Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Częstochowy

Chciałbyś, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom swojego rozwoju? Zależy Ci na tym, aby pozyskać zarówno nowych klientów, jak i nawiązać nowe, interesujące kontakty w środowisku ludzi biznesu takich jak Ty? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być oferta agencji IcomSEO, której biuro mieści się w Lublinie, a która zasięgiem swojego działania obejmuje całą Polskę, w tym również Częstochowę i okolice tego miasta. Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom szybciej osiągniesz założony przez Ciebie cel!

Istniejemy już od 15 lat. Grono klientów zadowolonych z naszych usług stale rośnie. Możesz znaleźć się wśród nich także Ty!

Zatrudnieni przez nas specjaliści SEO tworzą zgrany zespół, gotowy do ciężkiej pracy nad kolejnymi zadaniami, jakie trafiają do nas od klientów. Zdecydowaliśmy się na zapewnienie im możliwości wspólnej pracy w przestrzeni jednego biura. Dzięki temu wyeliminowany został problem braku należycie szybkiej komunikacji pomiędzy członkami zespołu profesjonalistów. Mogą się oni pochwalić wieloma sukcesami. Prowadzili kampanie SEO wielu dużych firm,wszystkie one zakończyły się sukcesem,z czego nasi klienci byli bardzo zadowoleni.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Częstochowa


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Częstochowa – na czym to polega?

  Istnieją niestety takie firmy zajmujące się pozycjonowaniem, które wprowadzają w błąd swoich klientów. Obiecują im realizację celów, których nie są w stanie osiągnąć. Nasze podejście jest inne. Nasz klient od początku do końca współpracy z IcomSEO jest rzetelnie informowany o wszystkim, co się dzieje wokół zleconej przez niego kampanii. Już na samym początku powiemy mu, co może z nami osiągnąć, a co wydaje się być na ten moment niemożliwe do zrobienia nawet dla naszych znakomitych fachowców. Mają oni znakomite rozeznanie w tym temacie, prowadzili kampanie dla wielu dużych, znanych w Polsce firm. Wiedzą więc co jest wykonalne, a co nie.

  Pozycjonowanie stron Częstochowa- szczegóły oferty

   

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE

  Google wysyła na każdą stronę internetową swoje roboty indeksujące. Niezwykle istotne jest to, aby zapewnić im swobodny dostęp do informacji zawartych na witrynie. Wśród nich są tak ważne dane, jak fizyczny adres firmy oraz branża, w której ona działa. Nasi specjaliści dokonają przeglądu Twojej strony i przeprowadzą jej optymalizację pod kątem wymagań, jakie stawia Google. Dzięki takim działaniom robotom zapewniony będzie swobodny dostęp do wszystkich zasobów Twojej witryny. Czy Twoja firma posiada już wizytówkę na Google Maps? Jeżeli nie, pomożemy Ci ją założyć. Jeżeli już ją posiadasz, dokonamy jej optymalizacji. Taka wizytówka to istotny element konieczny do tego, aby kampania SEO zakończyła się pełnym sukcesem.Pamiętaj o tym, że należy odpisywać na wszystkie pojawiające się tam komentarze Twoich klientów. W ten sposób dajesz im do zrozumienia, że ich opinia jest dla Ciebie ważna. Odpisuj nawet na negatywne komentarze, starając się dowiedzieć, dlaczego danemu klientowi nie spodobała się Twoja oferta i co możesz w niej według niego poprawić.

  BUDOWANIE STRUKTURY LINKÓW

  W przypadku lokalnej kampanii SEO konieczne jest zbudowanie bazy linków, której głównym punktem będzie branża, w której działa Twoja firma oraz jej fizyczna lokalizacja. Dzięki nam Twoi klienci łatwiej znajdą ofertę Twojej firmy pośród wielu podobnych. Na potrzeby kampanii SEO stworzymy sieć linków prowadzących na Twoją witrynę. Umieszczone one zostaną na portalach cieszących się dużą popularnością, a przy tym oferujących wysokiej jakości treści związane z branżą, w której działasz. Być może nie wiesz nawet, na jakim portalu spotykają się osoby, które dyskutują między sobą na temat Twojej branży. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy takie miejsca w internecie. Właśnie tam umieszczone zostaną linki prowadzące do Twojej strony, stworzymy całą ich strukturę.

  SZCZEGÓŁOWE RAPORTY

  Stawiamy na uczciwość, rzetelne informowanie naszego klienta o postępach prac. Dlatego też otrzymasz dostęp do specjalnie dla Ciebie przygotowanego panelu. Kiedy się tam zalogujesz, będziesz miał dostęp do aktualizowanych raz na dobę szczegółowych danych dotyczących trwającego właśnie lokalnego pozycjonowania Twojej witryny.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO Częstochowa

  Czy możemy dać Ci gwarancję wyników?

  Jest to skomplikowane zagadnienie. Wyszukiwarka Google dokonuje częstych zmian algorytmów, w oparciu o które pracuje. Z tego też powodu nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy konkretnie nastąpi osiągnięcie tych celów, jakie założyliśmy na samym początku naszej współpracy. Nie musisz jednak mieć żadnych powodów do niepokoju. Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu, mogącą pochwalić się wieloma sukcesami. To, co obiecaliśmy Ci na początku, będzie na pewno zrealizowane, nawet jeżeli nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy konkretnie się to stanie.

  Kiedy można spodziewać się pierwszych pozytywnych rezultatów?

  Należy pamiętać o tym, że kampania SEO musi potrwać przez długi okres czasu. Nie jest możliwe osiągnięcie założonych celów w ciągu miesiąca. Jeżeli spotkałeś się z takimi obietnicami, to znaczy, że wprowadzono Cię w błąd, a ci, którzy obiecywali Ci tak szybkie sukcesy na pewno nie należą do grona ekspertów SEO. Orientacyjnie możemy Ci powiedzieć, że okres oczekiwania na pierwsze widoczne pozytywne zmiany może potrwać w zależności od tego, jak jest stopień skomplikowania słów kluczowych używanych w Twojej kampanii, od 3 miesięcy do nawet pół roku.

  Czy wygląd Twojej strony będzie musiał ulec zmianom?

  Najczęściej nie jest to konieczne, a jeśli już, to chodzi tylko o czysto kosmetyczne zmiany. Zwykle wystarczy przeprowadzić optymalizację treści umieszczonych na witrynie pod kątem użytych w nich słów kluczowych. Może zająć się tym osobiście nasz specjalista. Możesz także, jeśli uznasz to za konieczne, wyznaczyć wśród swoich pracowników taką osobę posiadającą odpowiednio wysoki poziom wiedzy na temat budowy stron, która będzie wprowadzać zmiany otrzymując instrukcję od naszego specjalisty.

  Czym jest pozycjonowanie w Częstochowie?

  Nazywamy tak zestaw działań podjętych przez nas, dzięki którym możliwy będzie awans Twojej witryny na najwyższe lub jedno z najwyższych miejsc w lokalnym, częstochowskim rankingu wyszukiwarki Google. Do tych działań należy budowanie bazy linków, tworzenie pozytywnych wzmianek na temat Twojej firmy oraz optymalizacja Twojej witryny pod kątem wymagań Google.

  Dlaczego warto jest wydać swoje pieniądze na kampanię SEO?

  Jeżeli Twoja strona zajmuje wysokie miejsce w lokalnym rankingu Google, trafia na nią więcej osób potencjalnie zainteresowanych ofertą firmy, którą prowadzisz. Brak Twojej witryny na pierwszej stronie wyników oznacza mniejszą ilość potencjalnych klientów, co automatycznie przekłada się na małą ilość zamówień, a więc słabsze wyniki finansowe.

  Ile pieniędzy trzeba wydać na kampanię SEO?

  Jest to zależne od stopnia skomplikowania słów kluczowych, fizycznej lokalizacji Twojego biznesu i charakterystyki branży, której dotyczy Twoja działalność. Pozycjonowanie jest jednak dostępne dla każdego. Budżet kampanii możesz ustalić tak, aby był od dostosowany do aktualnych możliwości finansowych Twojej firmy. Jest to więc oferta i dla dużych, i dla małych.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Częstochowa na przykładzie szkoły tańca SalsaMe. Udało nam się zwiększyć liczbę rejestracji o 400%.

  Szkoła tańca, o której chcieliśmy w tym momencie wspomnieć, istnieje od 10 lat. Jej właściciele przez praktycznie cały czas istnienia firmy zajmowali się wszystkim samodzielnie. Bieżącą działalnością, organizowaniem kursów tańca, jak i administracją strony internetowej oraz jej pozycjonowaniem. Wszystkie te czynności zajmowały im wiele czasu, a co gorsza nie było widać pozytywnych efektów tego działania. Rozwój szkoły tańca stanął w miejscu. Kiedy właściciele tej firmy skontaktowali się z nami, specjalnie dla nich opracowaliśmy strategię działania, która jak się okazało zaowocowała znakomitymi wynikami. Liczba rejestracji wzrosła aż o 400%, co bardzo ucieszyło właścicieli tego biznesu.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO