Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Sanoka.

Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Sanoka
Nie jesteś zadowolony z tempa rozwoju Twojej firmy? Jesteś zainteresowany tym, aby znaleźć sposób na przyspieszenie jej wzrostu? Chciałbyś zarówno pozyskać nowych klientów, jak i nawiązać nowe, ciekawe kontakty biznesowe? Agencja IcomSEO może Ci w tym pomóc! Działamy już od 15 lat. Wśród naszych klientów można znaleźć zarówno małe firmy o lokalnym zasięgu oddziaływania,jak i te duże, niektóre z nich są powszechnie znane w Polsce.

Wszystkie osoby, które w naszej agencji zajmują się prowadzeniem kampanii SEO pracują w jednym biurze w siedzibie firmy. Zapewnia to brak problemów z komunikacją pomiędzy członkami zespołu. Takie rozwiązanie gwarantuje sprawną realizację kolejnych napływających do nas zleceń. A tych nie brakuje, jako że cieszymy się dużym uznaniem na rynku, wzmacnianym poprzez kolejne przeprowadzone przez nas kampanie, które zakończyły się sukcesem. Podejmując z nami współpracę możesz być pewien, że pracujesz z profesjonalistami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Sanok


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Sanok – na czym polega ta usługa?

  Niestety istnieje obecnie wiele firm, które nie podchodzą do swoich klientów w sposób do końca uczciwy. Obiecują im realizację usług, które albo są w ogóle niemożliwe do wykonania, albo nie da się ich zrealizować w czasie zadeklarowanym przez właścicieli tych firm. U nas możesz być pewien jednego- już na samym początku otrzymasz od nas informację dotyczącą tego, co uda nam się dla Ciebie osiągnąć, a co jest w obecnej chwili niemożliwe do zrobienia. Nie możemy pozwolić sobie na to, aby nasz klient został wprowadzony w błąd. Prowadząc nasz biznes chcemy przestrzegać wysokich etycznych standardów. Można tylko ubolewać, że nie wszystkie firmy mają właśnie takie podejście.

  Co konkretnie obejmuje usługa o nazwie „pozycjonowanie stron Sanok”?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE
  Najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie- Google, wysyła na strony internetowe swoje roboty indeksujące, które zbierają informacje dotyczące zakresu działania firmy, która poprzez tą właśnie witrynę promuje swoją ofertę. Przeprowadzimy optymalizację Twojej strony www pod kątem wymagań Google, aby roboty nie napotykały w swojej pracy na żadne przeszkody. W jej ramach zostanie np. sprawdzona jakość treści umieszczonych na witrynie Twojej firmy, w tym sposób wykorzystania w nich słów kluczowych. Aby możliwa była skuteczna kampania SEO Twoja firma powinna posiadać swoją wizytówkę w Google Maps. Jeżeli już ją ma, sprawdzimy, czy prezentuje się ona odpowiednio dobrze. Być może konieczne będzie wprowadzenie pewnych poprawek. Jeżeli nie jesteś tam jeszcze obecny, pomożemy Ci założyć Twój firmowy profil w Google Maps. Istotna informacja- staraj się zawsze odpisać na każdy komentarz, nawet jeśli jest negatywny. W ten sposób pokazujesz swoim klientom, że naprawdę zależy Ci na ich opinii. W przypadku negatywnego komentarza możesz zapytać jego autora o to, co można w działaniu Twojej firmy poprawić, aby był on bardziej zadowolony.

  BUDOWANIE BAZY LINKÓW
  Dla celów kampanii stworzymy sieć tzw. „wartościowych wzmianek” o Twojej firmie. Dla każdej branży charakterystyczne jest to, że istnieją portale poświęcone w całości tematyce, która jest przedmiotem tego właśnie segmentu rynku. Na takich portalach odwiedzanych przez ludzi zainteresowanych branżą, w której działa Twoja firma,będziemy umieszczać linki prowadzące do Twojej strony. Oczywiście będą to tylko te portale, które reprezentują odpowiednio wysoki poziom. Takie, które cieszą się dużym uznaniem ze strony odwiedzających je internautów. Jeżeli nie wiesz, na jakie witryny zaglądają osoby, które interesują się Twoja branżą,znajdziemy je sami stosując sprawdzone w takich sytuacjach narzędzia.

  DOKŁADNE RAPORTY
  Jak już zostało to wspomniane wcześniej, stawiamy na uczicwość wobec naszych klientów. Dlatego też możesz być pewien, że nic nie będzie przed Tobą ukrywane. Będziesz informowany na bieżąco o przebiegu kampanii SEO. W tym celu otrzymasz dostęp do specjalnie dla Ciebie przygotowanego panelu. Po zalogowaniu się tam będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowymi raportami, aktualizowanymi raz na dobę. Oczywiście w przypadku pytań lub wątpliwosci dotyczących treści raportu zawsze będziesz mógł się z nami skontaktować, a my chętnie udzielimy Ci informacji, o jakie nas poprosisz.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO Sanok

  Czy możemy dać Ci gwarancję wyników?

  Nie jest to możliwe z jednego powodu. Najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie, czyli Google ma to do siebie, że algorytmy, w oparciu o które pracuje, ulegają częstym zmianom. Zasady ich działania nie są jawne, pozostają tajemnicą firmy Google. Wiedz jednak, że powierzenie zadania przeprowadzenia pozycjonowania Twojej strony profesjonalistom ( takim jak ci pracujący w IcomSEO ) znacznie zwiększa szanse na końcowy sukces.

  Kiedy można spodziewać się pierwszych rezultatów?

  Należy pamiętać o tym, że kampania SEO trwa długo. Jeżeli ktoś obiecuje Ci znakomite efekty po miesiącu lub dwóch od daty rozpoczęcia kampanii to znaczy, że albo nie posiada odpowiedniej wiedzy na ten temat, albo próbuje celowo wprowadzić Cię w błąd narażając Cię na niepotrzebne wydanie pieniędzy. Jak możemy odpowiedzieć na zadane w tytule pytanie? Jeżeli stopień skomplikowania słów kluczowych użytych w Twojej kampanii nie jest zbyt wysoki, to jest całkiem możliwe, że zobaczysz pierwsze efekty po około 90-100 dniach od daty rozpoczęcia działań związanych z pozycjonowaniem Twojej witryny internetowej.

  Czy wygląd Twojej strony będzie musiał ulec zmianie?

  Najczęściej konieczne jest tylko i wyłącznie wprowadzenie niewielkich zmian w kodzie źródłowym lub też przeredagowanie treści umieszczonych na stronie. Możemy zająć się tym sami. Jeżeli jednak uznasz, że tak będzie wygodniej,możesz wyznaczyć wśród swoich pracowników osobę, która będzie wprowadzać zmiany po otrzymaniu od nas instrukcji.

  Czym jest pozycjonowanie w Sanoku?

  Jest to zestaw działań podjętych przez agencję SEO, dzięki którym Twoja strona znacznie awansuje w rankingu wyników wyszukiwarki Google. Do działań tych należy budowa sieci linków oraz optymalizacja treści widocznych na stronie, jak również knotrola kodu źródłowego witryny.

  Dlaczego warto jest wydać pieniądze na przeprowadzenie profesjonalnej kampanii SEO?

  Pamiętaj o tym, że w dzisiejszych czasach prawie każdy rozpoczyna poszukiwanie informacji na temat produktów lub usług od Google. Im wyżej w rankingu wyników znajduje się Twoja strona, tym więcej osób potencjalnie zainteresowanych ofertą Twojej firmy na nią zagląda. Jeżeli dana witryna zajmuje odległe miejsce w tym rankingu, poza pierwszą stroną wyników, trudno jest spodziewać się satysfakcjonującej liczby zamówień lub rejestracji.

  Jaki jest koszt pozycjonowania?

  Na ostateczną kwotę, jaka trzeba będzie zapłacić składa się kilka istotnych czynników. Jest to między innymi stopień skomplikowania słów kluczowych, fizyczna lokalizacja firmy, charakterystyka działania strony internetowej, poprzez którą promowana jest jej oferta. Jedno można stwierdzić z całą pewnością. Zarówno mała rodzinna firma, jak i korporacja znajdą tutaj rozwiązanie dopasowane do aktualnego stanu finansów przedsiębiorstwa.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Sanok na przykładzie szkoły tańca SalsaMe. Liczb rejestracji zwiększyła się dzięki naszym działaniom aż o 400%.

  Firma działa od 2010 roku. Jak do tej pory jej właściciele zajmowali się wszystkim samodzielnie- prowadzeniem szkoły, organizacją kursów tanecznych, a także administrowaniem stroną internetową firmy, jak i jej pozycjonowaniem. Jak łatwo można się domyślić, zabierało im to mnóstwo czasu i kosztowało wiele energii. Niestety ta ciężka praca nie przynosiła spodziewanych efektów. Rozwój firmy zatrzymał się na pewnym etapie. Na szczęście właściciele szkoły tańca SalsaMe zwrócili się o pomoc do profesjonalistów, konkretnie do naszej agencji. Przeprowadziliśmy kampanię SEO, której efektem był wspomniany wcześniej znaczący wzrost rejestracji.

  Również Twoja firma, której biuro znajduje się w Sanoku, może zacząć rozwijać się szybciej, jeśli zdecydujesz się powierzyć fachowcom zadanie prowadzenia kampanii SEO, mającej na celu wypozycjonowanie strony internetowej promującej Twoją ofertę. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, abyśmy mogli wstępnie ustalić dalsze etapy działania. Zaufaj nam a na pewno nie będziesz zawiedziony!

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO