Pozycjonowanie

Kilka lat temu w celu znalezienia informacji na temat danej firmy, produktu czy usług, ludzie sięgali do książki telefonicznej. Współcześnie, kiedy dostęp do wyszukiwarki internetowej Google ™ jest powszechny i darmowy, książki telefoniczne czy gazety odchodzą w zapomnienie. Z tego względu bardzo istotne dla każdej firmy staje się pozycjonowanie w zasobach sieci. SEO stanowi jeden z najważniejszych narzędzi marketingu internetowego.

Dlaczego warto wykonywać pozycjonowanie strony?

- Google™ to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie
- Firmy zajmujące wysoką pozycję w wynikach wyszukiwarki są postrzegane jako wiarygodne
- Pozycjonowanie to szansa na to, że nowi klienci zobaczą Twoją stronę
- Pozycjonowanie należy do najtańszej formy promocji w sieci

Zadzwoń: +48 601 162 666 lub wypełnij formularz

Skorzystaj z formularza - wyślemy Ci
naszą ofertę.

1 KROK

Podaj adres strony internetowej, którą chcesz pozycjonować.

2 KROK

Podaj frazy do pozycjonowania


3 KROK

Podaj dane, na które wyślemy ofertę


FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych i SEO?

Pozycjonowanie stron internetowych jest formą reklamy przeznaczoną dla klientów pragnących zaistnieć w internecie. Jej najważniejsze cechy to: • skuteczność, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem oraz wysiłkiem pozwala dotrzeć do wielu odbiorców; • precyzja, ponieważ możliwe jest bardzo dokładne sprofilowanie grupy odbiorców naszych treści; • zasięg, ponieważ połączenie z internetem posiada już większość gospodarstw domowych i firm. • SEO ang. Search Engine Optimization

Jak wygląda rozliczanie się za usługę pozycjonowania?

Płatność za usługę naliczana jest wyłącznie od efektu. Oznacza to, że tak długo, jak Twoja strona nie osiąga wyniku, czyli obecności pod daną frazą w TOP10 wynikó Google™, tak długo opłata nie jest naliczana. Raz na miesiąc wystawiana jest faktura VAT za usługę. Umowa podpisywana jest na minimum 12 miesięcy.

Dlaczego warto skorzystać z usługi pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron internetowy to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod przyciągania użytkowników. Wynika to stąd, że w dzisiejszych czasach ludzie wyszukują informacji głównie w internecie przy użyciu najpopularniejszej z wyszukiwarek Google™. Co więcej, pozycja w Top10 wyników Google™ sprawia, że Klienci postrzegają Twoją firmę, jako godną zaufania, prestiżową i cieszącą się uznaniem.

Jak to działa?

Pozycjonowanie stron internetowych bazuje na znanych elementach algorytmów wyszukiwarek, opartych m.in. na słowach/frazach kluczowych, treści strony, nagłówkach lub kodzie strony. Algorytm wykorzystywany przez Google™ jest bardzo złożony, na podstawie którego obliczana jest trafność wyników dla wpisanego przez użytkownika słowa kluczowego lub frazy.

Co to takiego słowa/frazy kluczowe?

Słowa lub frazy kluczowe to określenia najlepiej oddające zawartość danej strony internetowej. Mogę mieć postać jednowyrazowych haseł (np. stomatologia, marketing, wizaż itd.) lub układu tych słów, czyli frazy (np. usługi szewskie, prawo jazdy, marketing internetowy, itd.). Właściwe sformułowanie słów kluczowych, a następnie użycie ich do pozycjonowania ma ogromny wpływ na popularność danej witryny internetowej.

Które z rodzajów pozycjonowania będą dla mojej firmy najlepsze?

Przygotowując ofertę Icommedia zadbaliśmy o to, żeby każdy przedsiębiorca znalazł w niej usługę odpowiednią dla siebie. Jeśli więc, prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność w sieci – skorzystaj z usługi –pozycjonowania sklepów internetowych. Wyraźnie zwiększysz w ten sposób ruch na swojej stronie przy relatywnie niskich wydatkach na marketing. Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową – z pewnością zainteresuje Cię usługa pozycjonowanie zagranicznego. Dzięki temu, znacząco rozszerzysz grono swoich Klientów i zwiększysz rynek zbytu, wykorzystując na swoją korzyść zachodzące współcześnie procesy globalizacji. Przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym lub w określonym regionie na pewno przyda się pozycjonowanie regionalne. Przygotowując tę usługę, wykorzystaliśmy dane statystyczne, z których wynika, że 80% zapytań wpisywanych w wyszukiwarce Google™ dotyczy właśnie usług lokalnych. Nie czekaj więc i wyjdź naprzeciw oczekiwań swoich Klientów. Zadbaliśmy również o przedsiębiorców z ograniczonym budżetem na marketing i reklamę. W naszej ofercie znajdziesz również usługę pozycjonowania pre-paid, która jest wykonywana tylko do momentu wykorzystania określonych nakładów finansowych.Warto również dodać, że opłaty za wszystkie te usługi naliczane są od efektu, co znaczy, że rozliczamy sie tylko wówczas, kiedy strona pozycjonowana przez nas znajduje się w Top10 wyników Google™. Na współpracy z firmą Icommedia możesz więc tylko zyskać, niczym przy tym nie ryzykując.

Ile będzie kosztowała usługa pozycjonowania dla mojej firmy?

Wypełnij formularz znajdujący się powyżej, a w Icommedia bezpłatnie przeprowadzimy analizę kosztów pozycjonowania Twojej strony. Pamiętaj, że marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej skutecznych metod promocji, a przy tym wymaga stosunkowo niskich nakładów finansowych. Możesz się o tym przekonać, wpisując dane w okienku poniżej. Chętnie odpowiemy również na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie.

Jak długo trzeba czekać na efekty

Podniesienie pozycji strony internetowej w Google może pojawić się już po 3-5 tygodniach. Okres oczekiwania na top 10 jest w dużej mierze uzależniony od budowy strony internetowej i uzupełnienia jej wartościową treścią oraz od konkurencyjności danej branży. Pozycjonowanie to proces czasochłonny i długotrwały ale z długiej perspektywy jest bardzo opłacalne.

 

 

Specjalizacją naszej firmy są nowoczesne formy promocji usług, firm oraz produktów. Nasz zespół tworzony jest przez dynamicznych i młodych specjalistów z branży informatycznej. Dobry i doświadczony zespół pozycjonerów to podstawa każdego sukcesu. Kadra wykwalifikowanych pracowników nieustannie rozwija się i nabywa nowe umiejętności. Zależy nam na tym, aby współpraca z klientami była satysfakcjonująca dla obu stron.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl