Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Narzekasz na niewielką ilość odwiedzin Twojej strony internetowej? Przekłada się to na niską liczbę zamówień? Czas na zdecydowane działanie! Agencja reklamowa IcomSEO, której biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, oferuje przeprowadzenie profesjonalnego audytu Twojej strony. Po jego wykonaniu wiadomo będzie, jakie zmiany należy wprowadzić, aby Twoją witrynę odwiedzało więcej internautów i to na dodatek takich, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z oferty, jaką ma dla nich Twoja firma.

Audyt SEO- co to jest?

Są to czynności, których podjęcie umożliwia skuteczne wyszukanie wszystkich wad danej strony internetowej. To właśnie przez te niedociągnięcia występuje problem małego ruchu na witrynie i odległego miejsca ( daleko poza pierwszą stroną wyników ) w rankingu wyszukiwarki Google. Elementami przeprowadzonej przez specjalistów analizy będzie między innymi ocena tego, jak roboty Google dokonują na stronie rozpoznania i indeksowania umieszczonych na niej treści. Sprawdzone zostanie również, czy kod źródłowy strony nie zawiera żadnych błędów. Celem przeglądu będzie znalezienie tych przeszkód, które stoją na drodze w awansie witryny na wyższe pozycje w rankingu Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt stron SEO Lublin


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Lublin oferta

  Bez przeprowadzenie audytu niezwykle ciężko jest stwierdzić, jakie jest źródło problemów, z którymi boryka się właściciel danej strony. Jedyne co można ocenić w sposób pobieżny, to wygląd witryny, jej atrakcyjność wizualna dla przeciętnego odwiedzającego ją internauty. Tylko audyt pozwoli znaleźć głębiej ukryte problemy.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

  Analiza on-page

  Każdy element budowy strony internetowej może zarówno przyczyniać się do jej sukcesu, jak i być przyczyną niepowodzenia. Audyt SEO przeprowadzany jest po to, aby dokonać przeglądu wielu istotnych elementów jednocześnie. Sprawdzona będzie zarówno jakość umieszczonych na stronie treści ( w tym także obecność w nich lub nie fraz kluczowych koniecznych do prowadzenia kampanii SEO pozycjonującej witrynę ), jak i jej budowa. Być może w kodzie źródłowym znajdują się istotne błędy, które należy wyeliminować. W ramach przeprowadzonej analizy sprawdzone zostanie również, jakie reakcje budzą u odwiedzających stronę osób umieszczone na niej elementy graficzne, czy wzbudzają one zainteresowanie, czy też wręcz przeciwnie, zniechęcają do ponownego odwiedzenia witryny.

  Analiza off-page

  Podczas jej trwania sprawdzone będzie,jak strona jest widziana patrząc z szerszej perspektywy internetu. W ramach tej kontroli okaże się, na jakich stronach znajdują się linki kierujące do Twojej witryny i jaka jest ogólna wartość tych stron. Ważne jest to, aby wszystkie linki prowadzące do Twojej witryny umieszczone były na stronach budzących zaufanie, cieszących się uznaniem internautów.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różni się profesjonalny audyt SEO od takiego, który przeprowadzony został z wykorzystaniem ogólnie dostępnych w internecie darmowych programów?

  Korzystanie z tego typu urządzeń nie gwarantuje znalezienia z ich pomocą prawdziwych źródeł Twoich problemów ze stroną internetową. Analiza dokonana z ich udziałem najczęściej polega na sprawdzeniu tylko kilku czynników. Wśród nich niekoniecznie muszą być akurat te, które są prawdziwą przyczyną problemów.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO