Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Dlaczego powinieneś zdecydować się na przeprowadzenie audytu SEO Twojej strony internetowej?

Zauważyłeś, że liczba internautów odwiedzających Twoją witrynę ( także tych z Przemyśla i najbliższych okolic tego miasta ) nie tylko nie rośnie, ale wręcz spada? Ilość zamówień lub rejestracji, które dokonywane są za pośrednictwem Twojej strony internetowej nie tylko nie zadowala Cię, ale jest wręcz powodem do zmartwienia? Agencja IcomSEO pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy, które sprawia Ci Twoja witryna.

Co nazywamy audytem SEO?

Jest to zestaw czynności podjętych w celu znalezienia wszystkich błędów w budowie strony internetowej, przez które zajmuje ona odległe miejsce w rankingu najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie, Google. W ramach tych czynności dokładnej kontroli zostanie poddany kod źródłowy strony, przegląd dotyczył będzie również umieszczonych na niej treści.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt stron Przemyśl


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Przemyśl oferta

  Tylko dokładna analiza pozwoli znaleźć wszystkie przyczyny problemów ze stroną, przez które znajduje się ona na tak odległym miejscu w rankingu Google. Jeżeli chcesz poprawić wyniki dotyczące ruchu na Twojej witrynie i zależy Ci na tym, aby odkryli ją nowi internauci, audyt SEO wydaje się być niezbędny do przeprowadzenia.

  Analiza on-page

  W jej ramach dokładnemu przeglądowi poddana będzie budowa Twojej strony internetowej oraz jakość treści na niej umieszczonych. Przeanalizowany zostanie kod źródłowy, może on bowiem zawierać błędy. Kontrola dotyczyć będzie również treści. Sprawdzona zostanie ich wartość merytoryczna oraz sposób zastosowania w nich słów kluczowych. Po zakończeniu analizy przedstawimy Ci wnioski końcowe. Dowiesz się, co konkretnie musi ulec poprawie, aby możliwe było skuteczne pozycjonowanie Twojej strony.

  Analiza off-page

  W jej ramach zostanie sprowadzone to, jak Twoja strona jest widziana z perspektywy sieci internetowej. Istotne jest m.in. to, na jakich witrynach umieszczone są linki, które przekierowują internautów na Twoją stronę. Powinny one znajdować się w takich miejscach w internecie, gdzie nie istnieje groźba zarażenia komputera wirusem. Jeżeli znajdziemy takie linki, zostaną one przez nas usunięte lub też zostanie przeprowadzona ich dezaktywacja.

   

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Jaka jest różnica pomiędzy audytem SEO przeprowadzonym przez profesjonalistów, a tym, który wykonany został z użyciem bezpłatnie dostępnych w internecie narzędzi?

  Darmowe narzędzia, które można pobrać z internetu, pozwalają na przeprowadzenie dosyć płytkiej analizy problemu. Wątpliwe jest, aby z ich pomocą udało się ustalić, co należy poprawić w budowie strony. To dlatego, że z ich pomocą można sprawdzić tylko niektóre z tych elementów składających się na budowę strony, które muszą zostać dokładnie zbadane. Wydaje się więc, że profesjonalnie przeprowadzony audyt SEO to najbardziej rozsądne wyjście z sytuacji.

  Mieszkasz w Przemyślu? Jesteś zainteresowany oddaniem swojej strony internetowej w ręce specjalistów, aby mogli oni przeprowadzić jej profesjonalny audyt SEO? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z agencją IcomSEO,która od lat zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem witryn internetowych. Nie szukaj rozwiązania problemu na własną rękę, zdaj się na opinię specjalistów!

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO