audytu SEO profesjonalistom.

  Mieszkasz w Krasnymstawie? Nie jesteś zadowolony z jakości ruchu na Twojej stronie internetowej? Agencja IcomSEO zajmie się zbadaniem przyczyn Twoich problemów i zaproponuje skuteczne ich rozwiązanie. Działamy od wielu lat, możesz więc być pewien, że podejmując z nami współpracę powierzasz swoją witrynę profesjonalistom. Dołącz do licznej już i wciąż powiększającej się grupy klientów zadowolonych z efektów przeprowadzonego przez nas audytu SEO ich strony. Jak najszybciej zadzwoń do nas lub napisz, abyśmy mogli ustalić plan dalszego działania.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO