Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Dlaczego warto jest zdecydować się na przeprowadzenie audytu SEO strony internetowej?

Liczba osób odwiedzających Twoją stronę internetową nie rośnie, a wręcz spada? Przekłada się to na małą ilość rejestracji lub zamówień? Sam nie jesteś w stanie określić przyczyny tego problemu? Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest nawiązanie kontaktu z agencją SEO, która przeprowadzi profesjonalny audyt Twojej strony.Pozwoli to znaleźć przyczyny Twoich problemów.

Czym jest audyt SEO?

Jest to zestaw działań podjętych przez osoby przeprowadzające audyt, który ma na celu znalezienie wszystkich nieprawidłowości dotyczących funkcjonalności strony. Przez te błędy Twoja witryna znajduje się nisko w rankingu wyszukiwarki Google. Po ich wykryciu i wyeliminowaniu Twoja witryna będzie mogła awansować znacznie wyżej we wspomnianym rankingu, co przełoży się na większą liczbę zamówień i rejestracji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Radom


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Radom oferta

  Aby znaleźć wszystkie nieprawidłowości konieczna jest głęboka analiza funkcjonalności strony. Taką właśnie zapewnia przeprowadzenie audytu. Pobieżne przyjrzenie się problemowi raczej nie przyniesie znalezienia jego rozwiązania. Tutaj konieczne są bardziej zdecydowane działania. Należy zdecydować się na ich podjęcie jak najszybciej, zanim kondycja finansowa firmy ( działającej np. w Radomiu ) związana ze słabej jakości ruchem na stronie zacznie się pogarszać.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  W ramach jej przeprowadzenia sprawdzony zostanie każdy element strony. Kontroli nie uniknie żadna z wydawałoby się mało istotnych podstron. Być może właśnie tam tkwi poważny problem,który przekłada się na sposób działania całej witryny. Dokładnie sprawdzony zostanie również kod źródłowy strony oraz treści na niej umieszczone. Tutaj kontrola dotyczyć będzie także prawidłowego zastosowania słów kluczowych. Po przeprowadzeniu analizy on-page wiadomo będzie, które konkretnie elementy działania strony muszą ulec naprawie.

  Analiza off-page

  Polega ona na sprawdzeniu tego, jak dana strona widziana jest z perspektywy sieci internetowej. Sprawdzone zostanie, gdzie umieszczone są prowadzące do niej linki, jaka jest ich ilość, czy umieszczone są w takich miejscach w internecie, które budzą zaufanie a nie tam, gdzie istnieje ryzyko zainfekowania komputera przez niebezpieczne wirusy. Jeżeli znalezione zostaną linki umieszczone w takich właśnie niebezpiecznych miejscach, zostaną usunięte.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różni się audyt przeprowadzony przez profesjonalistów od tego wykonanego z wykorzystaniem darmowych narzędzi dostępnych w internecie?

  Użycie darmowych narzędzi powszechnie dostępnych w sieci internetowej nie daje gwarancji znalezienia przyczyn Twoich problemów. Analiza przeprowadzona przy ich wykorzystaniu będzie bowiem jedynie pobieżna. Być może dotyczyć będzie tylko jednego z wielu potencjalnych czynników wpływających na nieprawidłowe działanie strony. Dlatego nie warto tracić czasu na taki amatorski audyt. Należy powierzyć zadanie jego przeprowadzenia profesjonalistom mającym odpowiednią wiedzę i doświadczenie.Takich właśnie specjalistów znajdziesz w firmie IcomSEO, świadczącej usługę profesjonalnego audytu. Nasze działania pozwolą na wyeliminowanie problemów i Twoja strona będzie mogła piąć się w górę rankingu Google generując wartościowy ruch. Przełoży się to na ilość zamówień i rejestracji.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO