15 lat doświadczenia w marketingu internetowym! Skuteczność i doświadczenie.

Aktualnie Internet to wyjątkowo szybko rozwijające się medium. Zmiany, jakie zaszły w tej przestrzeni sprawiły, że Internet zaczął być wykorzystywany do działań marketingowych na szeroką skalę. To, że systematycznie korzysta z niego większość społeczeństwa, sprawia, że nieustannie powstają coraz to nowsze kanały komunikacyjne, metody zaprezentowania własnej firmy lub marki, reklamowania jej i promowania.

Marketing internetowy to przede wszystkim kreowanie wizerunku za pomocą konkretnej strategii związanej ze sprzedażą dóbr i usług. Umożliwia promocję każdej marki i firmy, bez względu na branżę. Dzięki innowacyjnym metodom e-marketing jest najbardziej rentownym rozwiązaniem, umożliwiającym docieranie do nowych klientów. Firma IcomSeo nieustannie obserwuje wszelkie zmiany w Internecie, a to wszystko w celu osiągnięcia zadawalających wyników przez naszych klientów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Marketing internetowy


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Agencja marketingu internetowego Lublin

  W IcomSeo doskonale wiemy, w jaki sposób efektywnie promować strony internetowe. Potrafimy dokonać wyboru właściwej formy reklamy internetowej, a także optymalnej promocji. Przekształcamy witrynę zgodnie z działaniami marketingowymi, które prowadzimy oraz potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

  Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby strony internetowe naszych klientów były tworzone tak, by zdecydowanie wpływały na ich widoczność i popularność w przeglądarce, przyciągały swoją strukturą i wyglądem nowych klientów, zachęcały do korzystania z usług lub kupowania nowych produktów. W tym wszystkim pomaga atrakcyjny design, przejrzystość i funkcjonalność strony. W IcomSeo Lublin oferujemy marketing internetowy (pozycjonowanie, tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych i wiele innych działań) na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości usług marketingowych. Jesteśmy częścią grupy COMBO IT (8 spółek zajmujących się marketingiem internetowym), posiadamy doświadczony zespół oraz dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających marketing internetowy.

  Przykładowe ceny:

  • Pozycjonowanie stron od 197 zł netto/miesięcznie.
  • Audyt SEO od 199 zł netto.
  • Optymalizacja strony od 499 zł netto.
  • Kampanie Google Ads od 199 zł netto/miesięcznie.
  • Kampanie Facebook Ads od 199 zł netto/miesięcznie.
  • Tworzenie stron internetowych od 999 zł netto.
  • Pozycjonowanie sklepy internetowe od 797 zł netto/miesięcznie.
  • Prowadzenie kont na Linkedin, Twitter, FaceBook, Instagram, Google Business od 199 zł netto/miesięcznie.

   

  Marketing internetowy Lublin i doradztwo internetowe

  Internet daje ogromne możliwości, jeżeli chodzi o promowanie swojej działalności biznesowej. Nawet mała firma, która dopiero startuje, może dzięki narzędziom marketingowym dostępnym w sieci internetowej odnieść sukces. Warto jest zapewnić sobie już na samym początku wsparcie ze strony profesjonalistów z agencji zajmującej się marketingiem internetowym. Dzięki temu unikniesz popełnienia błędów już na starcie Twojego biznesu. Możesz liczyć na pomoc specjalistów przy tworzeniu strony internetowej Twojej firmy. Otrzymasz od nich również porady, jak należy nią administrować.

  Doradztwo internetowe to również pomoc w korzystaniu z narzędzi marketingowych oferowanych przez Google. Oczywiście jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę, to nie będziesz musiał korzystać z pomocy. Rzadko jednak zdarza się, aby ktoś, kto dopiero stawia pierwsze kroki w biznesie, był również ekspertem od marketingu prowadzonego w sieci internetowej. Również te osoby, które prowadzą działalność już od dawna, często i chętnie korzystają z oferty doradztwa internetowego. Nawet osiągnięcie sukcesu w biznesie nie gwarantuje tego, że nie musisz już nic robić, tylko cieszyć się z dobrych wyników. Konieczne jest stałe monitorowanie sytuacji panującej w branży, w której działasz. Twoi konkurenci mogą Cię zaskoczyć i zastosować taką technikę marketingową, o której Ty nawet nie słyszałeś. Również wtedy, gdy pomimo Twoich wysiłków nie osiągasz spodziewanych wyników, powinieneś zainteresować się ofertą doradztwa internetowego. Być może konieczna jest optymalizacja strony, za pomocą której promujesz ofertę swojej firmy.

  Firma IcomSEO ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z marketingiem internetowym. Pomagamy zarówno osobom dopiero rozpoczynającym swoją biznesową przygodę, jak i tym, którzy są obecni na rynku już od dawna. Wśród naszych klientów były również te firmy, które są znane w całym województwie lubelskim, a nawet całej Polsce. Jesteśmy w stanie znaleźć skuteczne rozwiązanie dla każdego, niezależnie od wielkości firmy, zasięgu jej działania i czasu jej istnienia. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi doradztwa internetowego, zadzwoń lub prześlij wiadomość wykorzystując formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie internetowej IcomSEO. Z naszą pomocą będzie Ci łatwiej osiągnąć sukces.

  Konsultacje z obszaru marketingu internetowego dla firm w tym konsultacje dla startupów

  Co roku wiele osób mieszkających w Polsce decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności biznesowej. Często są to młodzi ludzie, którzy głęboko wierzą w to, że uda im się osiągnąć sukces. Wydaje im się, że początek może być trudny, ale z czasem okaże się, że rozwój firmy jest dynamiczny i zacznie ona przynosić coraz większy dochód. Niestety często okazuje się, że młodzieńczy entuzjazm i wiara we własne możliwości to za mało, aby mogła powstać firma, która utrzyma się na rynku przez długie lata. Czasem przyczyną porażki są błędy popełnione już na wczesnym etapie działania. Jest to całkowicie zrozumiałe, że młodzi ludzie pełni wiary we własne możliwości nie uważają za konieczne konsultacji z doświadczonym, posiadającym odpowiednią wiedzę specjalistą z dziedziny marketingu. Warto jednak przemyśleć takie rozwiązanie. Skorzystanie z pomocy doświadczonego eksperta nie jest przecież powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie. To dowód na to, że osoba decydująca się na założenie firmy poważnie myśli o przyszłości.

  Firma IcomSEO istnieje już od kilkunastu lat. W swojej ofercie posiada również konsultacje dla startupów. Klientami IcomSEO było wiele firm znanych w województwie lubelskim oraz takich, które swoim zasięgiem działania obejmują cały nasz kraj. Możesz więc tutaj liczyć na profesjonalną poradę. Zdecydowanie warto jest skorzystać z takiej pomocy. Specjaliści z IcomSEO przyjrzą się dokładnie wszystkim aspektom działania startupu. Ocenią wygląd i funkcjonalność strony internetowej, za pomocą której dana firma będzie promować swoją ofertę. Doradzą w kwestii najlepszej możliwej w danym przypadku strategii marketingowej. Chodzi tutaj m.in. o takie kwestie, jak pozycjonowanie witryny internetowej i reklama na portalach społecznościowych. Wiele zależy od budżetu, jakim dysponuje startup. Ponieważ jest to nowa firma, z reguły nie są to zbyt duże pieniądze. Konieczny jest więc wybór takiej strategii marketingowej, która będzie dostosowana do możliwości finansowych młodego przedsiębiorcy. Specjaliści z IcomSEO potrafią znaleźć skuteczne rozwiązanie dla każdej firmy. Decydując się na współpracę z nimi zwiększasz swoje szanse na odniesienie biznesowego sukcesu. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

  Skontaktuj się z nami

  Działania jakie prowadzimy w ramach marketingu internetowego:

  Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron internetowych pozwala zająć wysokie miejsce w wyszukiwarkach. Szukając witryn na konkretną frazę w Google, np. fryzjer Lublin, zazwyczaj skupiamy się na pierwszej albo pierwszych dwóch stronach wyników. Pozycjonowanie umożliwia nam znalezienie się w TOP10. Realizując pozycjonowanie stron www, wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne techniki i narzędzia. Pracujemy w oparciu o wytyczne Google, które gwarantują pozycjonowanym stronom właściwą widoczność wraz ze znacznym wzrostem konwersji. W pozycjonowaniu stron internetowych, osiąganiu wysokich pozycji, a co za tym idzie w zdobywaniu popularności, ogromną rolę pełni nieprzerwany monitoring konkurencji, podążanie za trendami w marketingu internetowym, a także wybór odpowiednich metod. Naszym atutem jest 15 lat doświadczenia w pozycjonowaniu, dowiedz się więcej na temat oferty: pozycjonowanie Lublin

  Audyt stron

  Narzekasz na niewielką ilość odwiedzin Twojej strony internetowej? Przekłada się to na niską liczbę zamówień? Czas na zdecydowane działanie! Bez przeprowadzenie audytu niezwykle ciężko jest stwierdzić, jakie jest źródło problemów, z którymi boryka się właściciel danej strony. Jedyne co można ocenić w sposób pobieżny, to wygląd witryny, jej atrakcyjność wizualna dla przeciętnego odwiedzającego ją internauty. Tylko audyt pozwoli znaleźć głębiej ukryte problemy.

  Po jego wykonaniu wiadomo będzie, jakie zmiany należy wprowadzić, aby Twoją witrynę odwiedzało więcej internautów i to na dodatek takich, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z oferty, jaką ma dla nich Twoja firma. Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni. Więcej informacji na temat usługi audyt SEO Lublin.

  Optymalizacja stron

  Optymalizacja strony internetowej to jedna z oferowanych przez nas usług. Obejmuje szereg różnych działań, których podstawowym celem jest takie przygotowanie witryny, by mogła ona osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki (zgodnie z zasadami danej strony). W IcomSeo w ramach optymalizacji szukamy wszelkich nieprawidłowości w związku z jej budową, a także funkcjonalnością. Po ich znalezieniu proponujemy skuteczny sposób rozwiązywania danego problemu. W momencie, gdy wszystkie błędy zostaną usunięte, strona będzie cechowała się wysokimi walorami estetycznymi i będzie niezwykle funkcjonalna z punktu widzenia odwiedzających ją użytkowników Internetu i algorytmu Google. To wszystko sprawia, że będzie ona mogła cieszyć się wysoką pozycją w wynikach wyszukiwań. Wówczas administrator strony odnotuje na niej wzrost wartościowego ruchu.

  Google Ads

  Umożliwia on wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense. Stworzona kampania bardzo szybko zaczyna działać i przynosić korzyści. Strona Twojej firmy, choć nowa i może, krótko funkcjonuje w przestrzeni Internetu, może pojawić się na pierwszej stronie wyszukiwań. Kolejnym plusem korzystania z Google Adwords jest możliwość kontrolowania efektywności, czasu i wydatków. Możesz swobodnie decydować o tym, jak długo ma trwać kampania. Dzięki temu że jesteśmy częścią grupy COMBO IT, mają Państwo pewność, że o działania reklamowe zadbają wykwalifikowani pracownicy posiadający certyfikaty Google Partners. Za działania w Google Ads odpowiada nasza spółka Combo Marketing, poznaj ofertę: kampanię Google Ads.

  Kampanie Facebook Ads

  Marketing internetowy na FaceBooku daje możliwość bardzo precyzjnego targetowania reklam. Możemy je wyświetlać użytkownikom w zależności od ich aktualnej lokalizacji wieku, płci, zainteresowań, jak również bardziej szczegółowych informacji. acebook jest świetnym kanałem sprzedażowym. Przeciętny użytkownik spędza na nim średnio kilka godzin dziennie. W tym czasie możesz informować odbiorców o najnowszych promocjach w Twoim sklepie albo w oparciu o remarketing zachęcić ich do powrotu na Twoją stronę internetową. Szukasz firmy, która profesjonalnie zaopiekuje się Twoim fanpage’em i w kreatywny sposób będzie angażować Twoich klientów do komunikacji? Chcesz budować z nimi trwałe więzi? Dobrze trafiłeś!

  Tworzenie stron www

  Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektowaniem stron www? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Spółka z naszej grupy Icommedia specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych. W zespole ma profesjonalnych grafików, webmasterów i specjalistów z branży IT. Profesjonalnie zaprojektowana strona www to wizytówka Twojej firmy! Niejednokrotnie na podstawie wyglądu i zawartości witryny, klient decyduje, czy podjąć współpracę z daną firmą, a może szukać alternatywy. Zaleca się, aby: wyróżniała się spośród innych stron firm działających w Twojej branży, zawierała przejrzyste logo i menu, atrakcyjną i kreatywną oprawę graficzną, wezwanie do skorzystania z oferty - call to action, atrakcyjny pokaz slajdów z ofertą, portfolio, pełne informacje o tym, czym zajmujesz się Ty lub Twoja firma, dane do kontaktu, stopkę z informacjami, linki do Social Mediów.

  Pozycjonowanie sklepów

  Możemy sprawić, że Twój sklep internetowy będzie sprzedawał więcej! Wielu osobom wydaje się, że osiągnięcie sukcesu w handlu internetowym wynika jedynie z zaprojektowania sklepu, dodania w nim produktów i umożliwienia zrealizowania zakupów. Niestety konkurencja jest zbyt duża i by się przez nią przebić należy nieustannie i skutecznie promować swój sklep internetowy. Jedną z najefektywniejszych form promocji jest pozycjonowanie, które umożliwia zwiększenie widoczności sklepu w wyszukiwarce internetowej. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu można aż dwukrotnie zwiększyć sprzedaż w Internecie! Pozycjonowanie (inaczej SEO) obejmuje wiele różnych działań z zakresu informatyki i copywritingu, które prowadzą do podwyższenia pozycji strony www w wynikach wyszukiwarki Google na konkretne słowa kluczowe.

  Profile Social Media

  Zbudowana społeczność wokół marki to gwarancja stabilności Twojej firmy, jej rozwoju i zaufania. Dzięki wiernej grupie fanów firma może wchodzić z klientami w interakcje, testować nowe produkty i usługi, pytać o opinie, a także prosić o promowanie produktów i usług (np. poprzez oznaczanie ich w postach za pomocą hasztagów). To właśnie w mediach społecznościowych obecni są potencjalni klienci i promotorzy Twojej marki. Grunt, to tylko do nich dotrzeć! Masz pytania? Chciałbyś porozmawiać o naszej ofercie? Wyślij do nas wypełniony formularz lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Nasze oferty Social Media https://icomsocial.pl/oferta/

  Opracowywanie treści

  Copywriting to tworzenie skutecznych, ciekawych, kreatywnych artykułów tematycznych i tekstów na potrzeby kampanii reklamowych, blogów i witryn internetowych (nowych i już istniejących) oraz wszelkiego typu publikacji. Umiejętność posługiwania się słowem niezbędna jest też przy projektowaniu ulotek, wizytówek, broszur, rozsyłania maili do klientów, przygotowywania ofert, reklam, materiałów promocyjnych. Dobrze napisane teksty mają moc - służą budowaniu relacji, angażują do działania, zapadają w pamięć. Poza grafiką to pierwszy i bodaj najważniejszy element, na który zwraca uwagę odbiorca. Mogą wykreować pożądany wizerunek: marki, produktu, usługi, osoby. Są w stanie wpłynąć na czytelnika, zachęcić go lub skłonić do określonych działań. W przypadku stron internetowych mają duże znaczenie dla funkcjonalności, gdyż mogą realnie wpływać na pozycjonowanie.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy ruch.

  Marketing internetowy na przykładzie szkoły tańca SalsaMe Lublin

  Jednym z przykładów skuteczności naszych działań jest lubelska szkoła tańca SalsaMe. Dzięki nam liczba rejestracji osób chcących uczestniczyć w kursach tańca wzrosła aż o 400%. Również Twoja firma może doświadczyć tak szybkiego tempa rozwoju. Jak najszybciej skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Najpierw zbierzemy szczegółowe informacje dotyczące Twojej firmy. Chcemy również poznać Twoje oczekiwania, cele, które chcesz osiągnąć. Mając takie informacje będziemy mogli zaplanować dalsze kroki. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z końcowych efektów zrealizowanej przez nas dla Ciebie usługi. Skuteczny marketing internetowy – icomSEO Lublin, zapraszamy do współpracy!

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Marketing internetowy na przykładzie SalsaMe Lublin, poniżej przykład:

  Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

   

  Rezultaty działań marketingowych

  SalsaMe efekty pozycjonowania

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami

  Co badamy wykonując audyt SEO