Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Lubartowa

Chcesz pozyskać nowych klientów oraz nawiązać nowe, interesujace kontakty biznesowe? Zależy Ci na dalszym rozwoju firmy, wejściem na kolejny, wyższy biznesowy poziom? Rozpocznij współpracę z mającą znakomite wyniki agencją SEO, dzięki której osiagniesz planowane przez Ciebie cele.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu.

Wszyscy nasi specjaliści SEO pracują w jednym biurze tworząc zgrany zespół. Ciężko pracują oni nad każdym zleconym im zadaniem, starając się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Zawsze możesz liczyć na ich pełne wsparcie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Lubartów


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Lubartów – co to za usługa?

  Obecnie funkcjonuje wiele firm zajmujących się SEO. Niektóre obiecują osiągniecie takich wyników. które w rzeczywistości nie są możliwe do zrealizowania. My zawsze rzetelnie, zgodnie z prawdą informujemy naszego Klienta, jakie cele da się zrealizować, a jakie są w tym momencie poza zasięgiem. Warto podkreślić, że pracujący dla nas fachowcy zajmowali się prowadzeniem kampanii SEO dużych, znanych polskich firm.

  Jaki jest zakres usługi o nazwie: pozycjonowanie stron Lubartów?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE

  Jest niezwykle istotne, aby roboty indeksujące Google nie miały żadnych problemów z odnalezieniem na Twojej stronie informacji dotyczących tego, czym zajmuje się Twoja firma i gdzie mieści się jej biuro. Należy zaznaczyć, że oferowana przez nas usługa optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwania lokalnego cechuje się wysokim poziomem skomplikowania. Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w realizacji tego typu zadań, jesteśmy w stanie zagwarantować, że dzięki naszym działaniom roboty indeksujące Google prawidłowo odczytają dane, które zawiera Twoja strony internetowa. W tym celu przeprowadzimy m.in. optymalizację słów kluczowych. Dużą uwagę należy zwrócić na to, jak Twoja firma prezentuje się na mapie Google. Możemy stworzyć profil Twojej firmy w Google Maps, jeśli jeszcze go nie posiada lub też wprowadzić zmiany w już istniejącym w taki sposób, aby Twoja firma prezentowała się w tym miejscu jeszcze lepiej. To właśnie na podstawie tego, jak prezentuje się dana firma w Google Maps wielu internautów trafiających na jej profil wyrabia sobie o niej wstępną opinię. Dobrze jest więc wywrzeć korzystne pierwsze wrażenie na osobie, która jest Twoim potencjalnym klientem. Pomożemy Ci osiągnać taki efekt.

  Linkbuilding – zdobywanie wartościowych linków

  Charakterystyczne dla lokalnego SEO jest to, że duże znaczenie ma w dotyczących go działaniach budowa linków powiązanych z branżą, w jakiej dana firma działa oraz jej lokalizacją. Pomożemy internautom, wśród których mogą być też Twoi przyszli klienci znaleźć Twoją ofertę w gąszczu innych, pochodzących od konkurencyjnych firm. Trzeba w tym miejscu wspomnieć o istotnej sprawie, jaką są wartościowe treści dotyczące oferty danej firmy zwane wzmiankami. Aby strona Twojej firmy znalazła się na wysokim miejscu w lokalnym rankingu Google konieczne jest, aby w internecie znajdowało się odpowiednio dużo dotyczących jej wzmianek. W tym celu zajmiemy się umieszczaniem linków prowadzących do Twojej firmowej witryny na portalach, majacych dużą liczbę odsłon i cieszących się zaufaniem internautów. Praktycznie każdej możliwej branży można przyporządkować portal internetowy, który poświęcony jest właśnie tej konkretnej tematyce i który cieszy się uznaniem osób z tą branżą powiązanych. Posiadamy takie narzędzia, dzięki którym odnajdziemy portale internetowe, które odwiedzają osoby związane z przedmiotem działalności Twojej firmy. Tam właśnie umieszczać będziemy wartościowe wzmianki na temat Twojego biznesu. Warto wiedzieć, że cieszące się dużym zaufaniem strony oraz umieszczone na nich interesujące, mające dużą wartość merytoryczną informacje są pozytywnie odbierane przez wyszukiwarkę Google.

  Dokładne i szczegółowe raporty z prowadzonych działań

  Będziesz od nas otrzymywał na bieżąco raporty dotyczące postępów zleconej przez Ciebie kampanii. Będą one sporządzone rzetelnie i uczciwie, nic nie będzie przed Tobą zatajone. Zależy nam na tym, abyś miał przez cały okres współpracy z nami bezpośredni wgląd we wszystkie nasze działania. Otrzymasz od nas dostęp do specjalnie przygotowanego dla Ciebie pulpitu nawigacyjnego, gdzie będą Ci prezentowane szczegółowe raporty dotyczące przebiegu kampanii. Ich aktualizacja następować będzie regularnie co 24 godziny.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Lubartowa

  Czy możemy dać Ci gwarancję osiągnięcia konkretnego wyniku ?

  Ze względu na to, że algorytmy Google często ulegaja zmianie, nie możemy zadeklarować, że realizacja założonych na początku celów nastąpi w konkretnym okresie czasu. Jedno możemy stwierdzić- powierzenie zadania firmie majacej doświadczenie w prowadzeniu takich kampanii (przykładem jest nasza ) z pewnością znacznie zwiększa szanse na końcowy sukces. Taki właśnie zapewniliśmy już wielu firmom, wśród których były również te duże i powszechnie znane w Polsce.

  Kiedy możesz spodziewać się pierwszych rezultatów?

  Pamiętaj o tym, że SEO jest strategią długookresową wymagajacą cierpliwości. Najważniejsze jest tutaj konsekwentne dążenie do wyznaczonego przed rozpoczęciem kampanii celu. Orientacyjnie można powiedzieć, że w większości przypadków pierwsze konkretne wyniki pojawiają się po mniej więcej 3 miesiącach. Jeżeli w kampanii wykorzystywane są mniej popularne słowa kluczowe, na pierwsze zauważalne efekty poczekać trzeba będzie kilka miesięcy dłużej.

  Czy wygląd Twojej strony będzie musiał ulec zmianie?

  Pozycjonowane przez nas strony najczęściej nie wymagają poprawek lub też są one tylko i wyłącznie kosmetyczne. W większości przypadków w zupełności wystarczy wprowadzenie kilku zmian w kodzie i zmodyfikowanie umieszczonych na stronie treści. Jeżeli chcesz, możesz wybrać jedną z osób zatrudnionych w Twojej firmie, która będzie się z nami kontaktować i wprowadzać w życie nasze zalecenia. Najczęściej jednak nasi Klienci wolą, abyśmy to my wszytkim sie zajęli, w pełni ufając naszym umiejętnościom.

  Czym jest pozycjonowanie w Lubartowie?

  Jest to przeprowadzenie takiej kampanii, efektem której będzie wysoka pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwarki Google obejmujących teren Lubartowa i okolicy. W jej ramach przeprowadzona będzie budowa struktury linków, tworzenie wartościowych wzmianek dotyczących oferty Twojej firmy oraz ( jeśli będzie to konieczne ) optymalizacja firmowej witryny internetowej. Dla każdego biznesu, który posiada realną, fizyczną lokalizację, a nie tylko stronę w internecie SEO odgrywa dużą rolę w działaniach promocyjnych.

  Dlaczego SEO warte jest Twojej inwestycji?

  Wysoka pozycja w wynikach Google oznacza wzrost liczby osób zamieszkujących Twój region, które odwiedzą stronę Twojej firmy. W dzisiejszych czasach poszukiwanie informacji na temat interesującej nas oferty rozpoczyna się zwykle właśnie od wyszukiwarki. Firmy, których strony nie pojawiają się na pierwszej stronie jej wyników, muszą liczyć się z mniejszym zainteresowaniem ich ofertą.

  Jaki jest koszt kampanii?

  W przypadku SEO nie istnieje sztywny cennik. Wszystko zależy od tego, jakie słowa kluczowe zostana użyte w trakcie kampanii, gdzie mieści się biuro firmy, jaką historię posiada jej strona internetowa. SEO może okazać się kluczem do sukcesu zarówno dla dużych, istniejących od dawna firm, jak i tych, które dopiero startują.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie lokalne na przykładzie szkoły tańca SalsaMe – ponad 400% wzrost spływających leadów!

  W jaki sposób udało nam się zwiekszyć liczbę leadów ( czyli rejestracji ) dokonywanych za pośrednictwem strony internetowej szkoły o ponad 400% ?

  Pomimo tego, że firma funkcjonowała od 2010 roku, jej miejsce w rankingu wyników Google nie było zbyt wysokie. Osoby kierujące biznesem samodzielnie zajmowały się zarówno stroną internetową firmy, jak i jej pozycjonowaniem. Zajmowało im to wiele czasu, nie było przy tym widać pozytywnych efektów tych działań.

  Dzięki nawiązaniu współpracy z IcomSEO zainteresowanie ofertą tej szkoły tańca znacznie wzrosło. Doprowadziły do tego nasze działania polegające na analizie lokalnego rynku i przygotowaniu na tej podstawie planu kampanii. Okazała się ona jak widać bardzo skuteczna.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO