Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Jakie korzyści wynikają z zamówienia usługi o nazwie „audyt SEO” dla Twojej strony internetowej?

Jeżeli nie jesteś zadowolony z jakości ruchu na Twojej witrynie, niezbyt dużej ilości zamówień lub rejestracji, warto jest zlecić przeprowadzenie audytu SEO. Pomoże on odpowiedzieć na pytanie- co jest przyczyną Twoich problemów ze stroną? Taki właśnie audyt może przeprowadzić agencja IcomSEO. Zajmujemy się tym od lat a wśród naszych klientów byli już także właściciele firm mających swoją siedzibę w Sanoku.

Czym jest audyt SEO?

To szereg czynności podjętych przez pracowników firmy, która podjęła się realizacji tego zadania. Ich celem jest znalezienie wszystkich błędów w budowie strony lub dotyczących jej działania, przez które znajduje się ona tak nisko w rankingu wyników najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie- Google. W ramach tych działań zostanie sprawdzona poprawność kodu źródłowego oraz wartość merytoryczna treści umieszczonych na stronie i sposób użycia w nich słów kluczowych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Sanok


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Sanok

  Audyt SEO- oferta
  Tylko dokładna analiza może pomóc w odpowiedzi na pytanie- jakie są przyczyny problemów ze stroną? Nie da się znaleźć przyczyn kłopotów poprzez pobieżny przegląd witryny. Musi to być zrobione fachowo, dokładnie, bez pośpiechu. Lepiej jest poczekać przez pewien czas, aby poznać przyczynę problemu, niż nie robić nic i być świadkiem dalszego spadku strony w rankingu Google.

  Analiza on-page
  W jej ramach kontroli podlegać będzie kod źródłowy, meta dane oraz wartość merytoryczna treści widocznych na stronie ze szczególnym zwróceniem uwagi na sposób zastosowania w nich słów kluczowych. Kiedy gotowe będą już wnioski końcowe, zostaną Ci one przedstawione. Będziesz wtedy wiedział, co konkretnie należy poprawić, jakie zmiany muszą być jak najszybciej wprowadzone.

  Analiza off-page
  Podczas jej trwania sprawdzone zostanie jak Twoja strona internetowa jest widziana z poziomu sieci www. Skupimy się głównie na prowadzących do niej linkach,umieszczonych w różnych miejscach w internecie. Zostanie sprawdzona ich ilość oraz to, czy znajdują się one na stronach godnych zaufania, czy też tam, gdzie niestety istnieje ryzyko zakażenia komputera niebezpiecznym wirusem. Wszystkie linki znajdujące się w niebezpiecznych miejscach w sieci zostaną przez nas usunięte, aby nie stanowiły już zagrożenia.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Jaka jest różnica pomiędzy profesjonalnym audytem przeprowadzonym przez pracowników agencji SEO, a takim, który dokonany został przy wykorzystaniu darmowych narzędzi znalezionych w internecie?

  Darmowe narzędzia pozwalają jedynie na niezbyt dokładne przyjrzenie się problemowi. Nie jest możliwe znalezienie jego rozwiązania przy ich wykorzystaniu. Jeżeli więc ktoś z Twoich znajomych doradza Ci skorzystanie z takiego rodzaju narzędzi to znaczy, że nie ma on zbyt wielkiej wiedzy na ten temat. Tylko profesjonalnie przeprowadzony audyt SEO, w czasie którego sposób działania Twojej strony internetowej zostanie skontrolowany tak dokładnie, jak to tylko możliwe, pozwoli na znalezienie przyczyn problemu, a następnie na ich usunięcie.

  Mieszkasz w Sanoku lub w najbliższych okolicach tego miasta? Prowadzisz tam działalność biznesową, którą promujesz poprzez stronę www? Zmagasz się z problemami, które zostały opisane w tym artykule? Jak najszybciej skontaktuj się z nami. Uzyskasz od nas profesjonalną pomoc. Zaufało nam już wielu klientów z Podkarpacia, dołącz do nich i Ty!

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO