Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Krakowa

Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Krakowa
Chciałbyś pozyskać nowych klientów dla swojej firmy? Zależy Ci na tym, aby nawiązać nowe, interesujące kontakty biznesowe, dzięki którym rozwój Twojego biznesu znacząco przyspieszy? Dobrą propozycją dla Ciebie będzie nawiązanie współpracy z agencją IcomSEO, która od lat pomaga firmom wejść na kolejny poziom ich rozwoju. Z nami osiągnięcie tego celu z pewnością będzie możliwe!

Działamy już od 15 lat, mamy więc odpowiednie doświadczenie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz być pewien najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Pracujący dla nas nas specjaliści wykonują swoje obowiązki razem, w jednym biurze. Zapewnia to najlepszy możliwy poziom kontaktu pomiędzy nimi. Jest to ważne, ponieważ sprawna realizacja kolejnych zadań wymaga nieustannych konsultacji pomiędzy członkami zespołu.Do każdego zlecenia, które trafia na ich biurka, podchodzą tak samo poważnie, starając się zawsze znaleźć rozwiązanie jak najbardziej korzystne dla klienta.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Kraków


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Kraków – czym jest ta usługa?

  Wiele firm oferujących usługi związane z SEO nie jest do końca uczciwych w stosunku do swoich klientów. Obiecuje się im realizację planów, które tak naprawdę nie są możliwe do wykonania. My nie działamy w taki sposób. Na samym początku współpracy poinformujemy ze szczegółami, co możemy dla Ciebie zrobić, a co znajduje się poza naszym zasięgiem.Potrafimy prawidłowo to określić. Nasi specjaliści prowadzili kampanie SEO dla wielu dużych firm. Jeżeli uważają, że czegoś zrobić się nie da, z pewnością wiedzą co mówią.

  Na czym polega realizacja usługi o nazwie pozycjonowanie stron Kraków?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE

  Należy zapewnić robotom indeksującym Google możliwość prawidłowego odczytania danych umieszczonych na Twojej stronie.Wśród nich są tak istotne informacje, jak rodzaj działalności, którą zajmuje się Twoja firma oraz jej fizyczna lokalizacja. Jeżeli Twoja strona nie spełnia standardów, jakie obowiązują obecnie dla stron internetowych, przeprowadzimy jej optymalizację pod kątem wymogów Google. Dzięki temu będzie możliwe skuteczne wypozycjonowanie Twojej witryny, co przełoży się na lepsze wyniki finansowe Twojej firmy.

  BUDOWANIE BAZY LINKÓW

  Kampania SEO o zasięgu lokalnym wymaga zbudowania bazy linków powiązanej z branżą, w której działasz i lokalizacją biura Twojej firmy. Umożliwi to osobom mieszkającym w Twojej najbliższej okolicy łatwiejsze znalezienie strony Twojej firmy pośród witryn konkurencji. Dla potrzeb lokalnego pozycjonowania konieczne jest zbudowanie bazy linków przekierowujących na Twoją stronę, umieszczonych w tych miejscach w sieci, które cieszą się zaufaniem internautów. Tak się składa, że w przypadku każdej branży ludzie zainteresowani danym tematem zaglądają na portale poświęcone w całości właśnie takiej tematyce. To z nich czerpią swoją wiedzę o danej branży, tam też wymieniają się uwagami i doświadczeniami. Właśnie w takich miejscach będą umieszczane linki prowadzące do witryny Twojej firmy. Jeżeli sam nie jesteś w stanie podać adresów portali, na które zaglądają osoby interesujące się Twoją branżą, będziemy potrafili sami je odnaleźć. Posiadamy narzędzia, które to umożliwią.

  DOKŁADNE RAPORTOWANIE

  Możesz liczyć na uczciwość z naszej strony. Nie będziemy niczego przed Tobą zatajać, otrzymasz dostęp do wszystkich, pełnych szczegółów informacji dotyczących przebiegu kampanii SEO obejmującej swoim zasięgiem Kraków. Będziesz mógł zalogować się na specjalnie przygotowany dla Ciebie profil,na którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię dane. Profil ten aktualizowany będzie raz na dobę. Uważamy, że każda firma zajmująca się SEO powinna w standardzie oferować właśnie taką możliwość. Uczciwość powinna być ważna dla właściciela każdej firmy.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Krakowa

  Czy możemy zagwarantować osiągniecie zaplanowanych wyników?

  Google pracuje w oparciu o tajne algorytmy, których szczegóły działania nie są podawane do publicznej wiadomości. Google często zmienia zasady ich działania. Z tego też powodu nie da się jednoznacznie określić czasu, który będzie potrzebny na realizację zaplanowanego na początku naszej współpracy planu. Warto jednak wiedzieć, że szanse na jego powodzenie zwiększają się, gdy za prowadzenie kampanii SEO odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści. Tacy jak ci, którzy pracują dla nas.

  Kiedy można spodziewać się pierwszych widocznych wyników?

  Każdy, kto zleca przeprowadzenie kampanii SEO musi zdawać sobie sprawę z tego, że efekty nie pojawią się w krótkim okresie czasu. Jeżeli taką wiadomość otrzymał od firmy, która pozycjonuje jego stronę, to znaczy, że został wprowadzony w błąd. Przy zastosowaniu niezbyt skomplikowanych fraz kluczowych okres oczekiwania na pierwsze konkretne wyniki to około 3 miesiące. W przypadku, gdy użyte zostały bardziej skomplikowane słowa kluczowe, okres ten wydłuża się do około pół roku.

  Czy konieczne będzie wprowadzenie zmian w wyglądzie strony internetowej Twojej firmy?

  Może się tak zdarzyć, natomiast zwykle jeśli konieczne są zmiany, to dotyczą one tylko drobnych poprawek w kodzie źródłowym strony. Czasem konieczne jest również przeprowadzenie optymalizacji treści umieszczonych na witrynie pod kątem wymagań Google dotyczących pozycjonowania.

  Czym jest pozycjonowanie w Krakowie?

  Jest to zestaw działań, które podejmiemy w celu umożliwienia Twojej stronie internetowej awansu na jedno z najwyższych miejsc w lokalnym, krakowskim rankingu Google. Do tych działań zaliczyć można budowę bazy linków i optymalizację strony.

  Dlaczego warto wydać pieniądze na kampanię SEO?

  Pamiętaj o tym, że im wyżej w lokalnym, krakowskim rankingu wyszukiwarki Google znajduje się strona internetowa promująca Twój biznes, tym więcej potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą osób zagląda na tą stronę. Nie są to przypadkowi odwiedzający, a tacy, którzy należą do Twojej grupy docelowej. Jest to więc ta grupa internautów, na których uwadze szczególnie Ci zależy. Jeżeli link do Twojej witryny nie będzie wyświetlał się na pierwszej stronie rankingu, mniej potencjalnych klientów zostanie do Ciebie skierowanych, czego efektem będą gorsze wynki finansowe Twojej firmy.

  Jaki jest koszt przeprowadzenia kampanii SEO?

  Najwięcej zależy od stopnia skomplikowania fraz kluczowych, wielkości lokalnego rynku itp. Pozycjonowanie jest jednak dla każdego. Koszt dziennego budżetu wydanego na ten cel można ustalić w taki sposób, aby nie wiązał się z nadmiernymi wydatkami. Inaczej mówiąc- wydatki na kampanię SEO można dopasować do aktualnego stanu finansów Twojej firmy.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Kraków na przykładzie szkoły tańca SalsaMe. Udało nam się zwiększyć liczbę rejestracji aż o 400%. Jak tego dokonaliśmy?

  Działająca od 2010 roku firma w pewnym momencie utknęła w pewnym punkcie swojego rozwoju. Jej właściciele zajmowali się wszystkim osobiście, od bieżących, codziennych spraw związanych z funkcjonowaniem szkoły tańca, przez administrowanie stroną internetową, po jej pozycjonowanie. Zajmowało im to wiele czasu, niestety nie było widać pozytywnych efektów tej ciężkiej pracy. Po nawiązaniu z nami współpracy sytuacja firmy zmieniła się na lepsze. Przeprowadzone przez nas pozycjonowanie strony internetowej szkoły tańca spowodowało, że liczba rejestracji znacząco wzrosła. Również i Ty możesz z naszą pomocą wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom rozwoju.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO