Kancelaria prawna UBI IUS Kancelaria prawna UBI IUS
Przykładowe pozycjonowane słowa kluczowe
  • „odszkodowania Lublin”
  • „odszkodowania”
  • „kancelaria odszkodowawcza Lublin”
  • „odszkodowania Zamość”
Rezultaty pozycjonowania
UbiIus odszkodowania efekty SEO
W jaki sposób prowadziliśmy działania?

W sierpniu 2018 roku otrzymaliśmy propozycję współpracy z dużą i liczącą się na rynku lokalnym kancelarią prawną. Głównym celem była poprawa widoczności strony pod kątem nowych fraz kluczowych (związanych z dotychczasową działalnością firmy i tematyką serwisu), a także generowanie większego ruchu na stronie. Zleceniodawcy zależało na poszerzeniu grona odbiorców, dotarciu do potencjalnych klientów zainteresowanych nowym rodzajem oferty – z zakresu odszkodowań. Docelowo nie tylko zaangażowanie użytkowników i zasięg strony miał zostać poszerzony. Chodziło również o wykreowanie wizerunku eksperta, kancelarii z wykwalifikowanym zespołem prawników o szerokich kompetencjach, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw, w tym postępowań odszkodowawczych.

CEL: Najważniejszą kwestią okazało się wytypowanie nowych fraz, określenie grupy docelowej i podjęcie działań nakierowanych na pozyskanie klientów zainteresowanych odzyskiwaniem odszkodowań. Poza rozbudową o nowy dział należało też ugruntować wizerunek kancelarii, a zatem umocnić jakość całej witryny.

DZIAŁANIE : Na samym początku dokonaliśmy ogólnego przeglądu witryny. Następnie wytypowaliśmy miejsca i podstrony, które można było uzupełnić o treści zawierające słowa kluczowe. Zaplanowaliśmy też rozbudowę o nowe zakładki dotyczące odszkodowań. Poprawiliśmy optymalizację strony. Kolejnym krokiem stała się promocja w ramach kampanii GoogleAds oraz marketingu szeptanego. Stworzyliśmy też kilka landing page, czyli stron-satelitów, podobnych do witryny firmowej, które miały dodatkowo służyć pozycjonowaniu.

EFEKTY: W ciągu kilku miesięcy udało nam się wygenerować satysfakcjonującą liczbę odwiedzin zarówno dla podstron, jak i stron-satelitów. Dzięki temu znacznie wzrosło zainteresowanie nową ofertą, pojawiły się liczne zapytania, telefony. Kancelaria pozyskała wielu nowych klientów pragnących odzyskać odszkodowanie. Co więcej, umocniła się pozycja całej strony. Witryna podwyższyła swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Efekty pozycjonowania kancelarii odszkodowawczej
Opinia klienta

Firma ta ma już wyrobioną markę jeśli chodzi o pozycjonowanie stron o czym świadczy lista firm, które z nimi współpracują. Zamówienie tam usługi pozycjonowania to gwarancja zwiększenia widoczności swojej firmy w internecie.

Arkadiusz Urbaś
Prezes UBIIUS

Zamów darmowy audyt swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami

Co badamy wykonując audyt SEO