IcomSEO jak działamy?

Dostosowujemy wygląd strony internetowej do charakteru działalności, którą prowadzisz. Jesteśmy na bieżąco z trendami designu, a nasi doświadczeni UX designerzy sprawią, że Twoja strona będzie wyróżniała się na tle konkurencji.

Zoptymalizujemy ją także względem wyszukiwarki Google. Niezwykle ważne, dla poprawnie funkcjonującej witryny, jest jej szybkie i sprawne działanie. Nawet jeśli projekt jest bezbłędny, ale ładowanie strony trwa zbyt długo, użytkownicy zrezygnują z czekania i wybiorą stronę, która odpowie szybciej.

Dobra strona internetowa powinna być estetyczna, intuicyjna i poprawnie zoptymalizowana – tego się trzymamy tworząc projekty dla naszych klientów.

Zobacz, co możesz zyskać arrow
Ikona rozmowa

Trafisz do większej liczby klientów

Dobra prezentacja działalności lub usług jest najlepszą reklamą.

Ikona zakupy

Mniej porzuconych koszyków

Poprawnie zaprojektowany UX Twojej strony pomoże użytkownikom zdecydować o zakupie

Ikona Ogłoszenia

Zwiększysz rozpoznawalność swojej firmy

Indywidualny design pozostaje w pamięci i zachęca do skorzystania z usług ponownie

Etapy współpracy

 • ikona 1

  Konsultacja

  Przed podjęciem współpracy przeprowadzamy rozmowę wstępną dotyczącą Twoich potrzeb i wymagań.
 • ikona 2

  Briefing

  Uzgadniamy założenia projektu, takie jak: design, liczba podstron, grafika, poszczególne widoki i funkcjonalności.
 • ikona 3

  Koncepcja

  Nasz zespół kreatywny przygotowuje mapę oraz koncepcję wyglądu nowej strony www.
 • ikona 4

  Kreacja

  Po zaakceptowaniu koncepcji, tworzymy wszystkie pozostałe widoki oraz adaptujemy treści.
 • ikona 5

  Implementacja i wdrożenie

  Na tym etapie kodujemy stronę oraz konfigurujemy środowisko CMS wraz z optymalizacją SEO.

Umów się na darmową
konsultację


Jesteś zainteresowany usługą zaprojektowania Twojej nowej strony? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – przeprowadzimy bezpłatną konsultację.

 

  Ile to kosztuje?

  Koszt uzależniony jest od usług zawartych w wybranym planie. Możesz wybrać jeden z gotowych planów lub opracowany indywidualnie, dostosowany do potrzeb Twojej firmy zależnie od tego, jakich efektów oczekujesz. Umów się z nami na bezpłatną konsultację, a my przyjrzymy się Twojej firmie.

  MINI
  od 1987 zł netto*
  OPTIMUM
  od 2987 zł netto/msc*
  PRO
  od 4897 zł netto/msc*
  LICZBA WIDOKÓW do 5 do 10 do 10
  LAYOUT STRONY / web desginer
  Analiza konkurencji na szablonie na szablonie indywidualny projekt
  Responsywność (RWD)
  Ilość grafik z banku zdjęć do wykorzystania do 5 zdjęć do 15 zdjęć do 30 zdjęć
  ZAWARTOŚĆ / web developer
  Panel zarządzania treścią CMS
  Polityka prywatności
  Uzpełnienie strony treściami podstawowe pełne pełne
  Instalacja Google Analytics 4
  Integracja Mapy Google ze stroną
  Blog
  OPTYMALIZACJA SEO / inżynier SEO
  Indeksacja w Google
  Sitemap.xml I robots.txt
  Optymalizacja title i meta description
  Optymalizacja nagłówków
  Optymalizacja zdjęć
  TREŚCI / copywriter
  Tworzenie treści 0 znaków do 10 tys. znaków do 20 tys. znaków
  Zamieszczenie treści na stronie
  GWARANCJA I WSPARCIE
  Gwarancja 12 msc 12 msc 12 msc
  Pomoc przy instalacji strony
  Szkolenie z obsługi CMS
  Ilość zbiorczych serii poprawek 1 2 3
  Ilość aktualizacji strony i wtyczek 1 4 8

   

  *ceny obowiązują dla klientów zawierających umowy na pozycjonowanie (SEO)

  Ikona zakupy

  Lepsza sprzedaż

  Strony internetowe o lepszej pozycji w wyszukiwarkach są częściej odwiedzane.

  Ikona Ogłoszenia

  Znajomość marki

  Jeśli internauci mają ciągły kontakt z Twoimi produktami lub usługami, zyskują do nich zaufanie.

  Ikona rozmowa

  Marketing szeptany

  Polega na stworzeniu grona nie tylko klientów, ale fanów marki wyjątkowo zadowolonych z Twoich usług, które będą polecać innym.

  FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Pozycjonowanie (SEO ang. Search Engine Optimization.) stron internetowych jest formą reklamy przeznaczoną dla klientów pragnących zaistnieć w internecie. To najskuteczniejsza forma działań marketingowych w sieci, wyprofilowana, docierająca wprost do konkretnego klienta w regionie, kraju bądź na całym świecie. Jest to też relatywnie tani (w stosunku do innych np. tradycyjnych metod) sposób promocji firm, produktów i usług. Co bardzo istotne, pozycjonowanie to reklama, która funkcjonuje w najszybciej rozwijającym się kanale dystrybucji – internecie. Jej najważniejsze cechy to: • skuteczność, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem oraz wysiłkiem pozwala dotrzeć do wielu odbiorców; • precyzja, ponieważ możliwe jest bardzo dokładne sprofilowanie grupy odbiorców naszych treści; • zasięg, ponieważ połączenie z internetem posiada już większość gospodarstw domowych i firm.

  Pozycjonowanie stron internetowych bazuje na znanych elementach algorytmów wyszukiwarek, opartych m.in. na słowach/frazach kluczowych, treści strony, nagłówkach lub kodzie strony. Algorytm wykorzystywany przez Google™ jest bardzo złożony, na podstawie którego obliczana jest trafność wyników dla wpisanego przez użytkownika słowa kluczowego lub frazy.

  Efektem pozycjonowania są przede wszystkim: wysokie miejsce strony w wyszukiwarkach, wzrost odwiedzin serwisu przez internautów, większy ruch na stronie, nowi odbiorcy (dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa będzie wreszcie docierać do wartościowych, zainteresowanych ofertą klientów), niższe koszty za reklamę (pozycjonowanie stron jest jedną z najtańszych form reklamy, a dzięki rozwojowi internetu staje się również jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję). Pozycjonowaniem zajmujemy się od 15 lat. W tym czasie zaufało nam wiele firm, zarówno małych przedsiębiorstw, jak i potężnych koncernów. Spora część z nich pozostaje naszymi klientami do dziś. To najlepszy dowód na to, że pozycjonowanie przynosi wymierne efekty. Dodatkowo, wszystkim naszym kontrahentom udostępniamy online szczegółowe raporty SEO – w ten sposób możesz na bieżąco śledzić efekty naszych prac.

  Słowa lub frazy kluczowe to określenia najlepiej oddające zawartość danej strony internetowej. Mogę mieć postać jednowyrazowych haseł (np. stomatologia, marketing, wizaż itd.) lub układu tych słów, czyli frazy (np. usługi szewskie, prawo jazdy, marketing internetowy, itd.). Właściwe sformułowanie słów kluczowych, a następnie użycie ich do pozycjonowania ma ogromny wpływ na popularność danej witryny internetowej.

  Pozycjonowanie stron internetowy to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod przyciągania użytkowników. Wynika to stąd, że w dzisiejszych czasach ludzie wyszukują informacji głównie w internecie przy użyciu najpopularniejszej z wyszukiwarek Google™. Co więcej, pozycja w Top10 wyników Google™ sprawia, że Klienci postrzegają Twoją firmę, jako godną zaufania, prestiżową i cieszącą się uznaniem. Twoja firma pozyska nowych klientów – 24 mln ludzi w samej Polsce korzysta z Internetu, a 97% z nich z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie strony www sprawi, że firma dotrze z produktem do milionów internautów i będzie równa liderom w danej branży. Dzięki SEO strona Twojej firmy może znajdować się w wyszukiwarkach wyżej niż strony firmowe największych przedsiębiorstw w kraju.

  Przygotowując ofertę IcomSeo zadbaliśmy o to, żeby każdy przedsiębiorca znalazł w niej usługę odpowiednią dla siebie. Jeśli więc, prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność w sieci – skorzystaj z usługi –pozycjonowania sklepów internetowych. Wyraźnie zwiększysz w ten sposób ruch na swojej stronie przy relatywnie niskich wydatkach na marketing. Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową – z pewnością zainteresuje Cię usługa pozycjonowanie zagranicznego. Dzięki temu, znacząco rozszerzysz grono swoich Klientów i zwiększysz rynek zbytu, wykorzystując na swoją korzyść zachodzące współcześnie procesy globalizacji. Przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym lub w określonym regionie na pewno przyda się pozycjonowanie regionalne. Przygotowując tę usługę, wykorzystaliśmy dane statystyczne, z których wynika, że 80% zapytań wpisywanych w wyszukiwarce Google™ dotyczy właśnie usług lokalnych. Nie czekaj więc i wyjdź naprzeciw oczekiwań swoich Klientów. Zadbaliśmy również o przedsiębiorców z ograniczonym budżetem na marketing i reklamę. W naszej ofercie znajdziesz również usługę pozycjonowania pre-paid, która jest wykonywana tylko do momentu wykorzystania określonych nakładów finansowych.Warto również dodać, że opłaty za wszystkie te usługi naliczane są od efektu, co znaczy, że rozliczamy sie tylko wówczas, kiedy strona pozycjonowana przez nas znajduje się w Top10 wyników Google™. Na współpracy z firmą IcomSeo możesz więc tylko zyskać, niczym przy tym nie ryzykując.

  Wypełnij formularz znajdujący się powyżej, a w Icommedia bezpłatnie przeprowadzimy analizę kosztów pozycjonowania Twojej strony. Pamiętaj, że marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej skutecznych metod promocji, a przy tym wymaga stosunkowo niskich nakładów finansowych. Możesz się o tym przekonać, wpisując dane w okienku poniżej. Chętnie odpowiemy również na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie.

  Podniesienie pozycji strony internetowej w Google może pojawić się już po 3-5 tygodniach. Okres oczekiwania na top 10 jest w dużej mierze uzależniony od budowy strony internetowej i uzupełnienia jej wartościową treścią oraz od konkurencyjności danej branży. Pozycjonowanie to proces czasochłonny i długotrwały ale z długiej perspektywy jest bardzo opłacalne.

  Na pewno nie raz zastanawialiście się, dlaczego pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google jest tak bardzo skuteczne. Zanim odpowiemy na to pytanie, warto uświadomić sobie, że zalety pozycjonowania widoczne są dopiero po jakimś czasie. Jest to proces, który wymaga pracy, cierpliwości i zaangażowania. Jednakże korzyści, które może osiągnąć Twoja firma będą o wiele bardziej mierzalne. 

  Po pierwsze dzięki pozycjonowaniu zwiększysz ruch na stronie, który dzień po dniu będzie wzrastał. To pozwoli Ci, na dotarcie do o wiele większej liczy osób, zainteresowanych Twoją ofertą produktów lub usług, a więc potencjalnych klientów. Narzędzia analityczne pozwolą Ci sprawdzić, czy ruch na stronie wzrasta i czy ma wpływ na zwiększenie Twoich dochodów.

  Po drugie rozwiniesz swoją firmę, gdyż odpowiednie pozycjonowanie strony www pozwoli na dotarcie z informacjami zawartymi na witrynie do szerokiego grona potencjalnych konsumentów. Niezwykle budujący jest fakt, iż Twoimi klientami mogą stać się ludzie z całego świata, gdyż Internet jest siecią globalną i nie ma żadnych ograniczeń. Wiele już zależy tylko od Ciebie i tego, na jaką skalę prowadzisz swoje działania biznesowe.

  Po trzecie zbudujesz silną markę, zwiększysz zaufanie do niej i sprawisz, że stanie się rozpoznawalna nie tylko w wirtualnym świecie. Większość internautów uważa, że strony znajdujące się najwyżej w rankingu TOP 10 w wyszukiwarce Google cieszą się najlepszą opinią i są najbardziej godne zaufania.
  Skutkuje to chętniejszym korzystaniem z oferty na nich przedstawionej.

  Jeśli nawet internauta nie wejdzie za pierwszym razem na Twoją witrynę, to będzie ją widział na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co sprawi, że będzie świadomy istnienia marki i będzie Cię kojarzył. Pozycjonowanie stron pomoże Ci także poznać potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki słowom kluczowym możemy poznać preferencje osób zainteresowanych propozycją naszych produktów i usług. Pozwala nam to lepiej dostosować stronę oraz ofertę naszej firmy do panującego wówczas trendy.