Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Białej Podlaskiej.

Chciałbyś przyspieszyć rozwój swojej firmy? Planujesz podjęcie działań umożliwiających pozyskanie nowych klientów oraz nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych? Agencja IcomSEO jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem od 15 lat.

Wszyscy nasi specjaliści zajmujący się SEO pracują w jednym biurze znajdującym się w siedzibie naszej firmy. Tworzą zgrany, znakomicie rozumiejący się zespół, który ciężko pracuje nad każdym nowym zadaniem. Dzięki temu, że osoby te pracują razem, wyeliminowany został problem braku prawidłowej komunikacji pomiędzy członkami zespołu. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się praca zdalna, uważamy jednak, że przy realizacji tego typu zadań najlepszy jest osobisty kontakt pomiędzy specjalistami SEO. Gwarantuje to szybkie i sprawne realizowanie kolejnych zleceń.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Biała Podlaska


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Na czym polega Pozycjonowanie Biała Podlaska?

  Istnieją niestety takie firmy zajmujące się prowadzeniem kampanii SEO, które obiecują swoim klientom realizację zadań, których wykonanie znajduje się poza ich zasięgiem. Jest to nieuczciwe podejście do klienta oznaczające, że danej firmie zależy tylko i wyłącznie na zysku. My działamy inaczej. Informujemy każdego naszego klienta o tym, co możemy dla niego zrobić, a co w tym momencie jest poza naszym zasięgiem. Nasi eksperci są w stanie realnie ocenić szansę powodzenia danej kampanii, ponieważ realizowali już usługę pozycjonowania dla wielu dużych, znanych w Polsce firm.

  Na czym polega usługa o nazwie- pozycjonowanie stron Biała Podlaska?

   

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE

  Każda strona internetowa indeksowana jest przez specjalnie do tego celu zaprojektowane roboty Google. Należy zadbać o to, aby nie miały one żadnych problemów z odszukaniem na Twojej stronie wszystkich najważniejszych informacji, takich jak branża, w której działasz czy też lokalizacja głównego biura firmy. Jest to konieczne, aby można było przeprowadzić skuteczną kampanię SEO. Istotne jest, aby Twoja strona internetowa posiadała swoją wizytówkę w Google Maps. Jeżeli jeszcze jej tam nie ma, pomożemy Ci w założeniu profilu, jeżeli już jesteś tam obecny, sprawdzimy czy nie będzie konieczne przeprowadzenie optymalizacji umieszczonych tam treści. Pamiętaj o tym, żeby odpisywać na każdy dodany wpis, nawet jeśli ktoś negatywnie ocenia Twoją firmę. Pokazujesz w ten sposób, że zależy Ci na kontakcie z klientami i bierzesz sobie do serca ich uwagi. Na negatywne komentarze postaraj się odpisywać w taki sposób, aby skłonić autora wpisu do rozwinięcia swojej wypowiedzi. Niech napisze on możliwie najbardziej konkretnie, co mu się nie podoba. Być może będą to cenne uwagi. Wtedy możesz wyciągnąć wnioski, na podstawie których wprowadzisz pewne zmiany, dzięki czemu oferta Twojej firmy będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

   

  STRUKTURA LINKÓW

  Skuteczna lokalna kampania SEO wymaga tego, aby powstała baza linków dotyczących zarówno lokalizacji Twojej firmy, jak i charakterystyki branży, w której ona działa. Chodzi o to, aby Twoim potencjalnym klientom łatwiej było znaleźć Twoją ofertę w gąszczu innych. Aby pozycjonowanie lokalne przyniosło spodziewane rezultaty, konieczne jest, aby powstało wiele tzw. wartościowych wzmianek o stronie. Linki wraz z towarzyszącymi im wartościowymi treściami umieszczone będą przez nas na portalach cieszących się szacunkiem internautów. Nie będą to przypadkowe strony. Tak się bowiem składa, że każda branża może pochwalić się portalem internetowym, na który zaglądają osoby zainteresowane właśnie tym konkretnym tematem. Tak samo jest z pewnością w przypadku Twojej działalności. Jeżeli sam nie potrafisz wskazać miejsca w internecie, które jest chętnie odwiedzane przez osoby interesujące się branżą, w której działasz, nie musisz się niepokoić. Wiemy jak znaleźć takie miejsca.

   

  DOKŁADNE RAPORTOWANIE

  Naszą firmę charakteryzuje uczciwe podejście do klienta. Nic nie będzie przed Tobą zatajone, jeśli chodzi o efekty trwającej kampanii SEO. Otrzymasz dostęp do specjalnie przygotowanego dla Ciebie profilu, gdzie umieszczone będą szczegółowe informacje dotyczące postępów kampanii. Będą one aktualizowane raz na dobę. Będziesz więc mógł śledzić na bieżąco postępy prac. Jeżeli coś będzie dla Ciebie niejasne, możesz napisać do nas lub zadzwonić, a wtedy chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO Biała Podlaska

  Czy możemy dać gwarancję wyników?

  Google ma to do siebie, że potrafi w krótkim okresie czasu zmienić zasady pracy swoich algorytmów. Z tego powodu ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, kiedy założony na początku naszej współpracy plan zostanie zrealizowany. Pamiętaj, że każdy, kto zleca wykonanie usługi pozycjonowania powinien uzbroić się w cierpliwość. Jest to bowiem powolny proces. Jeżeli trafisz na firmę, która obiecuje znakomite wyniki w krótkim czasie to znaczy, że najprawdopodobniej jest to próba oszukania Cię. My uprzedzamy naszych klientów już na początku, że oczekiwanie na rezultaty naszych działań może sporo potrwać.

  Kiedy widoczne będą pierwsze efekty kampanii SEO?

  Wiele zależy od tego, jak skomplikowane będą frazy kluczowe, które użyte zostaną w trakcie pozycjonowania. Jeżeli fraza stosowana w Twoim przypadku jest zaliczana do tych trudnych, na pierwsze efekty poczekasz nawet około pół roku. Przy mniej skomplikowanych słowach kluczowych okres ten jest krótszy, orientacyjnie można powiedzieć, że będzie to w takim przypadku około 3 miesiące. Nie należy ufać tym firmom, które obiecują dobre wyniki po miesiącu.

  Czy będzie konieczne wprowadzenie zmian na stronie?

  Najczęściej wystarczą tylko drobne poprawki w kodzie strony, ewentualnie dokonanie zmian w umieszczonych na niej treściach. Chodzi o to, aby były one napisane w sposób jak najbardziej ciekawy, przyciągający uwagę internautów. Jeżeli chcesz, możesz całkowicie powierzyć nam to zadanie. Jeśli uważasz, że lepiej byłoby wyznaczyć spośród osób zatrudnionych w Twojej firmie taką, która będzie się z nami bezpośrednio kontaktować i wprowadzać zalecane przez nas zmiany, nie widzimy przeszkód, aby tak właśnie się stało.

  Czym jest pozycjonowanie w Białej Podlaskiej?

  Jest to zestaw podjętych przez naszą firmę działań, których efektem będzie zajęcie przez Twoją stronę wysokiego miejsca w rankingu wyszukiwarki Google na terenie Twojego miasta i jego okolic oraz na terenie województwa lubelskiego. Do działań tych należeć będzie budowa struktury linków, tworzenie wartościowych wzmianek o Twojej stronie, przegląd i ewentualne wprowadzenie koniecznych zmian na Twojej witrynie.

  Dlaczego warto jest wydać pieniądze na kampanię SEO?

  Pamiętaj o tym, że im wyżej Twoja strona znajduje się w rankingu Google, tym więcej osób zainteresowanych produktami lub usługami, które właśnie Ty oferujesz, zagląda na Twoją stronę internetową. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy, kto chce cos kupić lub zamówić jakąś usługę, korzysta w pierwszej kolejności z Google. Jeżeli Twoja witryna nie jest widoczna na pierwszej stronie wyników, trudno jest spodziewać się lepszych wyników finansowych Twojej firmy.

  Ile pieniędzy trzeba wydać na pozycjonowanie?

  Istotnymi kwestiami są tutaj słowa kluczowe, historia Twojej strony internetowej oraz specyfika branży, w której działasz. Kampania SEO wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od tego, jak jest ona duża. Dzienny budżet można bowiem ustalić przy uwzględnieniu jej aktualnej kondycji finansowej.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron na przykładzie szkoły tańca SalsaMe- dzięki naszym działaniom liczba rejestracji zwiększyła się o ponad 400%.

  Szkoła tańca działa od 2010 roku, jednak w pewnym momencie rozwój firmy stanął w miejscu i jej właścicielom wydawało się, że nie da się już ruszyć z miejsca. Jak do tej pory zajmowali się oni wszystkim osobiście, zarówno bieżącymi sprawami, prowadzeniem strony internetowej, jak i jej pozycjonowaniem. Jak można się domyślić zajmowało im to wiele czasu, nie było natomiast widać pozytywnych efektów tej ciężkiej pracy. Po nawiązaniu kontaktu z nami właściciele szkoły tańca przekazali prowadzenie kampanii SEO w nasze ręce. Opracowaliśmy więc strategię działania, która jak się później okazało, przyniosła tak oczekiwane korzyści. Rozwój firmy znacznie przyspieszył, gdy jej właściciele zdecydowali się zlecić wykonanie pozycjonowania profesjonalistom.

  Również Twoja firma może doświadczyć tak dynamicznego wzrostu.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO