Dlaczego Twoja strona potrzebuje profesjonalnie przeprowadzonego audytu SEO?

Liczba osób odwiedzających Twoją stronę internetową nie zadowala Cię? Narzekasz na małą liczbę zamówień lub rejestracji? Być może przyczyną tych problemów jest nieprawidłowe funkcjonowanie Twojej witryny internetowej. IcomSEO może Ci pomóc. Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych audytów stron naszych klientów ( byli wśród nich także mieszkańcy Siedlec ). Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności konieczne do tego, aby zlokalizować źródło Twoich problemów i znaleźć skuteczny sposób na ich rozwiązanie.

Czym jest audyt SEO?

Jest to zestaw różnych czynności umożliwiający znalezienie wszystkich nieprawidłowości w działaniu strony internetowej, przez które znajduje się ona na odległym miejscu rankingu wyników najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie- Google. W ramach podjętych przez firmę zajmującą się przeprowadzeniem audytu działań sprawdzone zostanie, jak prezentuje się dana witryna z punktu widzenia sieci internetowej, poprawność kodu źródłowego, jakość treści umieszczonych na stronie oraz sposób wykorzystania w nich słów kluczowych, na których opiera się skuteczne pozycjonowanie. Po znalezieniu przyczyn problemów i wyeliminowaniu ich, możliwe będzie podjęcie działań zmierzających do poprawy miejsca witryny w rankingu wyszukiwarki Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Siedlce


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO w Siedlcach

  Wydaje się, że nie jest możliwe poprawienie pozycji danej strony internetowej w rankingu Google, a tym samym zainteresowanie umieszczonymi na niej informacjami i ofertami nowych osób, bez przeprowadzenia audytu. Oto jego dwa najważniejsze elementy:

  Analiza on-page
  W czasie jej trwania sprawdzone zostanie, jaka jest wartość merytoryczna umieszczonych na stronie internetowej tekstów oraz czy prawidłowo zastosowane są w nich słowa kluczowe, będące podstawą skutecznego pozycjonowania. Przeglądowi poddanie zostany również kod źródłowy strony. Zostaniesz powiadomiony o efektach tej kontroli. Dowiesz się, co funkcjonuje jak należy, a co musi zostać poprawione.

  Analiza off-page
  Jeje celem jest sprawdzenie tego, jak prezentuje się dana strona internetowa z punktu widzenia sieci www. W ramach naszych działań sprawdzone zostanie to, czy linki prowadzące do Twojej witryny umieszczone są na takich stronach, które można uznać za godne zaufania, bezpieczne dla internautów. Jeżeli odkryjemy, że pewne linki przekierowujące na Twoją witrynę znajdują się w miejscach potencjalnie niebezpiecznych ( grożących np. zainfekowaniem komputera wirusem ), zostaną one przez nas usunięte.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Co jest bardziej skuteczne- audyt przeprowadzony przez profesjonalistów, czy też taki dokonany samodzielnie przy wykorzystaniu darmowych narzędzi dostępnych w internecie?

  Bezpłatne narzędzia nie zapewniają przeprowadzenia profesjonalnego, obejmującego wszystkie aspekty działania strony audytu. Dzięki nim można zbadać temat tylko pobieżnie. Jeżeli więc ktoś ze znajomych namawia Cię do wykonania audytu z użyciem bezpłatnych programów dostępnych w sieci www, zignoruj tą poradę. Tylko jeśli za przeprowadzenie audytu SEO odpowiadać będą profesjonaliści, umożliwi on znalezienie wszystkich przyczyn problemów ze stroną.

  Mieszkasz w Siedlcach lub w okolicach tego miasta? Jesteś zainteresowany zamówieniem usługi przeprowadzenia audytu SEO dla Twojej strony internetowej? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z konsultantem firmy IcomSEO.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO