Eksperci icomSEO

Możemy z całą pewnością nazwać się ekspertami w dziedzinie marketingu, co potwierdzają nasi klienci i wypracowane dla nich wyniki. W naszej pracy robimy wszystko, aby osiągać jak najlepsze efekty, ponieważ sukces naszych klientów to także nasz sukces. Na wynik składają się działania każdego członka naszego zespołu, który tworzą kreatywni i odpowiedzialni ludzie, specjalizujący się w wielu dziedzinach marketingu, reklamy oraz IT.

Współpracujemy zarówno z mniejszymi przedsiębiorstwami lokalnymi, jak i z firmami działającymi na rynku międzynarodowym. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia by efektywnie rozwijać własną firmę.

icomSEO nasz zespół

Na czasie

Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, by iść z duchem czasu w każdej sferze marketingu cyfrowego. W erze bardzo szybkiego trybu życia liczy się aktualność wiedzy, trendów i znajomość konkurencji. W naszym ponad 40-osobowym zespole składającym się z ekspertów w dziedzinie SEO, SEM, web designu, copywritingu oraz marketingu staramy się być zawsze na bieżąco. Dzięki temu jesteśmy w stanie wdrażać nowatorskie rozwiązania w Twojej firmie.

icomSEO nasz zespół

Współdziałający i efektywny

Team icomSEO to grupa ludzi z otwartymi umysłami, poczuciem humoru i chęcią niesienia pomocy. Jesteśmy drużyną i działamy zespołowo, dlatego w codziennej pracy nie ograniczają nas pojawiające się trudności, ponieważ zawsze możemy liczyć na wsparcie, pomoc i wskazanie właściwego rozwiązania.

Podążając za nowościami, dbamy o rozwój osobisty i zawodowy, tak by móc spełniać nasze potrzeby samorealizacji. Inwestujemy nie tylko w rozwój członków zespołu, ale także w rozwój technologii używanych na co dzień i pozyskiwanie nowych sposobów na usprawnienie pracy. Wdrażamy zautomatyzowane działania, które dotychczas były w całości wykonywane przez naszych ekspertów, dzięki czemu jesteśmy bardziej efektywni i dokładni.

icomSEO zespół

Życzliwy i zaufany

Efektywna praca zależy w dużej mierze od otoczenia i atmosfery, w jakich się znajdujemy, dlatego robimy wszystko, by zachować integralność naszej małej społeczności. W relacjach między członkami zespołu okazujemy sobie dużo życzliwości, wsparcia i zaufania oraz stosujemy otwartą komunikację, co znacznie ułatwia nam współpracę.

Ważna jest dla nas równowaga między wykonywaniem swoich obowiązków i przerwami, co pozwala nam uniknąć przemęczenia, znudzenia i niezadowolenia z naszych działań.

pozycjonowanie stron

Innowacyjność

Ikona żarówka

Chęć niesienia pomocy

Ikona zespół

Satysfakcja klienta

Ikona współpraca

Szczerość i uczciwość

Nasz zespół - icomSEO

Zapraszamy do zespołu!

Chcesz spróbować swoich sił w marketingu? Jeśli znasz się na SEO, SEM, programowaniu, copywritingu, grafice, znasz języki obce lub po prostu jesteś zdeterminowany i szybko się uczysz…

Zobacz oferty

triangle

Umów się na darmową
konsultację


Pomożemy Ci zbudować pozytywny wizerunek marki, zwiększyć zaangażowanie odbiorców oraz wzmocnić Twoją pozycję w sieci – skontaktuj się z nami!

triangle