IcomSEO jak działamy?

Od początków pojawienia się Internetu świat zmienia się w błyskawicznym tempie i już niemalże każdy biznes udostępnia swoje usługi za jego pośrednictwem. Istnienie w sieci stało się czymś powszechnym, dlatego tak ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu wykonania od strony technicznej, graficznej i merytorycznej.

Nasze zadanie polega na dbaniu o zapewnienie wysokiej pozycji w wyszukiwaniach poprzez zapewnienie wartościowych treści zawierających odpowiednio dobrane frazy kluczowe. Rozbudowujemy sieć linków prowadzących do Twojego sklepu oraz przeprowadzamy gruntowną optymalizację strony internetowej w celu przyspieszenia i polepszenia jej działania.

Zobacz, co możesz zyskać arrow
Ikona rozmowa

Świadomość marki

Ugruntowana pozycja Twojej marki w przestrzeni internetowej jest kluczową kwestią do osiągnięcia zamierzonych celów marketingowych.

Ikona Ogłoszenia

Nowi klienci

Nisza zainteresowana Twoimi produktami poszerzy grupę klientów.

Ikona zakupy

Większa sprzedaż

Indywidualna strategia pomoże zwiększyć zyski.

Etapy współpracy

 • ikona 1

  Bezpłatna konsultacja

  Przeprowadzamy wstępną rozmowę, by poznać cele i potrzeby Twojej firmy.
 • ikona 2

  Wstępny audyt

  Sprawdzamy mocne i słabe strony działania Twojego sklepu internetowego, by określić schemat działania.
 • ikona 3

  Wdrożenie strategii

  Przygotowujemy strategię, którą realizujemy po przedstawieniu Ci poszczególnych jej etapów.
 • ikona 4

  Analiza postępów

  Regularnie monitorujemy postępy i informujemy Cię o nich.

Umów się na darmową
konsultację


Jesteś zainteresowany usługą pozycjonowania Twojego sklepu? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – przeprowadzimy bezpłatną konsultację.

 

  Ile to kosztuje?

  Koszt uzależniony jest od usług zawartych w wybranym planie. Możesz wybrać jeden z gotowych planów lub opracowany indywidualnie, dostosowany do potrzeb Twojej firmy zależnie od tego, jakich efektów oczekujesz. Umów się z nami na bezpłatną konsultację, a my przyjrzymy się Twojej firmie.

  NA START
  od 1297 zł netto/msc
  STANDARD
  od 1987 zł netto/msc
  PRO
  od 2987 zł netto/msc
  ILOŚĆ SŁÓW KLUCZOWYCH 50 100 200
  ANALIZA / praca marketingowca
  Analiza konkurencji
  Analiza skuteczności słów kluczowych
  Strategia pozycjonowania
  Dobór słów kluczowych
  AUDYT / praca inżyniera SEO
  Audyt budowy strony internetowej
  Audyt optymalizacji serwisu pod wybrane słowa
  Audyt linków prowadzących do strony
  OPTYMALIZACJA / praca inżyniera SEO
  Optymalizacja title i meta description
  Optymalizacja nagłówków
  Optymalizacja zdjęć
  Optymalizacja treści
  Praca na Google Search Console
  Optymalizacja długi ogon do 200 fraz do 400 fraz do 800 fraz
  Sitemap.xml I robots.txt
  LINKOWANIE / praca inżyniera SEO
  Analiza linków na stronie
  Wewnętrzne linkowanie
  Linki z for internetowych
  Linki z własnego zaplecza
  Linki z miejsc ogólnodostępnych
  TREŚCI / praca copywrightera
  Rozbudowa serwisu o treści do 10 tys. znaków/msc do 15 tys. znaków/msc do 20 tys. znaków/msc
  Zamieszczenie treści na stronie
  Optymalizacja treści do 20 tys. znaków/msc do 30 tys. znaków/msc do 40 tys. znaków/msc
  MAPY GOOGLE / praca marketingowca
  Optymalizacja Google Maps (Google Business)
  Pozycjonowanie Google Maps
  MONITOROWANIE POSTĘPÓW PRAC
  Monitoring dzienny pozycji słów kluczowych
  Raport z ruchu Google Analitycs
  Konsultacje z inżynierem SEO brak brak do 1 h/msc

  FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Pozycjonowanie (SEO ang. Search Engine Optimization.) stron internetowych jest formą reklamy przeznaczoną dla klientów pragnących zaistnieć w internecie. To najskuteczniejsza forma działań marketingowych w sieci, wyprofilowana, docierająca wprost do konkretnego klienta w regionie, kraju bądź na całym świecie. Jest to też relatywnie tani (w stosunku do innych np. tradycyjnych metod) sposób promocji firm, produktów i usług. Co bardzo istotne, pozycjonowanie to reklama, która funkcjonuje w najszybciej rozwijającym się kanale dystrybucji – internecie. Jej najważniejsze cechy to: • skuteczność, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem oraz wysiłkiem pozwala dotrzeć do wielu odbiorców; • precyzja, ponieważ możliwe jest bardzo dokładne sprofilowanie grupy odbiorców naszych treści; • zasięg, ponieważ połączenie z internetem posiada już większość gospodarstw domowych i firm.

  Pozycjonowanie stron internetowych bazuje na znanych elementach algorytmów wyszukiwarek, opartych m.in. na słowach/frazach kluczowych, treści strony, nagłówkach lub kodzie strony. Algorytm wykorzystywany przez Google™ jest bardzo złożony, na podstawie którego obliczana jest trafność wyników dla wpisanego przez użytkownika słowa kluczowego lub frazy.

  Efektem pozycjonowania są przede wszystkim: wysokie miejsce strony w wyszukiwarkach, wzrost odwiedzin serwisu przez internautów, większy ruch na stronie, nowi odbiorcy (dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa będzie wreszcie docierać do wartościowych, zainteresowanych ofertą klientów), niższe koszty za reklamę (pozycjonowanie stron jest jedną z najtańszych form reklamy, a dzięki rozwojowi internetu staje się również jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję). Pozycjonowaniem zajmujemy się od 15 lat. W tym czasie zaufało nam wiele firm, zarówno małych przedsiębiorstw, jak i potężnych koncernów. Spora część z nich pozostaje naszymi klientami do dziś. To najlepszy dowód na to, że pozycjonowanie przynosi wymierne efekty. Dodatkowo, wszystkim naszym kontrahentom udostępniamy online szczegółowe raporty SEO – w ten sposób możesz na bieżąco śledzić efekty naszych prac.

  Słowa lub frazy kluczowe to określenia najlepiej oddające zawartość danej strony internetowej. Mogę mieć postać jednowyrazowych haseł (np. stomatologia, marketing, wizaż itd.) lub układu tych słów, czyli frazy (np. usługi szewskie, prawo jazdy, marketing internetowy, itd.). Właściwe sformułowanie słów kluczowych, a następnie użycie ich do pozycjonowania ma ogromny wpływ na popularność danej witryny internetowej.

  Pozycjonowanie stron internetowy to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod przyciągania użytkowników. Wynika to stąd, że w dzisiejszych czasach ludzie wyszukują informacji głównie w internecie przy użyciu najpopularniejszej z wyszukiwarek Google™. Co więcej, pozycja w Top10 wyników Google™ sprawia, że Klienci postrzegają Twoją firmę, jako godną zaufania, prestiżową i cieszącą się uznaniem. Twoja firma pozyska nowych klientów – 24 mln ludzi w samej Polsce korzysta z Internetu, a 97% z nich z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie strony www sprawi, że firma dotrze z produktem do milionów internautów i będzie równa liderom w danej branży. Dzięki SEO strona Twojej firmy może znajdować się w wyszukiwarkach wyżej niż strony firmowe największych przedsiębiorstw w kraju.

  Przygotowując ofertę IcomSeo zadbaliśmy o to, żeby każdy przedsiębiorca znalazł w niej usługę odpowiednią dla siebie. Jeśli więc, prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność w sieci – skorzystaj z usługi –pozycjonowania sklepów internetowych. Wyraźnie zwiększysz w ten sposób ruch na swojej stronie przy relatywnie niskich wydatkach na marketing. Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową – z pewnością zainteresuje Cię usługa pozycjonowanie zagranicznego. Dzięki temu, znacząco rozszerzysz grono swoich Klientów i zwiększysz rynek zbytu, wykorzystując na swoją korzyść zachodzące współcześnie procesy globalizacji. Przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym lub w określonym regionie na pewno przyda się pozycjonowanie regionalne. Przygotowując tę usługę, wykorzystaliśmy dane statystyczne, z których wynika, że 80% zapytań wpisywanych w wyszukiwarce Google™ dotyczy właśnie usług lokalnych. Nie czekaj więc i wyjdź naprzeciw oczekiwań swoich Klientów. Zadbaliśmy również o przedsiębiorców z ograniczonym budżetem na marketing i reklamę. W naszej ofercie znajdziesz również usługę pozycjonowania pre-paid, która jest wykonywana tylko do momentu wykorzystania określonych nakładów finansowych.Warto również dodać, że opłaty za wszystkie te usługi naliczane są od efektu, co znaczy, że rozliczamy sie tylko wówczas, kiedy strona pozycjonowana przez nas znajduje się w Top10 wyników Google™. Na współpracy z firmą IcomSeo możesz więc tylko zyskać, niczym przy tym nie ryzykując.

  Wypełnij formularz znajdujący się powyżej, a w Icommedia bezpłatnie przeprowadzimy analizę kosztów pozycjonowania Twojej strony. Pamiętaj, że marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej skutecznych metod promocji, a przy tym wymaga stosunkowo niskich nakładów finansowych. Możesz się o tym przekonać, wpisując dane w okienku poniżej. Chętnie odpowiemy również na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie.

  Podniesienie pozycji strony internetowej w Google może pojawić się już po 3-5 tygodniach. Okres oczekiwania na top 10 jest w dużej mierze uzależniony od budowy strony internetowej i uzupełnienia jej wartościową treścią oraz od konkurencyjności danej branży. Pozycjonowanie to proces czasochłonny i długotrwały ale z długiej perspektywy jest bardzo opłacalne.

  Na pewno nie raz zastanawialiście się, dlaczego pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google jest tak bardzo skuteczne. Zanim odpowiemy na to pytanie, warto uświadomić sobie, że zalety pozycjonowania widoczne są dopiero po jakimś czasie. Jest to proces, który wymaga pracy, cierpliwości i zaangażowania. Jednakże korzyści, które może osiągnąć Twoja firma będą o wiele bardziej mierzalne. 

  Po pierwsze dzięki pozycjonowaniu zwiększysz ruch na stronie, który dzień po dniu będzie wzrastał. To pozwoli Ci, na dotarcie do o wiele większej liczy osób, zainteresowanych Twoją ofertą produktów lub usług, a więc potencjalnych klientów. Narzędzia analityczne pozwolą Ci sprawdzić, czy ruch na stronie wzrasta i czy ma wpływ na zwiększenie Twoich dochodów.

  Po drugie rozwiniesz swoją firmę, gdyż odpowiednie pozycjonowanie strony www pozwoli na dotarcie z informacjami zawartymi na witrynie do szerokiego grona potencjalnych konsumentów. Niezwykle budujący jest fakt, iż Twoimi klientami mogą stać się ludzie z całego świata, gdyż Internet jest siecią globalną i nie ma żadnych ograniczeń. Wiele już zależy tylko od Ciebie i tego, na jaką skalę prowadzisz swoje działania biznesowe.

  Po trzecie zbudujesz silną markę, zwiększysz zaufanie do niej i sprawisz, że stanie się rozpoznawalna nie tylko w wirtualnym świecie. Większość internautów uważa, że strony znajdujące się najwyżej w rankingu TOP 10 w wyszukiwarce Google cieszą się najlepszą opinią i są najbardziej godne zaufania.
  Skutkuje to chętniejszym korzystaniem z oferty na nich przedstawionej.

  Jeśli nawet internauta nie wejdzie za pierwszym razem na Twoją witrynę, to będzie ją widział na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co sprawi, że będzie świadomy istnienia marki i będzie Cię kojarzył. Pozycjonowanie stron pomoże Ci także poznać potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki słowom kluczowym możemy poznać preferencje osób zainteresowanych propozycją naszych produktów i usług. Pozwala nam to lepiej dostosować stronę oraz ofertę naszej firmy do panującego wówczas trendy.