Zdjęcia produktowe biżuterii

zdjęcia produktowe kolczyki gentarus

Zdjęcia produktowe to jeden z najistotniejszych elementów sprzedaży w Internecie. Zwiększają one atrakcyjność i funkcjonalność sklepu internetowego, są doskonałym materiałem wizualnym, który można wykorzystać w Social Media, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, a także mają ogromny wpływ na wyniki sprzedażowe. Dobrej jakości zdjęcia produktowe biżuterii sprawiają, że ludzie coraz częściej rezygnują z zakupów stacjonarnych na rzecz sklepów internetowych, w których zdjęcia biżuterii wraz z dobrymi opisami odzwierciedlają to, jak ozdoby wyglądają w rzeczywistości. Zdjęcia powinny być na tyle realistyczne, by klienci czuli, że mogą niemalże dotknąć oferowanego produktu. Jeśli chcesz, aby Twój sklep internetowy wyglądał profesjonalnie, a oferowane na nim przedmioty sprzedawały się na dużą skalę, zrezygnuj z robienia zdjęć telefonem komórkowym, a zainwestuj w profesjonalną sesję produktową. W IcomSeo oferujemy wysokiej jakości zdjęcia produktowe biżuterii. Są to uniwersalne zdjęcia wykonane na białym tle w neutralnych warunkach bez niekorzystnych efektów fotograficznych z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości technicznej i walorów estetycznych. Wszystkie wykonane zdjęcia biżuterii obrysowujemy za pomocą ścieżki odcięcia i wycinamy z tła. Pozwala to na prawidłowe odczytywanie fotografii w różnych graficznych aplikacjach, które umożliwiają przygotowanie pliku do stron www, social mediów, filmów video itd. Wykonane zdjęcia dokładnie retuszujemy i obrabiamy poprzez eliminowanie wszelkiego rodzaju niedoskonałości.

 

Profesjonalny sprzęt do zdjęć produktowych biżuterii

Do wykonywania zdjęć produktowych biżuterii wykorzystujemy profesjonalny sprzęt: Ornitvu ALPHASHOT MICRO. Jest on zintegrowany z dedykowanym oprogramowaniem. Został skonstruowany w celu ułatwienia fotografowania skomplikowanych, niewielkich i błyszczących przedmiotów. Urządzenie automatyzuje cały proces fotografowania, również całą postprodukcję, dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki zdjęć. Umożliwia uzyskanie efektów wysokiej jakości w sposób o wiele szybszy i prostszy, niż w tradycyjnym studiu fotograficznym. Urządzenie ma profesjonalne funkcje oprogramowania, takie jak:

 • Automatyczne usuwanie tła – funkcja ta pozwala zaoszczędzić czas, poprzez redukcję kosztów. Oprogramowanie usuwa tło już w trakcie wykonywania zdjęć. Robi to automatycznie, bez ingerencji operatora,
 • Superfocus – to zintegrowana z oprogramowaniem i zautomatyzowana technika focus stucking, która pozwala uzyskać maksymalnie ostre zdjęcia produktu.
 • Korektor kolorów – umożliwia wierne odzwierciedlenie kolorów złota, srebra oraz kamieni szlachetnych,
 • Auto Polisher – umożliwia automatyczne usuwanie niedoskonałości z powierzchni przedmiotu.
 • Szablony – pozwalają na stworzenie spójnych treści, dzięki wykorzystaniu szablonów, które przechowują ustawienia całego procesu. Przedefiniowany lub indywidualnie stworzony szablon załaduje się automatycznie.

Podczas tworzenia produktowych zdjęć ozdób wykorzystujemy dobre oświetlenie. ALPHASHOT MICRO wyposażony jest w kompletny system profesjonalnych lamp LED, dzięki którym można uchwycić wyjątkowość i indywidualny charakter produktów (ich kolor, teksturę i blask). Zamknięte środowisko i możliwość zmiany koloru wnętrza stanowi dodatkową kontrolę nad światłem i cieniem.

 

NASZA OFERTA:

 

Urządzenie Ornitvu ALPHASHOT MICRO składa się z:

 • wbudowanej lampy SPOT – są to światła punktowe, które pomagają podkreślić cechy i wszelkie detale danego produktu (ozdoby),
 • wbudowanego portu USB- umożliwia on podłączenie aparatu bezpośrednio do urządzenia w celu ograniczenia liczby kabli,
 • zintegrowanego profesjonalnego statywu z dodatkowym punktem regulacji kąta nachylenia,
 • oświetlenia cylindrycznego (systemu 360 stopni, podzielonego na sześć niezależnych kontrolowanych paneli LED. Oświetla element biżuterii z dowolnego kąta,
 • wymiennych stolików obrotowych, dzięki którym można zaprezentować elementy biżuterii na bardzo wiele sposobów,
 • przycisku funkcyjnego – komfortowego rozwiązania umożliwiającego szybkiego wykonanie zdjęcia.

 

W IcomSeo wykonamy dla Ciebie profesjonalne fotografie produktowe:

 

Chcesz złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu.

< Powrót

Zapisz się do newslettera