Wiele lat doświadczenia w pozycjonowaniu firm z Łęcznej

Chciałbyś pozyskać dla swojej firmy wielu nowych klientów, mieszkańców Łęcznej? Szukasz nowych partnerów biznesowych? Zależy Ci na szybkim rozwoju Twojej firmy? Rozpocznij współpracę z najlepszą lubelską agencją SEO. Pomoże Ci ona w realizacji założonych przez Ciebie celów.

Nasza firma istnieje od 15 lat. W tym czasie skutecznie wypozycjonowaliśmy wiele stron internetowych.

Wszyscy zatrudnieni u nas specjaliści pracują w jednym biurze. Tworzą zgrany zespół ciężko pracujący nad realizacją każdego zleconego im zadania. Dzięki temu, że cała grupa pracuje w jednym miejscu, nie występują problemy związane z brakiem komunikacji pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu, ich praca jest bardziej efektywna, a w związku z tym realizacja kolejnych zleceń następuje szybko i sprawnie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Łęczna


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Łęczna – czym jest ta usługa?

  Obecnie działa wiele firm zajmujących się kampaniami SEO, które wprowadzają w błąd swoich klientów obiecując im osiągnięcie celów, których realizacja jest tak naprawdę praktycznie niemożliwa. My stawiamy na uczciwość. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną informację z naszej strony dotyczącą tego, co można osiągnąć, a co w tej chwili jest poza zasięgiem. Chcemy podkreślić, że współpracowaliśmy z wieloma dużymi, znanymi w Polsce firmami. Nasi specjaliści potrafią więc prawidłowo ocenić sytuację.

  Sprawdź, na czym polega usługa o nazwie pozycjonowanie stron Łęczna.

  OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ
  Istotne jest zapewnienie robotom indeksującym Google nieskrępowanego dostępu do strony internetowej Twojej firmy. Powinny one mieć możliwość znalezienia informacji dotyczących tego, jaką konkretnie działalność prowadzi Twoja firma oraz gdzie znajduje się jej główne biuro. Dzięki naszym działaniom roboty indeksujące Google bez problemu znajdą wszystkie potrzebne im informacje. Zadbamy o znaczniki schematu, dane NAP, przeprowadzimy optymalizację słów kluczowych. Skuteczne pozycjonowanie lokalne wymaga obecności Twojej firmy w Google Maps. Pomożemy Ci utworzyć wizytówkę na mapie Google, a jeśli Twoja firma jest już tam obecna, sprawdzimy, czy nie jest konieczne wprowadzenie zmian w znajdującym się w tym miejscu opisie Twojej działalności biznesowej. Istotne jest, aby w Google Maps widocznych było jak najwięcej opinii dotyczących Twojej firmy. Pamiętaj o tym, aby na każdą z nich odpowiedzieć, nawet jeśli będzie ona negatywna. W ten sposób dajesz do zrozumienia swoim klientom, że zależy Ci na kontakcie z nimi.

  BUDOWANIE BAZY LINKÓW
  Kampania SEO o zasięgu lokalnym wymaga zbudowania bazy linków dotyczącej branży, w której działa dana firma oraz jej lokalizacji. Niezwykle istotne są tutaj mające dużą wartość merytoryczną wzmianki o Twojej firmie. Są one ważne dla Google, które przy pomocy swoich algorytmów buduje ranking lokalny. Dzięki naszym działaniom wartościowe wzmianki o Twojej firmie znajdą się na dużych, cieszących się uznaniem internautów portalach. Każdej branży da się przyporządkować co najmniej kilka portali internetowych zajmujących się właśnie tą konkretną tematyką, odwiedzanych przez te osoby, które są nią zainteresowane. Takie strony są również zauważane przez roboty indeksujące Google. To właśnie na takich portalach będziemy umieszczać wartościowe informacje o Twojej firmie. Jeżeli sam nie jesteś w stanie określić, na jakie portale zaglądają osoby zainteresowane branżą, w której działasz, nie musisz się martwić. Posiadamy narzędzia odpowiednie do tego, aby znaleźć w sieci internetowej takie miejsca.

  DOSTĘP DO SZCZEGÓŁOWYCH RAPORTÓW
  Nasza firma, jak zostało to już wspomniane, stawia na uczciwość. Nie będziemy zatajać przed Tobą żadnych informacji dotyczących przebiegu kampanii. Otrzymasz od nas dostęp do specjalnie dla Ciebie przygotowanego profilu, gdzie po zalogowaniu się znajdziesz aktualizowany co 24 godziny raport zawierający szczegółowe informacje na temat postępów kampanii SEO. Uważamy, że taki sposób informowania klienta o efektach prowadzonych działań powinien być standardem wśród firm oferujących usługi związane z SEO.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Łęcznej

  Czy możemy zagwarantować osiągnięcie założonych na początku wyników?

  Cechą charakterystyczną Google jest to, że zmienia on często działanie swoich algorytmów. Z tego powodu trudno jest jednoznacznie określić, jak długo potrwa realizacja założonego na początku celu. Warto jednak wiedzieć, że szansa na końcowy sukces jest większa, jeśli podejmiesz współpracę z firmą mającą duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO, taką jak IcomSEO.

  Kiedy można spodziewać się pierwszych wyników?

  Kampania SEO ma to do siebie, że jej efekty widoczne są dopiero po dłuższym okresie czasu. Każdy, kto zleca tego rodzaju usługę powinien więc uzbroić się w cierpliwość. Zapewniamy, że końcowe efekty warte są tego oczekiwania. Zazwyczaj awans strony w rankingu Google widoczny jest po upływie około 3 miesięcy od momentu rozpoczęcia kampanii SEO, a jeżeli wymaga ona użycia trudniejszych słów kluczowych, może to potrwać nawet pół roku.

  Czy wygląd strony internetowej firmy będzie musiał ulec zmianie?

  Najczęściej nie jest to konieczne. Zazwyczaj w zupełności wystarcza wprowadzenie kilku poprawek w kodzie witryny oraz przeprowadzenie optymalizacji zawartych na niej treści. Możesz wyznaczyć wśród swoich pracowników osobę, która będąc w stałym kontakcie z IcomSEO będzie wprowadzać zmiany na stronie lub też całkowicie powierzyć to zadanie nam. Wszystko zależy od tego, którą z tych opcji uznasz za bardziej efektywną.

  Czym jest pozycjonowanie w Łęcznej?

  Jest to przeprowadzenie kampanii SEO w taki sposób, aby umożliwić awans Twojej strony w rankingu wyszukiwarki Google na terenie Łęcznej. W ramach podjętych przez nas działań zostanie utworzona baza linków, powstaną wartościowe wzmianki na temat strony internetowej promującej Twój biznes, przeprowadzimy też optymalizację Twojej witryny dotyczącą zarówno jej wyglądu, jak i umieszczonych na niej treści. SEO jest bardzo skutecznym narzędziem marketingu w przypadku tych firm, które działają nie tylko w internecie, ale mają też fizyczną lokalizację.

  Dlaczego warto jest zainwestować w kampanię SEO?

  Należy pamiętać o tym, że im wyższa pozycja Twojej strony w rankingu wyszukiwarki Google, tym więcej mieszkających w Łęcznej osób interesujących się branżą, w której działasz zagląda na Twoją witrynę. Obecnie każdy, kto zainteresowany jest zakupem produktu lub skorzystaniem z usługi swoje poszukiwania rozpoczyna właśnie w Google. Nieobecność Twojej strony na pierwszej stronie wyników oznacza utratę wielu potencjalnych klientów.

  Ile kosztuje przeprowadzenie kampanii SEO?

  Wszystko zależy od tego, jakie frazy kluczowe zostaną użyte w kampanii, gdzie mieści się główne biuro firmy, jaką historię posiada jej witryna internetowa. Charakterystyczne dla SEO jest to, że jest skutecznym narzędziem marketingowym zarówno dla małych, jak i dużych firm. Każdy zlecający przeprowadzenie kampanii SEO może ustalić wysokość budżetu na nią przeznaczonego w taki sposób, aby dostosować ją do poziomu aktualnej kondycji finansowej firmy.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie lokalne na przykładzie szkoły tańca SalsaMe- udało nam się zwiększyć liczbę rejestracji o ponad 400%.

  Firma ta działa od 2010 roku, jej rozwój utknął jednak w pewnym punkcie i pomimo wysiłków właścicieli szkoły tańca nie posuwał się do przodu. Kierujący biznesem zajmowali się zarówno prowadzeniem strony internetowej, jak i próbami jej wypozycjonowania. Zajmowało im to wiele czasu, a spodziewanych efektów nie było widać. Kiedy zwrócili się o pomoc do naszej firmy, sytuacja uległa zmianie. Opracowaliśmy strategię działania, a następnie przeprowadziliśmy kampanię SEO, której efektem był opisany powyżej znaczny wzrost liczby rejestracji.

  Sprawdź, jak wyglądało opracowanie strategii działania dla szkoły tańca SalsaMe.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO