Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Prowadzisz działalność biznesową w Łodzi lub jej okolicach? Z niepokojem obserwujesz, że liczba odwiedzin strony internetowej promującej Twoją firmę nie jest zbyt wysoka? Narzekasz na małą liczbę dokonywanych zamówień? Zleć przegląd Twojej strony jednej z najlepszych agencji SEO w w Polsce, mogącej pochwalić się znakomitymi wynikami. Audyt pozwoli znaleźć przyczynę Twoich problemów, a następnie znaleźć ich skuteczne rozwiązanie.

Na czym polega audyt SEO?

Jest to drobiazgowy przegląd strony, obejmujący wszystkie jej elementy, od kodu po umieszczone na niej treści. Pozwoli to znaleźć wszystkie nieprawidłowości, a posiadając taką wiedzę można znaleźć sposób na to, jak je usunąć. W ramach naszych działań sprawdzimy w jaki sposób Twoja strona odbierana jest przez roboty indeksujące Google, czy w jej kodzie źródłowym znajdują się jakieś błędy, jaki jest merytoryczny poziom tekstów, które odwiedzający Twoją stronę internauci mogą przeczytać. Celem podjętych przez nas czynności będzie doprowadzenie do tego, że Twoja witryna zanotuje znaczny awans w rankingu wyszukiwarki Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Łódź


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Łódź oferta

  Jeżeli nie zostanie przeprowadzona dokładna kontrola wszystkich elementów, które tworzą Twoją stronę internetową, trudno będzie wychwycić pojawiające się błędy. Pobieżny, szybki przegląd nie zagwarantuje takich efektów. Warto jest więc zdecydować się na audyt mając na uwadze dobro swojej firmy i jej rozwój.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  W trakcie jej przeprowadzania kontroli podlegać będą takie elementy budowy Twojej strony internetowej, jak kod i meta dane. Do tego przyjrzymy się temu, jaką wartość prezentują treści na niej widoczne. Sprawdzimy też, czy są w nich użyte słowa kluczowe, które zapewnić mogą korzystne efekty pozycjonowania. Analiza przyniesie odpowiedź na pytanie- co na stronie działa w sposób prawidłowy, a co należy koniecznie poprawić?

  Analiza off-page

  W czasie jej trwania sprawdzone zostanie, jak widziana jest w internecie Twoja strona. Sprawdzimy to, jakie linki przekierowują na nią i na jakich witrynach są one umieszczone. Istotne jest bowiem to, żeby linki prowadzące do Twojej strony można było znaleźć tylko na takich witrynach, które są godne zaufania. Jeżeli np. któryś z linków umieszczony jest w takim miejscu w internecie, w którym istnieje ryzyko zakażenia wirusem komputerowym, usuniemy go.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różnie się audyt przeprowadzony przez specjalistów od takiego, który wykonany został przy użyciu darmowych narzędzi dostępnych w internecie?

  Różne darmowe programy, jakie można ściągnąć z sieci nie dają gwarancji tego, że z ich użyciem znalezione zostaną przyczyny problemów, z jakimi boryka się właściciel danej strony. Przegląd dokonany przy ich wykorzystaniu najczęściej jest bardzo pobieżny. Tylko profesjonalista mający do dyspozycji specjalistyczne narzędzia jest w stanie dokonać audytu, dzięki któremu możliwe będzie wprowadzenie zmian gwarantujących zniknięcie wszelkich problemów.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkie te osoby, które są zdecydowane zamówić audyt SEO dla swojej strony internetowej, w tym także mieszkańców Łodzi i okolic tego miasta.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO