Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z całej Polski, w tym także tych z Kraśnika

Chciałbyś pozyskać nowych klientów? Interesuje Cię nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów biznesowych? Chciałbyś przyspieszyć rozwój swojej firmy? Agencja reklamowa IcomSEO to odpowiedź na Twoje potrzeby. Pomożemy Ci wprowadzić Twoją firmę na nowy, wyższy poziom.

Działamy od 15 lat. Mamy więc odpowiednie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych firm.

Wszyscy nasi specjaliści SEO pracują w jednym biurze w siedzibie naszej firmy. Nie istnieje zatem problem braku komunikacji pomiędzy członkami zespołu. Wręcz przeciwnie, tworzą oni zgraną grupę, ciężko pracująca nad każdym otrzymanym zadaniem. Dzięki takiej organizacji pracy możemy szybko i skutecznie realizować kolejne zlecenia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Kraśnik


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Kraśnik – czym konkretnie jest ta usługa?

  Istnieją firmy zajmujące się SEO obiecujące swoim klientom realizację zadań, których wykonanie jest tak naprawdę niemożliwe. My zawsze stawiamy na uczciwość. Otrzymasz od nas jasną, konkretną informację dotyczącą tego, co jest możliwe do osiągnięcia, a co znajduje się w danej chwili poza naszym zasięgiem. Warto podkreślić, że pracujący dla nas specjaliści prowadzili kampanie SEO dużych, znanych w Polsce firm. Posiadaja więc wiedzę odpowiednią do tego, aby prawidłowo określić stopień skomplikowania danego zlecenia.

  Jak wygląda nasza praca związana z pozycjonowaniem stron Kraśnik?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE
  Istotne jest to, aby zapewnić robotom indeksującym Google swobodny dostęp do zasobów Twojej strony internetowej. Powinny one mieć możliwość łatwego odszukania danych dotyczących zakresu działalności Twojej firmy oraz jej lokalizacji. Dzięki naszym działaniom obejmującym znaczniki schematu, dane NAP oraz optymalizację fraz kluczowych taka właśnie swoboda działania robotów indeksujących zostaje zapewniona. Aby pozycjonowanie lokalne ( w tym przypadku dotyczące miasta Kraśnik ) było skuteczne, konieczna jest również obecność Twojej firmy na Google Maps. Jeżeli jeszcze nie ma tam Twojej biznesowej wizytówki, pomożemy Ci ją utworzyć. Jeśli już istnieje, ocenimy, czy nie jest konieczne wprowadzenie zmian w taki sposób, aby była ona jeszcze bardziej przyjazna dla oczu internautów. Pamiętaj o tym, aby zawsze odpisywać na komentarze umieszczane na Twoim profilu na mapie Google. W ten sposób pokazujesz swoim klientom, że zależy Ci na ich opinii.

  STRUKTURA LINKÓW
  Dla potrzeb lokalnego SEO konieczna jest budowa bazy linków związanej z branżą, w której działasz i lokalizacją Twojej firmy. Fachowo określa się tą czynność tworzeniem wartościowych wzmianek. Mają one duże znaczenie dla Google przy ustalaniu poprzez swoje algorytmy rankingu wyników wyszukiwania. Gdzie umieszczane będą wspomniane linki? Praktycznie dla każdej branży da się przyporządkować takie portale, które zajmują się wyłącznie tą tematyką i są w związku z tym odwiedzane głównie przez osoby zainteresowane tym, co się w tej branży dzieje. Informacje na temat Twojego biznesu będą umieszczane właśnie na takich portalach, cieszących się uznaniem ze strony internautów. Są one również korzystnie postrzegane przez Google, co jest najważniejsze dla skuteczności pozycjonowania. Nie wiesz, na jakie portale zaglądają osoby interesujące się branżą, w której działasz? Nie przejmuj się, będziemy potrafili je odnaleźć.

  DOKŁADNE RAPORTY PRZY USŁUDZE POZYCJONOWANIE KRAŚNIK

  Jak zostało to wspomniane powyżej, nasza firma stawia na uczciwość. Dotyczy to również raportów opisujących postęp naszych prac, które będziesz od nas otrzymywał. Po zalogowaniu się na specjalnie dla Ciebie przygotowany profil zyskasz dostęp do szczegółowych, aktualizowanych raz na dobę danych przedstawiających przebieg kampanii. Wszystko będzie jawne, żadne informacje nie będą przed Tobą ukrywane. Będziesz więc na bieżąco widział, za co konkretnie płacisz.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Kraśnika

  Czy możemy zagwarantować Ci osiągnięcie założonych na początku kampanii wyników ?

  Cechą charakterystyczną Google jest to, że często zmienia on działanie swoich algorytmów. Jest to główny powód tego, że nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić terminu realizacji założonego na samym początku naszej współpracy planu. Chcemy jednak zauważyć, że jeżeli zlecisz to zadanie firmie mającej odpowiednie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO ( takiej jak nasza ), to szanse na końcowy sukces znacznie wzrastają. Musisz zaufać profesjonalistom i uzbroić się w cierpliwość.

  Wygląd strony internetowej firmy będzie musiał ulec zmianie?

  Najczęściej strony naszych klientów nie muszą być gruntownie przebudowywane. W zupełności powinno wystarczyć wprowadzenie pewnych zmian w kodzie witryny oraz przeredagowanie umieszczonych na niej treści. Możesz uczynić to samodzielnie na podstawie podesłanych przez nas instrukcji lub też wyznaczyć wśród osób pracujących w Twojej firmie jedną lub kilka takich, które zajmą się wdrażaniem otrzymanych od nas porad.

  Na czym polega pozycjonowanie w Kraśniku?

  Są to takie czynności, dzięki którym Twoja strona internetowa zajmie wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki Google na terenie miasta Kraśnika. W ramach tych czynności zostanie stworzona baza linków, powstaną wartościowe wzmianki na temat działalności Twojej firmy, wygląd i treści umieszczone na stronie poddane zostaną optymalizacji. Kampania SEO to znakomite narzędzie marketingu dla tych firm, które działają nie tylko w internecie, ale mają też swoją fizyczną lokalizację.

  Kiedy będzie można zobaczyć pierwsze wyniki?

  Od razu uprzedzamy, że kampania SEO nie przyniesie widocznych efektów szybko. Konieczne jest tutaj zachowanie cierpliwości i konsekwentne przeglądanie otrzymywanych od nas raportów. Orientacyjnie możemy powiedzieć, że pierwsze konkretne efekty można będzie dostrzec po upływie około 3 miesięcy, a w przypadku, gdy w kampanii SEO zastosowane były bardziej skomplikowane słowa kluczowe, okres ten może potrwać mniej więcej pół roku.

  Co sprawia, że SEO warte jest inwestycji?

  Wysokie miejsce Twojej strony w rankingu Google oznacza większą ilość odwiedzin ze strony internautów potencjalnie zainteresowanych tym, co Twoja firma oferuje. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach poszukiwanie towarów lub usług zaczyna się właśnie od Google. Nie będąc widocznym na pierwszej stronie rankingu wiele tracisz. Trzeba więc robić wszystko co możliwe, aby witryna promująca biznes widoczna była na pierwszej stronie.

  Jaki jest koszt kampanii SEO?

  Wpływ na cenę oferowanej przez nas usługi ma to, jakie słowa kluczowe zostały zastosowane w kampanii, gdzie mieści sie główne biuro firmy, jaką historię ma promująca dany biznes strona internetowa. Jedno nie ulega wątpliwości- kampania SEO może okazać się skutecznym narzędziem marketingowym zarówno dla wielkiej firmy, jak i małego, debiutującego na rynku biznesu.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Kraśnik na przykładzie zakończonej sukcesem kampanii SEO przeprowadzonej przez nas dla szkoły tańca SalsaMe. Dzięki naszym działaniom liczba rejestracji zwiększyła się aż o 400%.

  Wspomniana szkoła tańca istnieje od 2010 roku, jednak tempo wzrostu firmy nie było na tyle szybkie, aby osoby kierujące tym biznesem były z niego zadowolone. Kierowały one osobiście zarówno kampanią mającą na celu wypozycjonowanie firmowej witryny, jak i bieżącą działalnością. Okazało się, że nie był to dobry pomysł. Działanie związane z marketingiem były czasochłonne, nie było jednak widać ich pozytywnych efektów. Zainteresowanie ofertą szkoły tańca wcale nie wzrastało. Kiedy kierujący tym biznesem nawiązali współpracę z nami i przekazali wszystkie zadania związane z pozycjonowaniem w nasze ręce, sytuacja się zmieniła. Firma zaczęła szybko notować wyższe przychody. Jesteś zainteresowany poznaniem więcej szczegółowych faktów dotyczących tej konkretnej kampanii? 

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO