Wiele lat doświadczeń w pozycjonowaniu firm z Przemyśla

Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego tempa rozwoju Twojej firmy? Chciałbyś pozyskać nowych klientów, dzięki czemu liczba zamówień lub rejestracji znacznie wzrośnie? Agencja IcomSEO pomoże Ci osiągnąć cele, które sobie założyłeś. Mamy duże doświadczenie, działamy już od 15 lat. W tym czasie pomogliśmy wielu ludziom ze świata biznesu wypozycjonować strony promujące ich ofertę. Wśród naszych klientów były duże, znane w Polsce firmy. Rozpoczynając współpracę z nami możesz być pewien, że trafiłeś na profesjonalistów.

Specjaliści od prowadzenia kampanii SEO, których zatrudniamy, tworzą zgrany zespół. Aby zapewnić im bezproblemową wzajemną komunikację zdecydowaliśmy o tym, że będą pracować w jednym biurze. Zawsze z zapałem przystępują do pracy nad kolejnym zadaniem, które otrzymują. Chętnie opracują strategię działań marketingowych związanych z pozycjonowaniem również dla Twojej firmy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu można liczyć na to, że stworzą plan działania, którego efektem będzie Twój biznesowy sukces.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Przemyśl


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Przemyśl– opis usługi.

  Niestety istnieją firmy zajmujące się prowadzeniem kampanii SEO, obiecujące swoim klientom realizację planów, których wykonanie jest w rzeczywistości niemożliwe. Jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd, marnowanie jego czasu i pieniędzy. My nie postępujemy w ten sposób. Już na samym początku naszej współpracy otrzymasz od nas informacje dotyczące tego, co realnie możemy osiągnąć, a co będzie musiało poczekać.

  Na czym polega usługa o nazwie pozycjonowanie stron Przemyśl?

   

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE

  Google wysyła na strony internetowe specjalne roboty indeksujące. Gromadzą one dane dotyczące tego, czego dotyczą umieszczone na niej treści. Jeżeli jest to witryna promująca ofertę firmy, to ważne jest, aby nie miały problemów z odszukaniem informacji dotyczących branży, w której działa ta firma oraz adresu jej fizycznej siedziby. Aby zapewnić sukces pozycjonowania lokalnego ( w tym przypadku dotyczącego Przemyśla ) konieczne jest to, abyś posiadał swoją wizytówkę na Google Maps. Jeżeli Twojej firmy jeszcze tam nie ma, pomożemy Ci założyć profil i podpowiemy, jak powinien zostać urządzony, aby Twoja oferta wzbudziła zainteresowanie lokalnych internautów. Posiadasz już wizytówkę w mapach Google? Sprawdzimy, jak ona się prezentuje. Jeżeli uznamy, że warto będzie wprowadzić pewne zmiany, poinformujemy Cię o tym i powiemy, co konkretnie według nas powinno się zmienić. Pamiętaj o tym żeby odpisywać na wszystkie wpisy umieszczane na profilu Twojej firmy, nawet jeśli są to uwagi krytyczne. Klienci powinni wiedzieć, że zależy Ci na ich opiniach.

  STRUKTURA LINKÓW

  Aby zapewnić skuteczność działaniom związanym z lokalnym SEO ( w tym przypadku chodzi o Przemyśl ) należy zbudować bazę linków dotyczącą branży, w której działa Twoja firma oraz lokalizacji jej biura. Dzięki temu internautom z Twoich najbliższych okolic łatwiej będzie znaleźć Twoją ofertę w morzu innych. Pomożemy Ci w tym, aby Twój biznes był bardziej widoczny niż jego konkurenci z Przemyśla. Zbudujemy sieć linków kierujących do Twojej strony internetowej. Będą one umieszczane tylko na tych portalach, które cieszą się dużym uznaniem wśród internautów i na których umieszczone są treści o wysokim poziomie merytorycznym. Postaramy się znaleźć właśnie takie witryny. Najlepiej aby były one w całości poświęcone branży, w której działasz i zapewniały osobom interesującym się tym tematem możliwość wymiany swoich poglądów i komentowania artykułów. Profil linków oparty o takie właśnie strony to ważny element kampanii SEO, trzeba więc poświęcić mu odpowiednio dużo uwagi.

  DOKŁADNE RAPORTY

  Będziesz na bieżąco informowany o postępach prowadzonej przez nas kampanii. Przygotujemy dla Ciebie specjalny panel. Po zalogowaniu się tam będziesz miał dostęp do szczegółowych raportów, aktualizowanych raz na dobę. Oczywiście w każdej chwili możesz również skontaktować się z nami, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące trwającej kampanii SEO. Możesz być więc pewien, że żadne dane nie zostaną przed Tobą ukryte. Zawsze stawiamy na uczciwość w relacjach z naszym klientem i nie zamierzamy tej zasady zmieniać.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO Przemyśl

  Czy możemy dać Ci gwarancję wyników?

  Nie możemy podać Ci konkretnej daty zakończenia kampanii z jednego istotnego powodu. Google często zmienia zasady działania algorytmów, w oparciu o które pracuje. Sposób, w jaki one działają pozostaje tajemnicą tej firmy, szczegóły nie są podawane do publicznej wiadomości. Możemy tylko zapewnić, że zlecając zadanie pozycjonowania Twojej strony takim specjalistom, jacy zatrudnieni są w IcomSEO, masz pełne prawo liczyć na końcowy sukces.

  Kiedy można spodziewać się pierwszych pozytywnych efektów?

  Pamiętaj o tym, że pozycjonowanie to operacja trwająca długi okres czasu. Nigdy nie ufaj tym firmom, które obiecują znakomite wyniki już po miesiącu. Oznacza to, że albo nie mają pojęcia o tym, czym jest kampania SEO, albo celowo wprowadzają Cię w błąd. Możemy podać jedynie orientacyjne terminy. Pierwsze pozytywne efekty możesz zobaczyć w czasie od 3 do 6 miesięcy, w zależności od tego, jak skomplikowane będą słowa kluczowe wykorzystane w trakcie pozycjonowania.

  Czy wygląd strony internetowej będzie musiał ulec zmianie?

  W większości przypadków nie będzie to konieczne. Najczęściej jeśli potrzebne są zmiany, to dotyczą tylko pewnych niewielkich fragmentów kodu źródłowego lub treści widocznych na stronie. W przypadku, gdy wprowadzenie drobnych zmian okaże się koniecznością, możemy zrobić wszystko to, co konieczne sami, lub też wyznaczysz wśród swoich pracowników osobę, która odbierze od nas instrukcje i wprowadzi zalecane przez nas zmiany.

  Pozycjonowanie w Przemyślu- czym jest ta usługa?

  Jest to wykonanie takich czynności, które umożliwią Twojej stronie internetowej znaczący awans w lokalnym rankingu wyszukiwarki Google. Będzie to m.in. budowa bazy linków, tworzenie tzw. wartościowych wzmianek na temat firmy, optymalizacja strony pod kątem wymagań Google.

  Dlaczego warto jest wydać nawet duże pieniądze na przeprowadzenie kampanii SEO?

  Im wyżej w rankingu Google znajduje się Twoja strona, tym więcej internautów z Twojej okolicy zainteresowanych branżą, w której działasz, zagląda na nią. Pamiętaj o tym, że w dzisiejszych czasach większość osób rozpoczyna poszukiwanie informacji o interesujących ich w danym momencie produktach lub usługach właśnie w Google. Nieobecność witryny Twojej firmy na pierwszej stronie wyników Google oznacza dla Ciebie mniejsze przychody.

  Jaki jest koszt kampanii?

  Wszystko zależy od stopnia skomplikowania słów kluczowych oraz specyfiki kraju, regionu lub miasta, którego pozycjonowanie ma dotyczyć. Zaletą takiego sposobu promocji swojej oferty jest możliwość dostosowania budżetu przeznaczonego na kampanię do aktualnych możliwości finansowych firmy. Zarówno wielka korporacja, jak i małe, rodzinne przedsiębiorstwo mogą zlecić usługę pozycjonowania w taki sposób, aby było to dla nich opłacalne.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Przemyśl na przykładzie szkoły tańca SalsaMe. Dzięki naszym działaniom liczba rejestracji wzrosła aż o 400%.

  Szkoła tańca działa od 2010 roku. W pewnym momencie rozwój firmy przyhamował, co zmartwiło jej właścicieli. Pracowali oni niezwykle ciężko zajmując się zarówno działalnością związaną z tańcem, organizacją kolejnych kursów itd., jak również prowadzeniem strony internetowej i jej pozycjonowaniem. Jednoczesne działanie na wielu różnych polach okazało się być bardzo czasochłonne, a przy tym nie przynosiło spodziewanych efektów. Właściciele szkoły tańca zdecydowali się więc na zmianę taktyki. Postanowili powierzyć zadanie wypozycjonowania firmowej witryny profesjonalistom. Wybór padł na IcomSEO. Okazało się po raz kolejny, że warto jest nam zaufać. Po opracowaniu strategii działania przystąpiliśmy do realizacji planu. Efektem był wspomniany powyżej wzrost rejestracji aż o 400%.

  Zobacz szczegółowy opis tego, jak przeprowadziliśmy kampanię SEO dla szkoły tańca SalsaMe.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO