O nas

Ikona pomysł
icomSEO o nas

Misja i wizja

pozycjonowanie stron

Naszą misją jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie szczerym i transparentnym w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją przed konkurencją.

icomSEO nasz zespół

Zespół

icomSEO tworzą osoby znające się na swojej branży i czepiące ogrom satysfakcji z wykonywanej pracy. Nasz team to kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, wpisujący się idealnie w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i uczyć od siebie nawzajem. Dbamy o to, by atmosfera w pracy była przyjazna, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Stawiamy na działanie i nieprzerwany rozwój, dlatego nasze umiejętności i wiedzę poszerzamy biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół icomSEO

Historia

Wszystko zaczęło się ponad 15 lat w jednym z lubelskich mieszkań. Zaczęliśmy jako jednoosobowa działalność gospodarcza – inter7net. Dziś jesteśmy spółką z niemałym zespołem, sporym biurem oraz międzynarodowym zacięciem. Z biegiem lat nasza oferta poszerzyła się o kompleksowe usługi marketingu internetowego. Wykorzystujemy najnowsze technologie do rozwiązywania problemów i zdobyliśmy reputację dzięki dostarczaniu wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Dowiedz się więcej

icomSEO nasza ekipa

Kariera

Jesteśmy stale rozwijającą się agencją marketingową, która daje szanse na rozwój osobisty i zawodowy. W pracy stawiamy na realizację założonych celów, chęć zdobywania nowych umiejętności oraz wychodzenie poza standardowe, szablonowe działania. Stale poszukujemy nowych talentów oraz ekspertów w zakresie: SEO, SEM, marketingu, copywritingu, czy programowania.

Sprawdź

triangle

Umów się na darmową
konsultację


Pomożemy Ci zbudować pozytywny wizerunek marki, zwiększyć zaangażowanie odbiorców oraz wzmocnić Twoją pozycję w sieci – skontaktuj się z nami!

triangle