Wieloletnia praktyka specjalistów SEO w pozycjonowaniu firm z Puław

Chciałbyś pozyskać nowych klientów dla swojej firmy? Zależy Ci na nawiązaniu nowych, ciekawych kontaktów biznesowych? Skontaktuj się z działającą skutecznie od wielu lat agencją SEO z Lublina, dzięki której szybciej osiągniesz założone przez Ciebie cele.

Istniejemy od 15 lat. Posiadamy więc ogromne doświadczenie w pozycjonowaniu.

Nasi specjaliści SEO zatrudnieni są w jednym miejscu, w biurze naszej firmy. Tworzą zgrany zespół, ciężko pracujący nad realizacją zadań zlecanych nam przez naszych Klientów. Chętnie pomogą rozwinąć się również Twojemu biznesowi. To, że pracują oni w jednym biurze sprawia, że nie istnieją problemy komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu. Umożliwia to sprawne, efektywne działanie. Również i Ty możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Puławy


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Pozycjonowanie Puławy – czym jest usługa?

  Obecnie w Polsce działa wiele firm zajmujących się SEO. Niestety zdarza się, że niektóre z nich nie są uczciwe wobec swoich klientów składając im nierealne do spełnienia obietnice. Nasza firma nie działa w taki sposób. Nie obiecamy Ci osiągnięcia wyników, które znajdują się poza naszym realnym zasięgiem. Warto podkreślić, że pracujący dla nas eksperci SEO współpracowali już z wieloma znanymi polskimi firmami. Wiedzą więc, co można osiągnąć, a z czego trzeba na ta chwilę zrezygnować.

  Co konkretnie obejmuje usługa o nazwie „pozycjonowanie stron Puławy“?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE
  Jest niezwykle istotne, aby zapewnić robotom indeksującym Google swobodny dostęp do Twojej strony. Będa one wtedy mogły odszukać wszystkie potrzebne dane, takie jak adres biura Twojej firmy oraz branża, w której ona działa. Optymalizacja witryny dokonana z myślą o wyszukiwaniu lokalnym jest skomplikowanym zadaniem. Dzięki naszym działaniom roboty indeksujące Google będa prawidłowo postrzegać stronę Twojej firmy i dokonają właściwej identyfikacji zakresu jej działania. Efekt ten uzyskamy poprzez zwrócenie uwagi na znaczniki schematu, dane NAP i przeprowadzenie optymalizacji słów kluczowych. Jeśli chodzi o pozycjonowanie lokalne, bardzo ważne jest, aby wszystkie podstawowe dane dotyczące Twojej firmy znalazły się na Google Maps. Jeżeli Twój biznes nie posiada jeszcze wizytówki na Mapie Google, pomożemy Ci ją stworzyć. Jeśli profil już istnieje, sprawdzimy, czy nie będzie konieczne dokonanie ewentualnych poprawek. Ważne jest, aby na stronie Twojej wizytówki w Google Maps widocznych było jak najwięcej komentarzy i recenzji. Powinieneś/aś zawsze odpowiadać na każdy wpis. Dajesz w ten sposób swoim klientom do zrozumienia, że zależy Ci na ich opinii. Przyjrzymy się również bliżej stronie internetowej Twojej firmy. Jeżeli uznamy to za niezbędne, zasugerujemy dokonanie zmian w umieszczonych na niej treściach. Ewentualne zmiany służyć będą temu, żeby Twoja witryna była jeszcze bardziej atrakcyjna dla internautów z Twojej najblizszej okolicy.

  BUDOWANIE STRUKTURY LINKÓW
  W przypadku lokalnego SEO największe znaczenie ma tworzenie bazy linków dotyczących branży, w której działa dana firma oraz lokalizacji jej siedziby. Pomożemy osobom, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą odnaleźć stronę Twojej firmy pośród witryn konkurencji. Istotne dla algorytmu Google są tzw. wartościowe wzmianki o Twojej firmie. W oparciu o nie budowany jest lokalny ranking wyników wyszukiwania. Postaramy się zbudować bazę wartościowych wzmianek o Twojej działalności publikując informacje na ten temat na znanych, cieszących się zaufaniem polskich internautów portalach. Praktycznie każdej branży da się przypisać taki portal, który chętnie jest odwiedzany przez osoby zainteresowane właśnie takim konkretnym tematem. Umieszczenie właśnie tam wartościowych informacji na temat Twojej firmy będzie pozytywnie odebrane przez Google. Jeżeli sam nie masz zbyt dużej wiedzy na temat portali cieszących się zainteresowaniem osób działających w Twojej branży, pomożemy Ci. Posiadamy narzędzia odpowiednie do tego, aby takie właśnie zaufane strony odnaleźć.

  DOKŁADNE RAPORTOWANIE
  Wiele czynników wpływa na skuteczność pozycjonowania lokalnego. Będziesz otrzymywał/a od nas na bieżąco wszystkie ważne dane dotyczące prowadzonej własnie kampanii SEO. Stawiamy na uczciwość, nie będziemy więc nic przed Tobą ukrywać. Udostępnimy Ci Twój osobisty pulpit nawigacyjny, tam co 24 godziny pojawiał się będzie zawierający szczegółowe informacje raport. W ten sposób śledził/a będziesz na bieżąco postępy kampanii.

   

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Puław

  Czy możemy dać jakąkolwiek gwarancję osiągnięcia konkretnych wyników?

  Nie jest to możliwe z tego względu, że Google często dokonuje zmian w swoich algorytmach. Nie wiadomo więc, jak długi okres czasu potrwa realizacja założonych na początku naszej współpracy celów. Wiedz jednak, że szanse na sukces rosną, jeśli kampanię SEO zlecisz firmie mającej doświadczenie w realizacji tego typu zadań. Taką właśnie firmą jest IcomSEO. Możemy pochwalić się konkretnymi, dobrze udokumentowanymi sukcesami.

  Jak długo trzeba będzie czekać na pojawienie się pierwszych efektów kampanii?

  SEO można rozpatrywać w kategoriach inwestycji długoterminowej. Zalecane jest cierpliwe oczekiwanie na pierwsze, pozytywne efekty kampanii. Bazując na naszym doświadczeniu możemy stwierdzić, że większość osób, które zleciły nam prowadzenie kampanii SEO widzi pierwsze satysfakcjonujące ich wyniki po około 3 miesiącach od rozpoczęcia z nami współpracy. Przy bardziej skomplikowanych słowach kluczowych okres ten może się wydłużyć do mniej więcej 6 miesięcy.

  Czy niezbędne będzie wdrożenie zmian dotyczących wyglądu strony firmy?

  W większości przypadków nie jest konieczne dokonywanie żadnych większych zmian w wyglądzie stron naszych Klientów. Najczęściej ma miejsce tylko niewielka ingerencja w kod witryny i wprowadzenie kilku poprawek dotyczących umieszczonych na tej stronie treści. Jeżeli chcesz, możesz wśród zatrudnionych przez Ciebie osób wyznaczyć jedną lub wiecej takich, które będą pozostawać w stałym kontakcie z IcomSEO i wdrażać zalecane przez nas zmiany. Najczęściej jednak nasi Klienci przekazują to zadanie w nasze ręce.

  Czym jest pozycjonowanie w Puławach?

  Nazywamy tak prowadzone przez nas działania, dzięki którym strona Twojej firmy będzie się wyświetlać na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki Google na terenie Puław. W ramach tych działań zbudujemy bazę linków, przygotujemy wartościowe wzmianki o Twojej firmie oraz dokonamy optymalizacji wyglądu firmowej witryny. SEO może okazać się skuteczną strategią marketingową dla tych firm, które posiadają realną, fizyczną lokalizację, istniejąc nie tylko w internecie.

  Dlaczego SEO jest warte Twojej inwestycji?

  Jeśli strona Twojej firmy zacznie pojawiać się na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania Google, wzrośnie liczba osób odwiedzajacych ją, a w konsekwencji także liczba składajacych zamówienie na produkt lub wykonanie usługi, które oferujesz. Te firmy, których witryny nie są widoczne na pierwszej stronie rankingu, tracą wielu potencjalnych klientów.

  Jaki jest koszt kampanii SEO?

  Nie istnieje stały cennik tego typu usług. Na to, ile trzeba będzie zapłacić wpływają takie czynniki, jak rodzaj słów kluczowych, jakie trzeba będzie zastosować, lokalizacja firmy, dotychczasowa historia firmowej strony internetowej. Uważamy, że jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i czasu istnienia.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie lokalne na przykładzie szkoły tańca SalsaMe – ponad 400% wzrost spływających leadów!

  Wspomniana szkoła tańca istniała od 2010 roku. Kierujący firmą postawili przed sobą ambitny cel znacznego przyspieszenia jej rozwoju. Jak do tej pory zajmowali się oni wszystkim sami, od prowadzenia strony internetowej po pozycjonowanie. Zajmowało im to mnóstwo czasu, nie było natomiast widać efektów tej ciężkiej pracy. Szkoła tańca, patrząc od strony biznesowej, tkwiła nadal w tym samym miejscu.

  Kiedy właściciele firmy nawiązali z nami kontakt i zdecydowali się na podjęcie z nami współpracy, nasi eksperci SEO przyjrzeli się temu, jak funkcjonuje lokalny rynek nauki tańca i na tej podstawie przygotowali plan działania. Okazał się on jak widać niezwykle skuteczny i spowodował tak oczekiwany przez właścicieli szkoły postęp w rozwoju firmy. Sprawdź jak wyglądała wykonana przez nas realizacja usługi pozycjonowania dla szkoły SalsaMe.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO