Ikona Lokalizacja

Pozycjonowanie
strony

Poprawienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma znaczący wpływ na jej konwersję, co przekłada się na realne zwiększenie ruchu i generowane zyski.

dowiedz się więcej

Ikona google ADs

Kampanie
Google Ads

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google pomagają trafić do szerokiego grona pacjentów względem konkretnych fraz kluczowych i wyróżnić się na tle konkurencji.

dowiedz się więcej

Ikona Firma Lokalna

Kampanie
Facebook Ads

Precyzyjne określenie grupy docelowej reklam pozwala na promocję wśród grona odbiorców zainteresowanych konkretnymi usługami.

dowiedz się więcej

IcomSEO jak działamy?

Pomożemy Ci w prowadzeniu Twojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych w atrakcyjny i profesjonalny sposób, co pozwoli wzmocnić ich pozycję. Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę i śledzimy trendy, aby jak najcelniej trafiać do określonych grup docelowych. Pomożemy w uzyskaniu satysfakcjonujących opinii pacjentów, zbudować dobrą rozpoznawalność i renomę gabinetu, a także osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Obserwujemy działania Twojej konkurencji i wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne do promowania Twojej działalności. Dostarczamy wysokojakościowych treści branżowych, a także artykułów i tekstów specjalistycznych związanych z tematyką oferowanych usług. Zadbamy o wizytówkę w Google Maps, która gwarantuje lepszą widoczność wśród lokalnej społeczności. Łącząc wszystkie kanały marketingowe, zapewnimy Ci kompleksową obsługę nastawioną na sukces.

Zobacz, co możesz zyskać arrow
Ikona zakupy

Większa sprzedaż

Usługi z branży medycznej wymagają działań marketingowych w oparciu o budowanie zaufania potencjalnych klientów. Dzięki spójnej identyfikacji wizualnej, wsparciu technicznemu i zapewnieniu merytorycznych treści, pomożemy Ci zwiększyć ilość pacjentów.

Ikona Ogłoszenia

Rozpoznawalność marki

Indywidualne projekty graficzne i autorskie teksty branżowe w znacznym stopniu wpłyną na Twoją pozycję w sieci, budując zaufanie klientów i zwiększając rozpoznawalność Twojej firmy.

Ikona rozmowa

Wysoka pozycja i nowi klienci

Kompleksowa obsługa marketingowa pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a także na utrzymanie stałych klientów. Wysokie pozycje w Google oraz opinie budują zaufanie i lojalność względem Twojej firmy.

Etapy współpracy

 • ikona 1

  Bezpłatna konsultacja

  Podczas pierwszej rozmowy poznajemy Twoją firmę i zakres oferowanych usług oraz dobieramy działania marketingowe najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
 • ikona 2

  Wstępny audyt

  Sprawdzamy jakość Twojej witryny internetowej oraz profili w social mediach pod względem technicznym i merytorycznym, by wykryć obszary wymagające poprawy.
 • ikona 3

  Wdrożenie planu

  Po omówieniu i akceptacji założonych celów, wdrażamy etapy obranej strategii marketingowej korzystając z pomocy naszych doświadczonych specjalistów.
 • ikona 4

  Raportowanie i analityka wyników

  Regularnie przygotowujemy i udostępniamy Ci raporty naszych działań, a także informujemy o osiąganych wynikach.

Umów się na darmową
konsultację


Jesteś zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – przeprowadzimy bezpłatną konsultację.

 

  Indywidualne podejście

  Marketingiem zajmujemy się od dawna i dobrze wiemy, że kluczem do sukcesu jest traktowanie każdego klienta w indywidualny sposób oraz dbanie o spełnienie wyznaczonych celów, ponieważ powszechnie wiadomo, iż liczy się jakość, a nie ilość. Może wydawać się, że taki frazes już dawno stracił znaczenie, ale najlepsi profesjonaliści znają wartość zadowolonego klienta.

  FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Pozycjonowanie (SEO ang. Search Engine Optimization.) stron internetowych jest formą reklamy przeznaczoną dla klientów pragnących zaistnieć w internecie. To najskuteczniejsza forma działań marketingowych w sieci, wyprofilowana, docierająca wprost do konkretnego klienta w regionie, kraju bądź na całym świecie. Jest to też relatywnie tani (w stosunku do innych np. tradycyjnych metod) sposób promocji firm, produktów i usług. Co bardzo istotne, pozycjonowanie to reklama, która funkcjonuje w najszybciej rozwijającym się kanale dystrybucji – internecie. Jej najważniejsze cechy to: • skuteczność, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem oraz wysiłkiem pozwala dotrzeć do wielu odbiorców; • precyzja, ponieważ możliwe jest bardzo dokładne sprofilowanie grupy odbiorców naszych treści; • zasięg, ponieważ połączenie z internetem posiada już większość gospodarstw domowych i firm.

  Pozycjonowanie stron internetowych bazuje na znanych elementach algorytmów wyszukiwarek, opartych m.in. na słowach/frazach kluczowych, treści strony, nagłówkach lub kodzie strony. Algorytm wykorzystywany przez Google™ jest bardzo złożony, na podstawie którego obliczana jest trafność wyników dla wpisanego przez użytkownika słowa kluczowego lub frazy.

  Efektem pozycjonowania są przede wszystkim: wysokie miejsce strony w wyszukiwarkach, wzrost odwiedzin serwisu przez internautów, większy ruch na stronie, nowi odbiorcy (dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa będzie wreszcie docierać do wartościowych, zainteresowanych ofertą klientów), niższe koszty za reklamę (pozycjonowanie stron jest jedną z najtańszych form reklamy, a dzięki rozwojowi internetu staje się również jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję). Pozycjonowaniem zajmujemy się od 15 lat. W tym czasie zaufało nam wiele firm, zarówno małych przedsiębiorstw, jak i potężnych koncernów. Spora część z nich pozostaje naszymi klientami do dziś. To najlepszy dowód na to, że pozycjonowanie przynosi wymierne efekty. Dodatkowo, wszystkim naszym kontrahentom udostępniamy online szczegółowe raporty SEO – w ten sposób możesz na bieżąco śledzić efekty naszych prac.

  Słowa lub frazy kluczowe to określenia najlepiej oddające zawartość danej strony internetowej. Mogę mieć postać jednowyrazowych haseł (np. stomatologia, marketing, wizaż itd.) lub układu tych słów, czyli frazy (np. usługi szewskie, prawo jazdy, marketing internetowy, itd.). Właściwe sformułowanie słów kluczowych, a następnie użycie ich do pozycjonowania ma ogromny wpływ na popularność danej witryny internetowej.

  Pozycjonowanie stron internetowy to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod przyciągania użytkowników. Wynika to stąd, że w dzisiejszych czasach ludzie wyszukują informacji głównie w internecie przy użyciu najpopularniejszej z wyszukiwarek Google™. Co więcej, pozycja w Top10 wyników Google™ sprawia, że Klienci postrzegają Twoją firmę, jako godną zaufania, prestiżową i cieszącą się uznaniem. Twoja firma pozyska nowych klientów – 24 mln ludzi w samej Polsce korzysta z Internetu, a 97% z nich z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie strony www sprawi, że firma dotrze z produktem do milionów internautów i będzie równa liderom w danej branży. Dzięki SEO strona Twojej firmy może znajdować się w wyszukiwarkach wyżej niż strony firmowe największych przedsiębiorstw w kraju.

  Przygotowując ofertę IcomSeo zadbaliśmy o to, żeby każdy przedsiębiorca znalazł w niej usługę odpowiednią dla siebie. Jeśli więc, prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność w sieci – skorzystaj z usługi –pozycjonowania sklepów internetowych. Wyraźnie zwiększysz w ten sposób ruch na swojej stronie przy relatywnie niskich wydatkach na marketing. Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową – z pewnością zainteresuje Cię usługa pozycjonowanie zagranicznego. Dzięki temu, znacząco rozszerzysz grono swoich Klientów i zwiększysz rynek zbytu, wykorzystując na swoją korzyść zachodzące współcześnie procesy globalizacji. Przedsiębiorcom działającym na rynku lokalnym lub w określonym regionie na pewno przyda się pozycjonowanie regionalne. Przygotowując tę usługę, wykorzystaliśmy dane statystyczne, z których wynika, że 80% zapytań wpisywanych w wyszukiwarce Google™ dotyczy właśnie usług lokalnych. Nie czekaj więc i wyjdź naprzeciw oczekiwań swoich Klientów. Zadbaliśmy również o przedsiębiorców z ograniczonym budżetem na marketing i reklamę. W naszej ofercie znajdziesz również usługę pozycjonowania pre-paid, która jest wykonywana tylko do momentu wykorzystania określonych nakładów finansowych.Warto również dodać, że opłaty za wszystkie te usługi naliczane są od efektu, co znaczy, że rozliczamy sie tylko wówczas, kiedy strona pozycjonowana przez nas znajduje się w Top10 wyników Google™. Na współpracy z firmą IcomSeo możesz więc tylko zyskać, niczym przy tym nie ryzykując.

  Wypełnij formularz znajdujący się powyżej, a w Icommedia bezpłatnie przeprowadzimy analizę kosztów pozycjonowania Twojej strony. Pamiętaj, że marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej skutecznych metod promocji, a przy tym wymaga stosunkowo niskich nakładów finansowych. Możesz się o tym przekonać, wpisując dane w okienku poniżej. Chętnie odpowiemy również na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie.

  Podniesienie pozycji strony internetowej w Google może pojawić się już po 3-5 tygodniach. Okres oczekiwania na top 10 jest w dużej mierze uzależniony od budowy strony internetowej i uzupełnienia jej wartościową treścią oraz od konkurencyjności danej branży. Pozycjonowanie to proces czasochłonny i długotrwały ale z długiej perspektywy jest bardzo opłacalne.

  Na pewno nie raz zastanawialiście się, dlaczego pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google jest tak bardzo skuteczne. Zanim odpowiemy na to pytanie, warto uświadomić sobie, że zalety pozycjonowania widoczne są dopiero po jakimś czasie. Jest to proces, który wymaga pracy, cierpliwości i zaangażowania. Jednakże korzyści, które może osiągnąć Twoja firma będą o wiele bardziej mierzalne. 

  Po pierwsze dzięki pozycjonowaniu zwiększysz ruch na stronie, który dzień po dniu będzie wzrastał. To pozwoli Ci, na dotarcie do o wiele większej liczy osób, zainteresowanych Twoją ofertą produktów lub usług, a więc potencjalnych klientów. Narzędzia analityczne pozwolą Ci sprawdzić, czy ruch na stronie wzrasta i czy ma wpływ na zwiększenie Twoich dochodów.

  Po drugie rozwiniesz swoją firmę, gdyż odpowiednie pozycjonowanie strony www pozwoli na dotarcie z informacjami zawartymi na witrynie do szerokiego grona potencjalnych konsumentów. Niezwykle budujący jest fakt, iż Twoimi klientami mogą stać się ludzie z całego świata, gdyż Internet jest siecią globalną i nie ma żadnych ograniczeń. Wiele już zależy tylko od Ciebie i tego, na jaką skalę prowadzisz swoje działania biznesowe.

  Po trzecie zbudujesz silną markę, zwiększysz zaufanie do niej i sprawisz, że stanie się rozpoznawalna nie tylko w wirtualnym świecie. Większość internautów uważa, że strony znajdujące się najwyżej w rankingu TOP 10 w wyszukiwarce Google cieszą się najlepszą opinią i są najbardziej godne zaufania.
  Skutkuje to chętniejszym korzystaniem z oferty na nich przedstawionej.

  Jeśli nawet internauta nie wejdzie za pierwszym razem na Twoją witrynę, to będzie ją widział na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co sprawi, że będzie świadomy istnienia marki i będzie Cię kojarzył. Pozycjonowanie stron pomoże Ci także poznać potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki słowom kluczowym możemy poznać preferencje osób zainteresowanych propozycją naszych produktów i usług. Pozwala nam to lepiej dostosować stronę oraz ofertę naszej firmy do panującego wówczas trendy.