Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Dlaczego warto jest zlecić przeprowadzenie audytu SEO dla Twojej strony internetowej?

Z niepokojem obserwujesz, że ilość internautów odwiedzających Twoją stronę internetową nie tylko nie wzrasta, ale wręcz spada? Liczba dokonywanych przez klientów zamówień jest dużo niższa, niż oczekiwałeś? Wygląda na to, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie przeprowadzenie profesjonalnego audytu Twojej witryny. Dzięki temu możliwe będzie znalezienie źródeł problemu i sposobów na jego rozwiązanie. Umożliwi to zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów Twoją stroną.

Na czym polega audyt SEO?

Jest to kompleksowy przegląd strony internetowej umożliwiający znalezienie wszystkich błędów w jej budowie wpływających na to, że znajduje się ona tak nisko w rankingu wyszukiwarki Google. W tym celu sprawdzony zostanie kod źródłowy witryny, ocenie zostanie poddany również sposób, w jaki wyszukiwarka indeksuje stronę. Chodzi o to, aby wyeliminować wszystkie błędy, które uniemożliwiają skuteczne wypozycjonowanie danej witryny. Celem do osiągnięcia dla jej administratora ( np. prowadzącego działalność biznesową mieszkańca Krakowa ) powinno bowiem być jak najwyższe miejsce w rankingu wyszukiwarki, co automatycznie przełoży się na większą ilość zamówień.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Kraków


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Kraków oferta

  Bez przeprowadzenia audytu trudno jest stwierdzić, jakie wady posiada dana witryna patrząc od strony jej budowy. Nie da się takich błędów znaleźć bez głębszego zbadania tematu. Tylko przeprowadzony przez profesjonalistów audyt pozwoli na ocenę funkcjonalności strony i stwierdzenie, co konkretnie należy zrobić, aby znalezione błędy wyeliminować. Jeśli więc narzekasz na słabe zainteresowanie ze strony internautów i daleko niezadowalającą liczbę zamówień, oferta przeprowadzenia przez naszą firmę audytu SEO wydaje się być odpowiednia dla Ciebie.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  Jest to jedna z części składowych przeprowadzanego przez IcomSEO audytu. W jej ramach zostaną przeprowadzone takie czynności, jak zbadanie struktury URL, przegląd meta danych, sprawdzenie wartości merytorycznej, jaką posiadają umieszczone na Twojej stronie treści. Przyjrzymy się również temu, jak Twoja strona odbierana jest przez odwiedzających ją internautów. W ten sposób dowiemy się, co działa jak należy, a co musi ulec zmianie.

   

  Analiza off-page

  Podczas jej przeprowadzenia sprawdzone zostanie, w jaki sposób Twoja witryna jest postrzegana w sieci internetowej. W ramach analizy off-page przyjrzymy się bliżej bazie linków, które przekierowują internautów na Twoją stronę.Sprawdzimy, czy umieszczone są one na stronach internetowych budzących zaufanie, czy też niestety w takich miejscach w sieci, gdzie istnieje potencjalne ryzyko zakażenia swojego komputera wirusem. Linki umieszczone na takich właśnie niebezpiecznych stronach zostaną przez nas usunięte. Powierzając swoją stronę internetową w nasze ręce masz gwarancję profesjonalnego przeprowadzenia audytu. IcomSEO zajmuje się tym od dawna, posiadamy więc odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Jakie są różnice pomiędzy audytem przeprowadzonym przez profesjonalistów a takim, który dokonany został przy wykorzystaniu darmowych narzędzi dostępnych w internecie?

  Audyt przeprowadzony przy użyciu darmowych, powszechnie dostępnych w internecie narzędzi nie przyniesie raczej rozwiązania Twoich problemów dotyczących strony internetowej. Audyt taki pozwala bowiem jedynie na pobieżną ocenę funkcjonalności witryny, bez koniecznej w takim przypadku głębszej analizy. Taką mogą zapewnić tylko i wyłącznie profesjonaliści. Zapraszamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. W ten sposób wstępnie ustalimy termin rozpoczęcia audytu.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO