Dlaczego warto jest przeprowadzić audyt SEO?

Dlaczego warto jest zamówić audyt SEO dla strony internetowej?
Mieszkasz w Warszawie, w dzielnicy Wola i tam prowadzisz działalność biznesową? Strona internetowa promująca ofertę Twojej firmy notuje niezbyt wysoką liczbę odwiedzin? Rozwój Twojego biznesu, w prowadzenie którego wkładasz tak wiele wysiłku, stanął w miejscu? Powinieneś zastanowić się nad zamówieniem usługi o nazwie „audyt SEO” dla swojej witryny. Dzięki temu wszystkie przeszkody na drodze do skutecznego wypozycjonowania Twojej strony zostaną usunięte.

Na czym polega audyt SEO?

Jego celem jest znalezienie wszystkich przyczyn tego, że Twoja strona internetowa znajduje się aktualnie na odległym miejscu w rankingu wyników Google. W ramach audytu sprawdzona zostanie zarówno budowa strony i jej funkcjonalność, jak również jakość widocznych na niej treści i sposób zastosowania w nich słów kluczowych. Zostaniesz poinformowany o wszystkich znalezionych przez nas nieprawidłowościach. Zaproponujemy skuteczny sposób usunięcia każdej z nich.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Warszawa Wola


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Audyt SEO Warszawa Wola oferta

  Tylko głęboka analiza wszystkich aspektów działania strony pozwoli znaleźć wszystkie przyczyny Twoich problemów z witryną. Nie powinieneś mieć więc większych wątpliwości dotyczących sensu przeprowadzenia audytu SEO. Jeżeli chcesz, aby Twój biznes rozwijał się, musisz zadbać o to, aby promująca go strona internetowa wyświetlała się na jednym z najwyższych miejsc rankingu wyników Google. W ten sposób pozyskasz nowych klientów, być może nawiążesz też nowe, ciekawe kontakty biznesowe.

  Audyty oferowane przez IcomSeo

   

  Analiza on-page

  Obejmuje ona sprawdzenie poprawności kodu źródłowego strony oraz kontrolę widocznych na niej treści. Ocenione zostanie to, czy tekst wraz z towarzyszącymi mu grafikami tworzy spójną całość, która jest ciekawym komunikatem, mogącym zainteresować internautę odwiedzającego tą stronę. Sprawdzone zostanie również, czy słowa kluczowe zostały w tekście zastosowane w sposób prawidłowy.

   

  Analiza off-page

  Chodzi o sprawdzenie tego, jak dana strona jest widoczna patrząc z punktu widzenia sieci internetowej. Zostanie m.in. skontrolowane to, czy kierujące do niej linki nie zostały umieszczone w takich miejscach w internecie, które mogą stanowić zagrożenie dla odwiedzających je osób ( możliwość infekcji komputera groźnym wirusem itp. ). Jeżeli wykryjemy, że miało to miejsce, taki link zostanie przez nas usunięty.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym różni się audyt przeprowadzony przez specjalistów od tego wykonanego przy pomocy bezpłatnych narzędzi, jakie pobrać można z internetu?

  Darmowe narzędzia nie zapewnią możliwości przeprowadzenia dogłębnej analizy tematu. Z ich pomocą można zbadać problem tylko i wyłącznie pobieżnie. Takie badanie sposobu działania strony nie przyniesie odpowiedzi na najważniejsze pytania. Odrzuć więc porady, których autorzy sugerują, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nie mają racji. Jeżeli chcesz być pewny, że wszystkie błędy w działaniu Twojej witryny zostaną znalezione i usunięte, zamów usługę przeprowadzenia audytu SEO dla Twojej strony. Dzięki temu Twoja firma, której biuro znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wola, będzie mogła wkroczyć na nową ścieżkę rozwoju.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO