Na czym polega usługa pozycjonowania zagranicznego znana też pod nazwą SEO globalne?

Na czym polega usługa pozycjonowania zagranicznego znana też pod nazwą SEO globalne?

Pozycjonowanie zagraniczne to oferta dla tych właścicieli firm, którzy planują wyjście ze swoim biznesem poza granice Polski, jako główne narzędzie promocji wykorzystując firmową stronę internetową. Efektem wdrożenia pozycjonowania zagranicznego będzie awans witryny w rankingu wyszukiwarki Google. Dzięki temu wzrośnie liczba osób, które odwiedzają Twoją stronę a przy tym będą to ludzie zainteresowani produktami lub usługami z branży, w której działasz. Icomseo może pomóc Ci dotrzeć z Twoją ofertą do mieszkańców wybranego przez Ciebie kraju.


Dlaczego właśnie nasza firma?

Zapoznamy się z ofertami firm działających w Twojej branży. Określimy, jakie są dla niej tendencje SEO w państwie, w którym chcesz promować swój biznes. Kolejnym krokiem będzie wybór odpowiednich fraz kluczowych. Dokładnie przyjrzymy się również stronie internetowej Twojej firmy. Sprawdzimy, czy przystosowana jest do pozycjonowania słów kluczowych poza Polską. Ocenimy wygląd witryny i jeśli uznamy, że możliwe jest uczynienie ją jeszcze bardziej atrakcyjną pod względem wizualnym, zaproponujemy wdrożenie odpowiednich zmian.

Na czym polega usługa pozycjonowania zagranicznego znana też pod nazwą „SEO globalne”?

Jeżeli oferta Twojej firmy jest na tyle ciekawa, że może wydać się interesująca również dla osób mieszkających poza Polską, możemy pomóc Ci w nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w znalezieniu klientów mieszkających poza granicami naszego kraju. Pozycjonowanie zagraniczne ( zgodnie ze swoją nazwą ) oznacza, że działa ono na terenie wybranego państwa.

Po ustaleniu, jakie słowa kluczowe w języku używanym w danym kraju zapewnią największą skuteczność, zastosujemy je i w ten sposób Twoja strona znacznie awansuje w rankingu wyszukiwania Google w wybranym przez Ciebie kraju. Mamy duże doświadczenie, działamy od 15 lat. Już ponad 100 witryn internetowych skutecznie zaistniało dzięki nam poza granicami Polski. Możesz być więc pewien, że zlecone nam zadanie zrealizujemy profesjonalnie i skutecznie.

Niezwykle istotne jest to, aby Twoja strona internetowa była dostępna w tym języku, jaki obowiązuje w wybranym przez Ciebie kraju. W tym właśnie języku przeprowadzony będzie dobór słów kluczowych. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Zobacz również
10 najważniejszych aktualizacji po konferencji Google Search On 22
10 najważniejszych aktualizacji po konferencji Google Search On 22
Jacek Kałuża / 16.10.2022

Podczas corocznego wydarzenia Google Search On właściciel najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej ogłosił ważne zmiany w już istniejących opcjach. Oto kilka...

Marketing szeptany – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć!
Marketing szeptany – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć!
Marcin Caban / 13.03.2021

Marketing szeptany z ang. whisper marketing i word of mouth marketing to w ostatnim czasie coraz bardziej popularne działania...

Usuwanie fałszywych i negatywnych opinii w Google Maps i nie tylko
Usuwanie fałszywych i negatywnych opinii w Google Maps i nie tylko
Jacek Kałuża / 11.03.2021

W ostatnim czasie coraz częściej zauważane jest w Internecie negatywne zjawisko tworzenia nieprawdziwych i krzywdzących wpisów i opinii, powodujących...