Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Siedlec

Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Siedlec
Nie jesteś zadowolony z tempa rozwoju Twojej firmy? Chciałbyś nie tylko znaleźć nowych klientów, którzy kupiliby Twoje produkty lub skorzystali z oferowanej przez Ciebie usługi, ale też poznać osoby działające podobnie jak Ty w świecie biznesu, z którymi mógłbyś współpracować? IcomSEO ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych już od 15 lat. W tym czasie pomogliśmy rozwinąć się wielu firmom. Były wśród nich także te naprawdę duże, znane w Polsce. Podejmując z nami współpracę masz więc pewność, że masz do czynienia z profesjonalistami, którzy doskonale znają się na tym, co robią.

Osoby zajmujące się pozycjonowaniem, które zatrudniamy, pracują w jednym biurze. To rozwiązanie znakomicie się sprawdziło. Zapewnia brak występowania trudności w komunikacji pomiędzy członkami zespołu. Przebywając obok siebie mogą oni na bieżąco konsultować pomysły dotyczące prowadzenia kampanii SEO. Dzięki temu kolejne napływające do nas zlecenia realizowane są szybko i sprawnie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Siedlce


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Na czym polega usługa o nazwie „pozycjonowanie Siedlce”?

  W Polsce działają niestety takie agencje SEO, które nie są do końca uczciwe wobec swoich klientów. Są oni wprowadzani w błąd. Obiecywane są im rzeczy, których osiągnąć się nie da, wykorzystywany jest w ten sposób ich niski poziom wiedzy na temat pozycjonowania. Nasze podejście jest inne. Od początku informujemy o tym, co możemy zrobić dla osoby, która zamawia usługę, a co wydaje się w tym momencie niemożliwe do osiągnięcia. To, że zgłaszająca się do nas osoba ma niewielkie pojęcie o zasadach przeprowadzania kampanii SEO nie oznacza przecież, że powinniśmy się starać wykorzystać to dla swoich korzyści. Nasz biznes opiera się na etyce i uważamy, że każda agencja SEO powinna mieć właśnie takie podejście.

  Co konkretnie dla Ciebie zrobimy w ramach zamówionej przez Ciebie usługi o nazwie „pozycjonowanie Siedlce”?

  OPTYMALIZACJA ON-PAGE
  Google wysyła na każdą stronę internetową swoje roboty indeksujące. Ich zdaniem jest zebranie informacji dotyczących zarówno samej witryny, jak i firmy, która poprzez nią promuje swoją ofertę. Istotne jest to, aby nie sprawiać tym robotom problemów w wykonywanej przez nie pracy. Dlatego też Twoja strona przejdzie przez proces optymalizacji dokonanej pod kątem zaleceń płynących od firmy Google. W jej ramach sprawdzone zostanie m.in. to, w jaki sposób w treściach umieszczonych na Twojej stronie zostały użyte słowa kluczowe. Dla potrzeb pozycjonowania lokalnego niezwykle istotne jest, aby Twoja firma posiadała swoją wizytówkę w Google Maps. Jeżeli jeszcze jej nie posiada możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc przy jej założeniu. Jeśli już istnieje sprawdzimy, czy nie nie dałoby się zrobić czegoś, co sprawiłoby, że Twój biznesowy profil wyglądałby jeszcze bardziej interesująco dla odwiedzających go internautów. Pamiętaj o tym, aby zawsze odpisywać na komentarze, które pojawiają się na Google Maps. W ten sposób pokazujesz swoim klientom, że zależy Ci na ich opinii.

  BUDOWANIE BAZY LINKÓW
  Dla potrzeb lokalnego pozycjonowania konieczne jest stworzenie sieci linków dotyczących branży, w której działa Twoja firma oraz jej fizycznej lokalizacji. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć potencjalnym klientom Twoją ofertę pośród wielu innych. Pomożemy Ci zbudować sieć linków prowadzących do Twojej witryny, które umieszczone będą tylko w tych miejscach w sieci internetowej,które odwiedzane są przez osoby zainteresowane Twoją branżą i cieszą się zaufaniem ze strony internautów. Każdej branży da się dopasować portal, na który zaglądają ludzie interesujący się tym właśnie tematem. Nie musisz się martwić jeśli nie znasz takich stron. Będziemy potrafili je odnaleźć.

  DOKŁADNE RAPORTY POKAZUJĄCE PRZEBIEG KAMPANII
  Przygotujemy specjalnie dla Ciebie panel nawigacyjny. Po zalogowaniu się tam otrzymasz dostęp do szczegółowych informacji dotyczących przebiegu kampanii SEO. Będą one aktualizowane raz na dobę. Jak już zostało to wspomniane wcześniej, stawiamy na uczciwość. Nic nie zostanie przed Tobą zatajone.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO z Siedlec

  Czy możemy udzielić Ci gwarancji osiągnięcia założonych na początku kampanii celów?

  Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie- Google, co pewien czas zmienia zasady, na jakich pracują jej algorytmy. Z tego też powodu trudno jest agencjom zajmującym się pozycjonowaniem ustalenie konkretnego terminu, w jakim założony cel zostanie osiągnięty. Na pewno Twoje szanse na końcowy sukces rosną, jeśli Twoją kampanią SEO zajmują się profesjonaliści, tacy jak my.

  Kiedy widoczne będą pierwsze wyniki?

  Pamiętaj o tym, że kampania SEO trwa długo. Jeżeli ktoś obieca Ci realizację celów założonych na jej początku w ciągu miesiąca to znaczy, że albo nie ma zbyt dużej wiedzy na ten temat albo co gorsza próbuje celowo narazić Cię na straty finansowe. Trzeba powiedzieć uczciwie, że w zależności od tego, jaki jest stopień skomplikowania słów kluczowych pierwsze wyniki mogą być widoczne po około 3 miesiącach lub nawet po upływie 6 miesięcy.

  Czy wygląd strony będzie musiał ulec zmianie?

  Najczęściej nasza interwencja kończy się na wprowadzeniu kosmetycznych zmian w kodzie źródłowym strony oraz przeredagowaniu niektórych treści na niej umieszczonych. Chodzi tutaj głównie o sposób użycia w nich słów kluczowych. Bardzo rzadko zdarza się, aby strona, którą pozycjonujemy, wymagała naprawdę dużych zmian.

  Na czym polega pozycjonowanie w Siedlcach?

  Są to czynności, które podejmiemy, aby możliwe było zajęcie przez Twoją stronę internetową jednego z najwyższych miejsc w rankingu wyników wyszukiwarki Google na Twoim lokalnym rynku ( w tym przypadku chodzi o miasto Siedlce oraz jego najbliższe okolice ). Należy do nich budowa sieci linków i optymalizacja strony.

  Dlaczego warto jest wydać pieniądze na kampanię SEO?

  Zasada jest prosta- im wyżej Twoja strona znajduje się w rankingu wyników Google, tym bardziej wartościowy jest na niej ruch. Pamiętaj o tym, że dzisiaj praktycznie każdy, kto poszukuje w internecie informacji o interesującej go usłudze lub produkcie rozpoczyna swoje poszukiwania od Google. Twoja witryna nie pojawia się na pierwszej stronie wyników? Nie licz wtedy na szybki rozwój Twojej firmy i poprawę stanu jej finansów.

  Jaki jest koszt kampanii SEO?

  Wpływ na to ma stopień skomplikowania słów kluczowych, lokalizacja biura firmy, specyfika branży, w której ona działa. Jedno nie ulega wątpliwości- każdy przedsiębiorca może dostosować wysokość wydatków przeznaczonych na pozycjonowanie do aktualnej kondycji finansowej swojej firmy. Zarówno wielka korporacja, jak i promujący się za pomocą strony internetowej mały sklep znajdą tutaj korzystne dla siebie rozwiązanie.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Pozycjonowanie stron Siedlce na przykładzie szkoły tańca SalsaMe. Liczba rejestracji dzięki naszym działaniom wzrosła aż o 400%. Jak udało nam się tego dokonać?

  Firma ta działa od 2010 roku. Przez cały ten czas jej właściciele zajmowali się wszystkim samodzielnie. Od kierowania jej działalnością, organizacją kursów tanecznych, po administrowanie stroną internetową promującą SalsaMe i jej pozycjonowanie. Zajmowało im to mnóstwo czasu, nie było przy tym widać jakichś spektakularnych efektów tej ciężkiej pracy. Kiedy osoby kierujące tą szkołą tańca zwróciły się do nas o pomoc, uruchomiliśmy kampanię SEO mającą na celu wypromowanie tej firmy. Efekty okazały się jak widać bardziej niż zadowalające. 400% wzrost rejestracji robi duże wrażenie.

  Skontaktuj się z nami a Twoja firma również będzie mogła przyspieszyć swój rozwój. Jesteśmy pewni, że znajdziemy takie rozwiązanie, które to zapewni. Zadzwoń do nas lub napisz jak najszybciej!

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty pozycjonowania

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO