Dlaczego warto jest zlecić audyt SEO dla swojej strony internetowej?

Narzekasz na niską jakość ruchu na Twojej witrynie? Liczba zamówień lub rejestracji nie zadowala Cię? Uważasz, że oferta Twojej firmy ( np. takiej, której biuro znajduje się w Stalowej Woli ), którą promujesz za pośrednictwem strony internetowej jest na tyle ciekawa, że powinna wzbudzać większe zainteresowanie? Zaufaj profesjonalistom z agencji reklamowej IcomSEO! Dzięki naszym działaniom Twoja strona znacznie awansuje w rankingu wyników najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie- Google.

Audyt SEO- na czym polega?

Celem jego przeprowadzenia jest znalezienie wszystkich błędów w działaniu strony, przez które znajduje się ona tak nisko w rankingu wyników Google. W tym celu dokonana zostanie analiza jej kodu źródłowego oraz jakości umieszczonych na niej treści. Po przeprowadzonej przez nas optymalizacji Twoja strona będzie mogła piąć się w górę we wspomnianym powyżej rankingu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Stalowa Wola


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO oferta

  Tylko głęboka analiza problemu może dać odpowiedź na pytanie- jakie są powody tak niskiej pozycji strony w rankingu Google? Jej przeprowadzenie należy zlecić profesjonalistom. Tylko dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie aspekty działania witryny zostały należycie skontrolowane.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  W jej ramach sprawdzona zostanie poprawność kodu źródłowego strony oraz jakość umieszczonych na niej treści. Skontrolowane zostanie to, w jaki sposób zostały zastosowane słowa kluczowe. Może się okazać, że konieczne będzie przeredagowanie treści widocznych na stronie. Jej administrator otrzyma dokładne,pełne szczegółów informacje dotyczące tego, co konkretnie należy poprawić i w jaki sposób należy się do tego zabrać.

  Analiza off-page

  Polega ona na sprawdzeniu tego, jak dana strona widziana jest z punktu widzenia internetu, jak widzi ją osoba surfująca po sieci, która trafia właśnie na nią. W ramach czynności związanych z analizą off-page przyjrzymy się temu, w jakich miejscach w internecie umieszczone zostały linki prowadzące do Twojej witryny. Może się niestety zdarzyć, że znajdują sie one w takich miejscach w internecie, które są niebezpieczne dla odwiedzających je osób. Grożą np. zainfekowaniem komputera groźnym wirusem. Jeżeli okaże się, że linki prowadzące do Twojej strony znajdują się w takich miejscach, zostaną one przez nas usunięte. Posiadamy odpowiednie narzędzia do tego, aby znaleźć lokalizację wszystkich linków, które przekierowują internautów na Twoją witrynę.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Lepiej jest powierzyć przeprowadzenie audytu profesjonalistom czy też zrobić to samodzielnie wykorzystując dostępne w internecie darmowe narzędzia?

  Różne bezpłatne narzędzia, do których dostęp można uzyskać w sieci internetowej, pozwalają jedynie na pobieżną analizę problemu. Nie jest możliwe znalezienie wszystkich przyczyn Twoich kłopotów ze stroną, jeśli użyte zostaną tylko one. Nie ulegaj więc namowom znajomych, którzy proponują Ci takie rozwiązanie. Ignoruj rady tego typu znalezione w internecie. Pamiętaj, że tylko audyt przeprowadzony przez profesjonalistów zajmujących się tym na co dzień pozwoli na znalezienie wszystkich przyczyn problemów, z jakimi zmagasz się jako administrator strony internetowej.

  Mieszkasz w Stalowej Woli? Chcesz zlecić profesjonalistom usługę przeprowadzenia audytu SEO Twojej strony internetowej? Zadzwoń lub napisz do nas. Zaufaj profesjonalistom z IcomSEO.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO